Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi baja van állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van állandóan a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfitársaim válaszára lennék kíváncsi.

Szóval közel 11 éve vagyunk együtt, majdnem 7 éve házasok. Van három gyerkőcünk 6, 4, 2 évesek. Én reggel fél6kor elmegyek dolgozni és általában este fél8 mire hazaérek. Ilyenkor lezuhanyzok, megvacsorázok és leülök egy kicsit netezni. (mivel nekem csak ekkor van időm rá), majd megyek lefeküdni. Ő otthon van egész nap, ő látja el a gyerekeket, a háztartást. Mire hazaérek elég gyakran igen feszült már, türelmetlen a gyerekekkel is. Az hogy én leülök a gép elé, az szószerint főben járó bűn. Van hogy a mosogatógépet nekem kell megpakolni mert halmokban állnak a mosatlanok. Vasárnap szinte programszerűen kiveri a balhét azért, mert napközben le merek feküdni. Megbeszéltük azt is hogy hetente kétszer legalább együtt leszünk, hát lassan 2-3 hete hogy semmi. Én nem értem mi lehet a baja! Pláne hogy kérdezem és az utóbbi időben nem is mond semmit.


2016. nov. 2. 10:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
100%

Jut eszembe, van egy ismerősöm, 20 éve házas, 3 gyerekük van. Ott mondjuk a legnagyobb már gimnazista, de a helyzet nagyjából olyan, mint a kérdezőnél. A nő dolgozik 8 órát, meg utazik 3-at, ezen felül ellátja a háztartást, takarít, mos, főz, mosogat. Jó szót nem kap, közös program nincs, a férj fáradt, mert dolgozik, ezért otthon eszik, TV-t néz, netezik, pihen.

A nő épp ma ment el a vállalati jogtanácsoshoz, mert válni akar. Nem akart semmi nagy durranást, csak néha egy simogatást, egy nyakbapuszit, egy mozit, egy kirándulást, egy mosolyt, egy köszönömöt a vasárnapi ebéd után. Nem kapta meg 20 év alatt, és már nem is reménykedik. Szerintem az ő férje sem fogja érteni, ha megtudja, hogy a nő beadta a válóperi keresetet, hogy mi baja van.

2016. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
98%

#26


Egy nő nem alsóbbrendűbb, mint egy férfi.Nem vagyok feminista, de ugyanolyan ember, mint a teremtés koronája.Ideje lenne megérteni.

2016. nov. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
29%

Ilyenkor elgondolkozok hogy minek érzik egyesek kötelezőnek a gyerekvállalást. Kedves kérdező tegyük fel hogy nincsenek gyerekek, pláne három.

Nem kéne annyit dolgoznod mert csak kettőtöknek kell a pénz.

A feleséged is tudna dolgozni így több pénzetek lenne és ő sem csavarodna be.

Több időtök lenne egymásra és többet tudnátok szexelni is.

Jelenleg abból áll az életed hogy dolgozol. Semmi több. A feleséget pedig megőrül. És ez addig így lesz amíg ki nem repülnek a fészekből.

2016. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
96%

33-s!


Nem a 3 gyerek a probléma, sem az, hogy a férj dolgozik. A bibi az érzelemszegénységével van.


Nekünk 7 gyerekünk van, én is elfáradok, a férjem is. De amíg embernek tekintem a társam, és nem az igényeimet kiszolgáló eszköznek, és ez kölcsönös is, addig működik a házasságunk.

2016. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
8%
32, a feminista pont az, aki azt hiszi, a nő ugyanolyan ember, mint a férfi.
2016. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
96%

"...a feminista pont az, aki azt hiszi, a nő ugyanolyan ember, mint a férfi."

Büszkén vállalom, én feminista vagyok!!!

Te viszont 35-ös, egy senki.

21-es válaszoló vagyok.

2016. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
100%

De komolyam kérdező, teljesen őszintén Te egyáltalán nem érzed azt, hogy milyen rettenetesen rosszul éltek???

Őszintén, minek kellett neked három gyerek???

Mert foglalkozni nem foglalkozol velük, azt látom.


Egyik, te napi 14 órát vagy távol az otthonodtól. De miért??? Miért van erre szükség? Ne mond már, hogy nyugaton (ha jól értem, külföldön éltek, csak napi 14 órs távollétttel lehet megélni!!! Szerintem eleve azért dolgozol ilyen sokat, mert nem akarsz otthon lenni, sok neked a gyerekzsivaly, egyszerűbb többet távollenni. Na de ha már mindenképp napi 14 órát távol vagy, mikor hazaérsz, miért nem veszed kezedbe a gyerekeidet??? Miért nem pancsolsz együtt a 2 évessel, vagy birkózol a nagyokkal? Mondhatod, hogy azért, mert fáradt vagy, de akkor megint felteszem a kérdést, ha egyetlen nap sincs, amikor egy percet is foglalkoznál velük, minek kellett neked három gyerek??


Egyetértek a feleségeddel, ez így nem élet! Ő is dolgozik, mellette ott van három gyerek (attól, hogy a két nagyobb ovis, még rengeteg teendő van velük), és nincs a közelében egyetlen felnőtt ember sem, aki a támasza lenne, aki segítené. Van viszont egy néma férje, aki vagy nincs otthon, vagy ha igen, akkor netezik, meg alszik.

Nőként mondom, én ebbe becsavarodnék, Igaz, én ezt tudom is magamról, ezért nem szültem hármat, de ez már ms kérdés.

2016. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
35-ös vagyok, miért vagyok senki? Feminista nő vagyok. A válaszoló leírta, hogy nem feminista, aztán leírta más szavakkal, hogy mégis az. Mi rosszat mondtam?
2016. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval teljesen egyetértek. De szerintem kamu kérdés. Ha nem, akkor hülye vagy, ha nem tudod, mi a baja a feleségednek :)
2016. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
84%
36-os vagyok. 35-ös! "azt hiszi", ez volt a bajom. Nem hiszi ugyanis, hogy a nő pont ugyanolyan ember mint a férfi, hanem így van, ez tény. Lehet, hogy csak rosszul fogalmaztál, ebben az esetben elnézést kérek tőled.
2016. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!