Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi baja van állandóan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van állandóan a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfitársaim válaszára lennék kíváncsi.

Szóval közel 11 éve vagyunk együtt, majdnem 7 éve házasok. Van három gyerkőcünk 6, 4, 2 évesek. Én reggel fél6kor elmegyek dolgozni és általában este fél8 mire hazaérek. Ilyenkor lezuhanyzok, megvacsorázok és leülök egy kicsit netezni. (mivel nekem csak ekkor van időm rá), majd megyek lefeküdni. Ő otthon van egész nap, ő látja el a gyerekeket, a háztartást. Mire hazaérek elég gyakran igen feszült már, türelmetlen a gyerekekkel is. Az hogy én leülök a gép elé, az szószerint főben járó bűn. Van hogy a mosogatógépet nekem kell megpakolni mert halmokban állnak a mosatlanok. Vasárnap szinte programszerűen kiveri a balhét azért, mert napközben le merek feküdni. Megbeszéltük azt is hogy hetente kétszer legalább együtt leszünk, hát lassan 2-3 hete hogy semmi. Én nem értem mi lehet a baja! Pláne hogy kérdezem és az utóbbi időben nem is mond semmit.


2016. nov. 2. 10:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
100%
Sokan leírták már neked mi a gond, de nem akarod megérteni. Pedig jó lenne, mert rá fog menni a házasságod. Persze, ha nem érdekel....
2016. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
100%

Ez a háron lurkó még kicsi.... Lesz itt középsuli, érettségi, szalagavató-ballagási ruha, fősuli-felvételik....

-Mobil kéne.... Laptop kéne....Korrepetáló vagy nyelvtanár.. ..és pénz-pénz -pénz!


Nem gondolom, hogy nagy hiba ha néha le ülsz a net elé, -de valahogy oldjátok meg az intimitást egymás szeretetét mert ez másképp cefet nehéz lesz... Összefogva örömmel könnyebb.

2016. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezek szerint a feleséged dolgozik is (otthonról), a három gyerek mellett. Tényleg nem értem, hogy mi baja lehet... Boldogan mosolyogva kéne asszisztálnia az esti netezésedhez és a hétvégi alvásaidhoz.

Csak egy kérdés: ő mikor feküdt le vasárnap délután aludni? Mikor mondtad neki legutóbb, hogy pihenj szívem, majd én addig elleszek a három kölökkel, majd én pelenkázok, orrot törlök, társasozom velük, amíg te alszol.

2016. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
68%

#16, #20

Figy, akkor is ki kell az ilyen nőket zökkenteni ebből a mókuskerékből. Jó, oké, a legkisebb még nagyon pici, de ha ovis lesz egy év múlva, akkor igenis húzzon valami ingergazdagabb környezetbe. Nem rosszindulatból írom vagy kitolásból, hanem saját érdeke.


Anyám ugyanezt az otthon ücsörgést csinálta velünk és éppen az ápolásra szoruló dédimmel. Rettentően elfoglalt(nak tűnt), valójában pedig semmi valódi, szellemi aktivitást igénylő munkája nem volt (90-es IQ felett ez irtó fontos). Délelőtt 11-re végzett a ház körüli teendőkkel, utána maradt még néhány pótcselekvés meg mi. Úgyhogy egy "szórakozása" volt, hogy a hazaérkező apámat piszkálta. Nem direkt, pusztán a frusztráció levezetése miatt. Ez ment így két évig, aztán amikor a dédim elhunyt, és kisiklás szélére került a házasságuk, akkor elment dolgozni egy irodába, ahol céljai lettek, társasága volt, stb. Minden rendbe jött.


A kérdező, mint férj, egy külön entitás, nyilván nem segít ezen a helyzeten.

2016. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
84%

Adjatok be a gyerekeket oviba bolcsibe! Menjen o is dolgozni,emberek koze! Te meg dolgozz kevesebbet! Ha hazamesz beszelgess vele,dicserd meg. Olelgesd es simogasd. Minden nap! Csinaljatok programokat is idonkent! Legyen idotok egymasra! A kapcsolatotokba energiat kell forditani! Tegyel erte,ha szereted!


Ha netezni akarsz csak otthon,akkor hozd ossze egy masik ferfivel,akivel boldog lehet! Es utana valj el,miutan biztositottad a gyerekek joletet.


N

2016. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
9%
Nem a férj hibája hogy ilyen a felesége.Reggeltől estig dolgozik hogy eltartsa a családot.Tudjátok milyen minden nap 12 órázni és hullaként hazaesni?Szerintem sárkány a feleséged.Nem hibáztatlak megéedemled hogy pihenj hétvégén.A feminista k urvák nyugodtan lepontozhatnak.De ne felejtsétek ha az uratok hazaér nektek is kuss a nevetek....
2016. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
100%
Aha, semmivel sem kimerítőbb, mint otthon házimunkát végezni meg gyerekeket pesztrálni...
2016. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
98%

Nem tartom magam feministának, de hálás vagyok nekik, hogy kiharcolták a jogot nekem is, hogy dolgozhassak, önálló életet élhessek, és soha ne érezzem azt, hogy azért, mert nőnek születtem, nekem kuss a nevem.

Kedves 100-200 éve élt feministák, köszönet nektek!

2016. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
97%

Aki nem érti, annak hiába magyarázza akárki. Ezek után folytass mindent így tovább! A feleséged pedig nagyon remélem hamar ráébred, hogy sajnos sikerült kifognia a világon az egyik legalacsonyabb EQ-val rendelkező Óriásbébijét, és még annál is gyorsabban lelép.


3-s voltam. Nő, de ha velem csinálná ezt a férjem, ráadásul, nem értené, mi bajom, én is lépnék.

2016. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
91%

"De ne felejtsétek ha az uratok hazaér nektek is kuss a nevetek...."


Nem éppen! Az én párom nem primitív bunkó! ;)

2016. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!