Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg én vagyok a szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés

Párom megcsalt a kapcsolatunk elején,szakítottunk,aztán megbeszéltük a dolgokat,kibékültünk.De!Azóta is folyamatosan vadászik(ha fogja a kezem akkor is),bárkit kinéz a bugyiból,forog a nők után.

Én ezt alapból utálom,bunkóságnak tartom,ennyire feltünően azért ne csináljuk már.

Kiderült,hogy terhes vagyok,mindenáron jönni akart velem a nőgyógyászhoz.Hát persze,hogy azért,mert a váróban tudta legeltetni a szemét.Olyan ideges voltam mire rám került a sor,a dokival alig tudtam beszélni.

Most ott tartunk,hogy nem vagyok hajlandó menni vele sehová,engem ne stresszeljen,nem jó az se a babának,se nekem.

Az exemmel jó barátok maradtunk (5 évig éltünk együtt) és megkértem,hogy kisérjen el orvoshoz,meg vizsgálatra ha mennem kell.A párom persze kiakadt.Tényleg én vagyok a szemét,mert nem akarok idegeskedni?Mi a véleményetek?Jöhet hideg-meleg,már megszoktam itt a gyk-n!:)


2014. dec. 18. 04:41
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
40 ! Köszönöm szépen a hozzászólást,ez kár lett volna ha benned marad!
2014. dec. 18. 13:40
 42/50 anonim ***** válasza:
41%
Latod, kerdezo, ide hiba kerdest kiirni.....Kar hogy nem mukodik eleg gyorsan a termeszetes szelekcio...
2014. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:

Szerintem is illetlenség más nőket nézni, főleg amikor az ember párja ott van mellette. Viszont kérdés, hogy mennyire csinálta pofátlanul. Illetve, hogy Te, Kérdező, mennyire nézed meg a férfiakat.


Az is számít egy ilyen esetben, hogy Te mennyire hívod fel magadra az öltözködéseddel más pasik figyelmét. Mert ha kihívóan öltözöl, akkor a pasid erre reagálhat akár így is.


Nem kellett volna az exeddel menned. Ez a bosszúhadjáratosdival nagyon rossz úton indultál el. Helyesebb lett volna egy barátnődet magaddal hívnod, vagy mégis a párodat.


Megpróbálhatnád azt is, hogy nem hagyod, hogy a pasid felhúzza az agyad. Ne stresszelj. Lazulj el. Esetleg tegyél finom megjegyzéseket, hogy "Drágám, tetszik az a nő?" Vagy "Szép feneke van?" Próbálj megnyugodni. Azok alapján amit leírtál, csak néz, nem csinál semmit. (Bár nem értem, hogy miért nyáladzik valaki más nők után, amikor normális párkapcsolata van, a barátnője meg még terhes is a gyerekével)


Az lenne a legcélravezetőbb, ha leülnél vele valamikor szép nyugodtan és elmondanád. Ne használj sértő szavakat, ne fenyegetőzz, ne szidjad. Csak mond el valahogy így: "Drágám, észreveszem, hogy mennyire nézed a nőket. Szeretném tudni, hogy mi ennek az oka. Nekem ez nagyon rosszul esik. Főleg hogy olyankor is ezt csinálod, amikor veled vagyok."

Arra is megpróbálhatnál kitérni, hogy te mit tehetnél azért, hogy ő ne legyen ilyen.


A megcsalás régen történt, azóta gondolom megbocsátottál és újra együtt vagytok. Ha megbocsátottál neki, akkor megpróbálhatnátok tiszta lappal kezdeni. De ez esetben te se hozakodj elő az exszel.

2014. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Már ezen is túl vagyunk,épp úgy,ahogy ide leírtad.Neki erre az a válasza,hogy "Én nem csináltam semmit".Egyszerűen észre se veszi már,ez neki olyan természetes mint másnak a pislogás.A múltkor a kórházban vártuk az orvost és bejött a folyosóra egy nő.Háromszor szóltam a páromnak( kerestem a betegkártyám),nem hallott,annyira kikapcsol ilyenkor az agya.De ő nem csinál semmit...
2014. dec. 18. 21:32
 45/50 anonim ***** válasza:

Ez nem túl jó. Szerintem próbáld többször figyelmeztetni vagy kérdőre vonni az ilyen alkalmak után.


Arra gondoltam még, hogy nem lehet hogy a terhesség közrejátszik? Bár ez nem mentség a viselkedésére. És nem akarom mentegetni. Csak gondolom szeretheted, ha nem szakítottál vele és most is vele vagy.

Lehet rosszul viseli a terhességi időszakot és hogy nem tudtok szexelni. Lehet nem csinál semmi rosszat, csak éppen elbambul egy másik nőtől és csak nézi.


Persze csak feltételezem róla, illetve remélem hogy valójában rendes. Ha nem létesít kapcsolatot így más nőkkel, csak néz, szerintem nincs igazán miért aggódnod.


Még valami. Csak hogy világos legyen :) Nem te vagy a szemét, a párodnak nem kéne más nők után csorgatnia a nyálát. De azzal, hogy te az exedet hívtad, azzal túllőttél a dolgon szerintem.

És egy kicsit el is ferdíted a tényeket: "Tényleg én vagyok a szemét,mert nem akarok idegeskedni?" <- Az idegeskedésnek nincs közvetlen köze az exszedhez. Hívhattál volna magaddal akárki mást. Összemosol két különböző fogalmat és egy enyhe önsajnálattal akarod elkendőzni :)


A párod kiakadt az exeden. Esetleg próbáltál bocsánatot kérni érte és belátni hogy nem kellett volna az exszedet hívnod?

Tudom, hogy nem neked kéne kezdened a bocsánatkérést, mivel ő kezdte az egészet. De talán azzal ha te vagy a kezdeményező az ilyenben, ez jó hatással lehetne rá, hogy ő is belássa hogy miket nem kellett volna tegyen.


De ez csak az én véleményem

2014. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

"Az exemmel jó barátok maradtunk (5 évig éltünk együtt) és megkértem,hogy kisérjen el orvoshoz,meg vizsgálatra ha mennem kell.A párom persze kiakadt.Tényleg én vagyok a szemé"


IGEN!!

2014. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező! Annyit kavarsz az exeddel, hogy még a szülésre is ő kísér majd el.

Azután apás szülés helyett exes szülés lesz?!

2014. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:

Kedves 45-ös!Terhesség előtt is ilyen volt.Nem féltékeny vagyok,egyszerűen bunkóságnak tartom az ilyen viselkedést.Mint pl. ha valaki szemetet dobál ki az autóból.Nem is ez a baj ezzel,hogy megnézi a nőket,hanem direkt figyeli,bármerre megyünk. A világon semmi más probléma nem is volt köztünk,csak ez.Százszor elmondtam már neki.Ilyenkor álarcot húz,két hétig kibírja,aztán kezdődik minden előlről.

Nem kérek bocsánatot az exem miatt,vele tényleg szívesebben megyek bárhová.

2014. dec. 19. 05:23
 49/50 anonim ***** válasza:
Amikor ilyenkor megnézi a nőket, akkor ott szólj neki, hogy "látom bejött egy csinos nő és te azonnal elfelejted, hogy én is itt vagyok melletted." Hátha akkor kapcsol. Ha utólag kérdezed meg, lehet, hogy valóban nem is emlékszik, mert meg nem ragad benne (mivel ez természetes neki). De ha ott akkor szólsz, akkor nem tudja letagadni. Főleg úgy, hogy ha láthatóan többször szólsz neki, de még csak el se jut az agyáig, hogy szóltál hozzá.
2014. dec. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:

Szóltam már így is.Akkor azt mondja nem azt nézte.Higgyétek el,már mindent megpróbáltam.De ezzel betelt a pohár,hogy a dokihoz is nem a gyerekünk miatt jött,csak leskelődni.Ez mindennek a teteje!

Ezért megyek az exszel.

2014. dec. 19. 08:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!