Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg én vagyok a szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés

Párom megcsalt a kapcsolatunk elején,szakítottunk,aztán megbeszéltük a dolgokat,kibékültünk.De!Azóta is folyamatosan vadászik(ha fogja a kezem akkor is),bárkit kinéz a bugyiból,forog a nők után.

Én ezt alapból utálom,bunkóságnak tartom,ennyire feltünően azért ne csináljuk már.

Kiderült,hogy terhes vagyok,mindenáron jönni akart velem a nőgyógyászhoz.Hát persze,hogy azért,mert a váróban tudta legeltetni a szemét.Olyan ideges voltam mire rám került a sor,a dokival alig tudtam beszélni.

Most ott tartunk,hogy nem vagyok hajlandó menni vele sehová,engem ne stresszeljen,nem jó az se a babának,se nekem.

Az exemmel jó barátok maradtunk (5 évig éltünk együtt) és megkértem,hogy kisérjen el orvoshoz,meg vizsgálatra ha mennem kell.A párom persze kiakadt.Tényleg én vagyok a szemét,mert nem akarok idegeskedni?Mi a véleményetek?Jöhet hideg-meleg,már megszoktam itt a gyk-n!:)


2014. dec. 18. 04:41
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
82%

Nem értem, miért vállaltál gyereket ebbe a kapcsolatba. Ez nem olyan jellegű probléma, hogy nem pakolja a szennyesbe a koszos zoknit. nagyon megalázó, amit a párod csinál, én nem is tűrném el.

De az is nagyon gyerekes gondolkodásra vall, hogy így próbálod "orvosolni" a problémát, hogy direkt az exeddel kísérteted magad.


Tedd fel magadnak a kérdést, kinek jó ez? Ő megsért, te bosszút állsz, ő még jobban megsért, te méginkább bosszút állsz és így tovább. Hol van itt a képben a gyerek? Hol van a normális, stabil párkapcsolat (vagy legalább az igénye)?


Nem lenne egyszerűbb lezárni? Akkor lenne esélyed a megfelelő embert megtalálni.

2014. dec. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
12%

Ez nem fog változni, de ezt te is tudod, ha ez téged zavar, akkor minek terveztetek együtt babát.

Gondolom a szülésre is az exed fog elkísérni, mert ott is sok a nő.

Aztán az ovis kirándulásra is az exed megy, mert ott a sok anyuka.

Aztán az exed viszi el a gyereket a játszóházba, mert ott is sok az anyuka...

2014. dec. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
54%

Nem akarlak bántani, de most őszintén mit csodálkozol??? Tudtad, hogy a pasid egy qrvapecér, be is nyeltél neki megcsalást, most meg azon csodálkozol, hogy a terhességgel sem lett másmilyen???

Persze, hogy nem!

Oké én elhiszem, hogy kellett már gyerek neked, de elegánsabb lett volna egy átmulatott éjjel rátolatni valakinek a farkára, akkor legalább nem b..zna szét az ideg a választott pasi miatt!

De ez már rajtad nem segít!

Rosszul döntöttél és most jódarabig még össze leszel kötve ezzel a fickóval!

2014. dec. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
81%

Minden rosszindulat nélkül irok neked, de pont az ilyen tipusú emberek csalják meg akkor is a párjukat amimor az pont szül és a kórházban van a babával. Még időben vagy ahhoz hogy letisztázd vele hogyan hovább, mert miután megszületett a baba, hidd el hogy Te fogod magadat a legrosszabbul érezni, bezárva, egyedül, cserben hagyva, mert ki tudja hol fog mászkálni, téged meg megöl az ideg miatta.

Nehéz egy kisbabával egyedül és ha ketten vállaljátok és Ő mégsem veszi ki a részét semmiből akkor mit csinálsz majd?

Az ex megkérése hogy menjen veled a vizsgálatokra szerintem sem volt jó ötlet, lehet hogy neg tudtál volna kérni egy barátnőt, családtagot vagy ha senki nincs és autó miatt van ez akkor tudsz taxit is hivni.

2014. dec. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
Van saját kocsim.Azért hívtam az exet,hogy a kedvesem kapjon már a fejéhez,ne qrvázni járjunk már a nőgyógyászhoz is!
2014. dec. 18. 09:12
 26/50 anonim ***** válasza:
89%

beszéltél vele már arról, hogy téged zavar ez a dolog?

ha igen, mit reagált?

2014. dec. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
54%
figyelj, ilyen volt régen is akkor most mit hittél? mert szülsz megváltozik? nem. nem fog. ha ötöt szülsz akkor sem. persze megint a gyerek szivja meg, hogy apuci nőzik, anyuci idegbeteg. gratula!
2014. dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
83%

Hát itt gyk-nagyrész parasztok írnak, de van azért normális válasz is:)

Nagy hiba volt visszafogadni, tudtad, milyen! És ez jobb nem lesz...

2014. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
85%

Nem fog a fejéhez kapni. Megszokta, hogy melletted különösebb következmény nélkül csajozhat, te meg biztosítod mellé a lakhatást, a házimunkát, hogy azt ne mondjam, a "kényelmi állandót"... Mi a fenéért változna meg, ha egyszer neki így tökéletes, rád meg egyáltalán nincs tekintettel? Azt a kis veszekedést megéri neki.


Igaza volt annak, aki fentebb azt mondta, ezek után majd ő is többet enged meg magának.


Nem hozzád ragaszkodik ő, hanem a kényelemhez, amiben része van melletted.


Saját és a gyermeked érdekében annyit tehetsz, hogy nem dőlsz be a "ragaszkodásának" és nem mész bele játszmázásokba. Kiadod az útját, és kész. Ha akar, a gyereke életében vegyen részt, de a tiédből tűnés van, különben ez jobb nem lesz, csak rosszabb, és ott csal majd, ahol nem szégyell, egy idő után már nem is titokban.

2014. dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
96%
Azt várod, hogy rájöjjön, milyen rossz ez neked. Légy erős: tisztában van vele, csak hidegen hagyja. Legjobb esetben felfogja hisztinek, rosszabb esetben egyáltalán nem érdekled.
2014. dec. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!