Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg én vagyok a szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés

Párom megcsalt a kapcsolatunk elején,szakítottunk,aztán megbeszéltük a dolgokat,kibékültünk.De!Azóta is folyamatosan vadászik(ha fogja a kezem akkor is),bárkit kinéz a bugyiból,forog a nők után.

Én ezt alapból utálom,bunkóságnak tartom,ennyire feltünően azért ne csináljuk már.

Kiderült,hogy terhes vagyok,mindenáron jönni akart velem a nőgyógyászhoz.Hát persze,hogy azért,mert a váróban tudta legeltetni a szemét.Olyan ideges voltam mire rám került a sor,a dokival alig tudtam beszélni.

Most ott tartunk,hogy nem vagyok hajlandó menni vele sehová,engem ne stresszeljen,nem jó az se a babának,se nekem.

Az exemmel jó barátok maradtunk (5 évig éltünk együtt) és megkértem,hogy kisérjen el orvoshoz,meg vizsgálatra ha mennem kell.A párom persze kiakadt.Tényleg én vagyok a szemét,mert nem akarok idegeskedni?Mi a véleményetek?Jöhet hideg-meleg,már megszoktam itt a gyk-n!:)


2014. dec. 18. 04:41
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem hiba volt kibékülni vele, ha ismered, hogy milyen típus. Az meg óriási hiba volt, hogy gyereket vállaltatok egy ilyen instabil kapcsolatban. De mindegy is, nem ez volt a kérdésed.

Hogy a kérdésedre válaszoljak, megértem, hogy szar érzés, ha kocsányon lóg a szeme, bunkó dolognak tartom, ha valaki úgy nézi ki a nőket a bugyijukból, hogy mellette a párja karol belé. Mondjuk én nem vagyok bosszúálló, ezért én ilyen helyzetben nem az exemet kértem volna fel kísérőnek, hanem egy barátnőmet. Aztán elmagyaráztam volna a páromnak, hogy ez azért van, mert nem vagyok hajlandó azt nézni, hogy még a nőgyógyászaton is a nőket nézi, amíg a párját vizsgálják...

2014. dec. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
6%

Miért nem legeltetheti a szemét más lányokon? Hűséget fogadott, nem vakságot! Attól, hogy nem megy be egy étterembe, attól még az étlapot átolvashatja...


28N

2014. dec. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
90%
32: ja nézegessen, de ne úgy hogy fogja a kezét és más nő után fordul. azért az elég meredek!
2014. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
13%
32 vagyok: az én pasim simán el szokta mesélni, hogy mekkora mellű nőt látott, sőt, ha együtt vagyunk, akkor is csomószor volt már, hogy szólt: "nézd Baba, mekkora melle van, hmmm..." én meg mosolygok, és mondom neki, hogy ja :) intelligencia kérdése. Nem attól lesz hűtlen, hogy lát és beszél is róla. Viszont az ilyen idegbeteg, házsártos nőktől, amilyen kérdező, azoktól menekülnek a pasik.
2014. dec. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
95%

nem szemét vagy, hanem hülye. Szülne a franc ilyenek...


azt meg nem minősítnem, hogy az expasid megy veled...

2014. dec. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
67%

ja intelligens ffi nem csinál ilyet.

gondolom ha téged is megcsalt volna, zavarna hogy nem bír magával.

bunkóság és megalázó

2014. dec. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
33%

Nekem csak egy kérdésem van, te miért szülsz gyereket egy ilyen ember mellett ?


Aztán jösz majd ide rinyálni ,hogy nincs hova menne az újszülött gyerekeddel,az apját nem érdekli,vagy éppen még a terhességed alatt otthagy majd ..

inkább nem is folytatom . IQ-hoz kellene kötni a szaporodást,még mindig ezt vallom :)

2014. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Saját házban lakom!Baj van a szövegértéssel?!
2014. dec. 18. 13:09
 39/50 A kérdező kommentje:
Amiket leírtatok ezeken mind túl vagyunk,beszéltünk róla,megbeszéltük,két hétig happy minden aztán kezdődik előlről.Nem választottam volna ezt a gusztustalan megoldást,de amilyen a mosdó,olyan a törölköző.A kisbabámmal pedig nem lesz semmi baj,van házam,van pénzem,én nem szorulok egy f-ra se!
2014. dec. 18. 13:12
 40/50 anonim ***** válasza:
57%

Miért vagy vele, te szerencsétlen?! Megérdemled, úgyhogy nem kell pitsogni.


Megcsalt - na, én ott dobtam volna ki VÉGLEG, mert az ilyen NEM változik.


Én dobnám a pasit amúgy, kellene a fenének, hogy minden percben megalázzon - bár, te már megaláztad saját magad azzal, hogy eltűröd ezt.

2014. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!