Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én lennék az ok nélkül gyanúsí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék az ok nélkül gyanúsítgató szemét, vagy a feleségem kattant be?

Figyelt kérdés

Fiatal házasok vagyunk, huszonévesek, saját lakással ugyan, de jókora hitellel, én nagyon jól keresek, ő nagyon keveset, de így is elég jól megvagyunk anyagilag. Megbeszéltük, hogy gyerek majd legkorábban 5 év múlva, most erre sem az anyagiak, sem az érzelmi érettségünk nem elegendő, illetve esélyes, hogy valamelyik külföldön elküldött pályázatomra igent mondanak, akkor pedig néhány évre költözni is kell.


Igen ám, de az anyja testvérének a gyereke (unokatestvére?) most szült, egyedülállóként, munka nélkül, albérletbe, olyan tipikus "segílyes" kis nő, de nem ez a lényeg. Na, most az én kis drágámnak azóta elborult az agya, hetente 4-5 alkalommal ott van, először még csak "jajdeédes" meg "jajdeváromhogynekünkis" aztán már konkrétan sírva közölte, hogy ő babát akar most rögtön! Na a lényeg, ő tablettát szed, de már múlt hónapban "elfelejtette" bár erről szólt is, akkor vettem egy rakat óvszert, mert egyelőre tényleg púp lenne a hátamon egy gyerek (erről ne nyissunk vitát a kommentelőkkel, ha lehet), ezt neki is értelmesen elmondtam, hogy nem akarom, nem ezt beszéltük meg, nem változtathat csak csettintésre egy ilyen horderejű dologról, csak mert a rokona a semmire szült. Ebben a hónapban megint vettem óvszereket, ezt meglátva viszont itt áll a bál, mert most nem felejtette el bevenni és miért nem bízok benne, meg paranoiás vagyok, meg a jó ká anyámat...


Így hirtelen nagyon ideges vagyok, nem tudok józanul gondolkodni, egy biztos: nekem ne kényszerítsen egy nemkívánt gyereket a nyakamba, nem vagyok hajlandó innentől kezdve megbízni a szavában, meg a gyógyszeres védekezésében, ha tetszik, ha nem. Nem én lennék az első, sem az utolsó, akit ilyen szemét módon kényszerítenek bele a családalapításba, mert azt nagyon szeretik mondogatni a nők, hogy "ha már megcsinálta, akkor kötelessége gondoskodni róla" illetve "húzott volna gumit a farkára, ha nem akart gyereket!" hát én húznám azt a gumit, ha őnagysága nem játszná el a sértett ártatlanságot... akkor most ki a hülye, meg az ok nélkül bizalmatlan?


2014. júl. 7. 14:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen logikus lépések egymás utánja. Ne hagyd magad ebben a kérdésben. Attól hogy ő akar gyereket, attól neked még nem kell, ha nem akarsz még. Szerencsére egy gyerekhez két ember kell, így rajtad áll a család szeme, hogy tartod magad vagy átejt az asszony.


Ne hagyd magad!

2014. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem minden nő igy van ezzel, hogyha neki ilyen kis aranyos babája van meg jujj de jó babázni akkor jaj nekem is kell gyerek csak elefelejtik hogy az a gyerek felmis fog nőni....
2014. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok, tudom, milyen érzés babára vágyni és még így is azt mondom, neked van igazad. Húzz gumit, mikor együtt vagytok. Beszéljetek nyíltan és őszintén arról, ki-mit szeretne. Ha tudtok kompromisszumot kötni, akkor remek, ha nem, akkor keressetek más társat. Egy gyereknek sem kívánom azt az életet, ami rá vár akkor, ha a szülei közül az egyik nem akarta őt! Többet érdemel ennél! N30
2014. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
85%
esetleg elmondhatnàd neki ,ugy látod ki akarja erőszakolni a gyerek dolgot, te viszont most nem szeretnél még gyereket. mivel nagyon rààllt erre a témára, nem bízol benne(miután elfelejtette bevenni a gyógyszert) igy most egy darabig ovszerrel védekeztek. ha ez neki nem megfelelő akkor elkéne gondolkodni a jövőtökön.
2014. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem minden nő igy van ezzel, hogyha neki ilyen kis aranyos babája van meg jujj de jó babázni akkor jaj nekem is kell gyerek csak elefelejtik hogy az a gyerek felmis fog nőni....
2014. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
94%

Nem bízol benne, ez egyértelmű. Más kérdés, hogy megértem, mert egy gyereket akaró nő, hát az mindenre képes...


Megbeszéltétek, ő ezt most felrúgná. Szóval neked van igazad. Az mégis szomorú, hogy ennyire megrendült a bizalom.

2014. júl. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
60%
Közölte veled legutóbb, mikor tényleg elfelejtette bevenni. Elmondta a szándékát, hogy ő már szeretne babát, de ettől függetlenül még te vagy a szemét, aki nem bízik meg benne és pont. Attól függetlenül jó ötlet az óvszer, mert ha tényleg ennyire nem akarsz, akkor inkább húzz gumit, és jóérzéssel fogsz lefeküdni vele, anélkül csak paráznál. Fogadja el a feleséged, hogy te nem állsz rá készen, és biztosítani akarod magad. Ez nem bizalmatlanság, hiszen a gyógyszer nem száz százalékos. Az viszont igen, hogy azért húzol gumit, mert szerinted átvera feleséged. Szép kis kapcsolat :D
2014. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
93%
Nő vagyok, de azt mondom, használd a gumit, én sem bíznék meg benne.
2014. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
84%

Itt le kellene ülni és megbeszélni a dolgokat. Ésszel. Nem anyjapcs@zva, nem másként, szépen, ész érvekkel, ahogy jobb helyeken szokás.



Sajnos ez egy nagy szakadék lett köztetek, amit biztosan mind a ketten éreztek. Ettől kezdve egy fél lépés a rossz kommunikáció, sértegetések, gyanúsítgatások, rossz szex stb, onnan meg egy cm a válás....


Én megértem a feleségedet is, ha hirtelen gyerekre vágyik, persze ha ezek az eszközei, akkor nem értek egyet.


Miért nem juttok kompromisszumra? Kitűztök egy időpontot, ahonnan esedékes a gyerekvállalás. És ha költöztök? Viszitek a gyereket is, kis korban könnyű, se ovi, se suli, nincs kötelezettség...



Hatalmas nagy őszinte beszélgetésre van szükségetek...

2014. júl. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen igazad van, mindenképp húzz gumit ezután is. Ha jól tudom, nemsokára már lesz férfiaknak is fogamzásgátló tabletta, akkor végre még kevesebb lesz a női átverés, és az utána jövő mártírkodás.
2014. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!