Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én lennék az ok nélkül gyanúsí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék az ok nélkül gyanúsítgató szemét, vagy a feleségem kattant be?

Figyelt kérdés

Fiatal házasok vagyunk, huszonévesek, saját lakással ugyan, de jókora hitellel, én nagyon jól keresek, ő nagyon keveset, de így is elég jól megvagyunk anyagilag. Megbeszéltük, hogy gyerek majd legkorábban 5 év múlva, most erre sem az anyagiak, sem az érzelmi érettségünk nem elegendő, illetve esélyes, hogy valamelyik külföldön elküldött pályázatomra igent mondanak, akkor pedig néhány évre költözni is kell.


Igen ám, de az anyja testvérének a gyereke (unokatestvére?) most szült, egyedülállóként, munka nélkül, albérletbe, olyan tipikus "segílyes" kis nő, de nem ez a lényeg. Na, most az én kis drágámnak azóta elborult az agya, hetente 4-5 alkalommal ott van, először még csak "jajdeédes" meg "jajdeváromhogynekünkis" aztán már konkrétan sírva közölte, hogy ő babát akar most rögtön! Na a lényeg, ő tablettát szed, de már múlt hónapban "elfelejtette" bár erről szólt is, akkor vettem egy rakat óvszert, mert egyelőre tényleg púp lenne a hátamon egy gyerek (erről ne nyissunk vitát a kommentelőkkel, ha lehet), ezt neki is értelmesen elmondtam, hogy nem akarom, nem ezt beszéltük meg, nem változtathat csak csettintésre egy ilyen horderejű dologról, csak mert a rokona a semmire szült. Ebben a hónapban megint vettem óvszereket, ezt meglátva viszont itt áll a bál, mert most nem felejtette el bevenni és miért nem bízok benne, meg paranoiás vagyok, meg a jó ká anyámat...


Így hirtelen nagyon ideges vagyok, nem tudok józanul gondolkodni, egy biztos: nekem ne kényszerítsen egy nemkívánt gyereket a nyakamba, nem vagyok hajlandó innentől kezdve megbízni a szavában, meg a gyógyszeres védekezésében, ha tetszik, ha nem. Nem én lennék az első, sem az utolsó, akit ilyen szemét módon kényszerítenek bele a családalapításba, mert azt nagyon szeretik mondogatni a nők, hogy "ha már megcsinálta, akkor kötelessége gondoskodni róla" illetve "húzott volna gumit a farkára, ha nem akart gyereket!" hát én húznám azt a gumit, ha őnagysága nem játszná el a sértett ártatlanságot... akkor most ki a hülye, meg az ok nélkül bizalmatlan?


2014. júl. 7. 14:12
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
80%
Sok nő eszét veszti, ha valamelyik ismerősük kipottyant egy kölyköt, akkor ő is akar. Használd szépen azt a gumit, ha meg hülye marad, add be a válókeresetet. N
2014. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
95%

Tökéletesen igazad van, hogy így döntöttél, mondom ezt nőként. Egy gyerek ne fellángolás következménye legyen, mert a kezdeti rózsaszín köd hamar eloszlik. Értelmesen, előrelátóan gondolkodsz.

Egy dolgot azért én mindenképpen tisztáznék a helyedben. Elképzelhető, hogy a feleséged csak megingott egy kedves kisgyerek miatt, ez rendben is van, megbeszélitek, hogyan tovább. Ha viszont már ott tart a kapcsolatotok, hogy te nem bízol benne és ő képes lenne a döntésed ellenére teherbe esni, akkor megette a fene az egész kapcsolatot és addig lépj ki belőle, amíg következmények nélkül megteheted.

2014. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
43%

mondd meg neki hogy nem ugy van ahogy látja. nem csak a cuki baba, hanem kaki, sírás éjjelente feljelés, gondoskodás, felelősség, nincs szabadság egy jo ideig..... és egyéb hátrány.

ezt nőként mondom. én terveztem a babámat, és mêgis nagy kihívás volt, fiatalon, egy kicsit meggondolatlanul ugrottam bele, de félreértés ne essék! a pozitivumot nem soroltam fel! de az is van rengeteg! sose bánom meg életem legjobb dolga. de ráér még

2014. júl. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
72%
Szólt róla, hogy elfelejtette bevenni a gyógyszert, tehát nem akart átverni, úgyhogy én azért nem érzem indokoltnak ezt a nagy bizalmatlanságot. Ha át akart volna verni, akkor nem szól. Esetleg nem lenne több értelme komolyan, felnőtt emberekhez méltóan megbeszélni ezt a dolgot, nem pedig óvodások módjára óvszerhegyeket venni illetve hisztizni? Csak kérdezem.
2014. júl. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
50%
Vagy vigyázzon az unokatestvére gyerekére néhány napig, pelenkázza, keljen fel hozzá stb.
2014. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
61%
Amellett,hogy jogos a bizalmatlanság,amellett elég bunkó módon írtál a feleségedről.Ez a baj a fiatalsággal meg a korai házasságokkal.
2014. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen megértem a feleséged, hogy gyereket szeretne.

Azt normálisan kell megbeszélnetek, hogy mikor van itt az ideje.

Nem tudom, hány évesek vagytok. Lehet, hogy már késő lenne az 5 év múlva?

Azt is teljesen megértem, hogy nem bízol most a védekezésében és gumit használsz, én is azt tenném, ha férfi lennék.

2014. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
80%
A feleséged bekattant, használd csak azokat a gumikat, nőként mondom! Ellenkező esetben tuti, hogy nemsokára lenne megint "gyógyszerkimaradás", meg "nem hatott a tabletta" baki...Meg kellene neki magyarázni, hogy Te is úgy szeretnéd megélni a gyermeketek születését, hogy örömmel várod, meg örömmel sietsz haza hozzá, ehhez jogod van neked is, és tisztességtelennek tartod, hogy most fel akarja rúgni a saját érdekében. Te vag ya cslaádfenntartó, nem ő, mégcsak nem is felesben, így a Te érdekeidre is maximálisan oda kell figyelni, mert te is örömforrásként akarod megélni az új szerepet, és nem aként, hogy jön egy ordító kis görcs, aki végigbömböli az éjszakákat, amikor pihennél, hogy maximumot tudj nyújtani a munkahelyeden, vagy hogy otthon idegesítenek azzal, hogy foglalkozz többet a gyerekkel, miközben neked máshol jár az agyad, hoyg megteremtsd a feltételeket és előre is lépj, mert tőled függtök mindannyian. Ennyi belátás lehetne a nejedben, hiszen ezt beszéltétek meg az elején is. Érvelj olyanokkal, hogy te a gyerekednek nem olyan életet szánsz, mint a pucér seggre szült rokon, a Te gyerekednek rendes oktatásban kell részesülnie, el kell indítani az életben, egyetemre járatni, hogy vigye valamire, közben az életszínvonalatokat is fenn tudjátok tartani, nyaralni szeret ugye ő is, meg fodrászhoz járni, öltözködni stb., és majd nézze meg azt a kisgyereket, amikor mások osztály-kirándulni külföldre mennek, meg sítáborba, meg nyaralni a szülőkkel, tud nyelvet tanulni magántanárral, nemcsak az iskolai nullszaldós színvonalon, és reális lesz a továbbtanulás, akkor hol lesz az a szerencsétlen a tietekhez képest? Ehhez most kell megteremteni az alapokat, ahogyan meg is beszéltétek. Nem arról van szó, hogy a klimax határában kell szülnie, de azért nem ártana, ha gondolkodna.
2014. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
55%

Hát nézd. Tekintve, hogy ha egy nő teherben marad, akkor valóban azzal jönnek, hogy az apának kutya kötelessége gondoskodni a gyerekről, mert miért nem húzott gumit ha nem akart gyereket. Így én felvenném a helyedben, de ahogy látjuk így már nem lesz igazi az a szex.

Kellene tudni hány évesek vagytok? Az 5 év talán sok lehet?

2014. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen igazad van,nő vagyok ,3 "gyerekkel" /felnőttek már/. Nincs is mit tovább ragozni ezen . Használd a gumit,ő meg majd lecsillapodik remélhetőleg,és belátja,hogy egy rakat hitellel,hirtelen felindulásból,mert milyen kicsi,meg milyen aranyos nem kell még gyereket vállalni. Főleg ha már megbeszéltétek mikor lesz itt az ideje a családbővítésnek.
2014. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!