Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg én vagyok a szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés

Párom megcsalt a kapcsolatunk elején,szakítottunk,aztán megbeszéltük a dolgokat,kibékültünk.De!Azóta is folyamatosan vadászik(ha fogja a kezem akkor is),bárkit kinéz a bugyiból,forog a nők után.

Én ezt alapból utálom,bunkóságnak tartom,ennyire feltünően azért ne csináljuk már.

Kiderült,hogy terhes vagyok,mindenáron jönni akart velem a nőgyógyászhoz.Hát persze,hogy azért,mert a váróban tudta legeltetni a szemét.Olyan ideges voltam mire rám került a sor,a dokival alig tudtam beszélni.

Most ott tartunk,hogy nem vagyok hajlandó menni vele sehová,engem ne stresszeljen,nem jó az se a babának,se nekem.

Az exemmel jó barátok maradtunk (5 évig éltünk együtt) és megkértem,hogy kisérjen el orvoshoz,meg vizsgálatra ha mennem kell.A párom persze kiakadt.Tényleg én vagyok a szemét,mert nem akarok idegeskedni?Mi a véleményetek?Jöhet hideg-meleg,már megszoktam itt a gyk-n!:)


2014. dec. 18. 04:41
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
78%
Szép életetek lesz...Biztos, hogy egy ilyen szarjankóval akarod összekötni az életedet egy gyerek által?
2014. dec. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Nem ragadt hozzám attól hogy gyereket várok!Mondtam már neki hogy költözzön el,de ragaszkodik hozzám.
2014. dec. 18. 06:21
 13/50 anonim ***** válasza:
58%
Nem is a gyerek miatt nem hagy ott egy másik nőért, hanem mert te biztos pont vagy neki. Vagy olyan h_lye, hogy mindent eltűrsz neki, én már régen kidobtam volna, mint a macskát sz_rni. Meg fogja tenni máskor is. Te meg sutba dobod a méltóságodat azért, hogy a gyerekednek legyen egy apja, aki jó példát sem tud mutatni.
2014. dec. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
26%
Jó döntés volt az ex. Valakinek csak el kell kísérnie. Nagyon nehéz lehet úgy kismamának lenni, hogy a párja állandóan mások után fut. Ez ellen te nem tehetsz semmit. Szerintem szeret téged és ezt ő is elmondta neked. Ilyen a természete. Megváltoztathatatlan. El kell fogadnod így, vagy..
2014. dec. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
93%
Való igaz, hogy ...zsák a foltját...., azt másképp szado-mazo-nak is nevezik. Amikor valaki akár tudtán kívül is, de olyan iránt érez vonzalmat, akinél szinte biztos lehet a megbántásra,mert a megbántás valamiféle örömérzethez hasonló érzést jelent számára, a "szenvedés" okozza a örömöt. Ez a biológiában számos vonatkozásban felismerhető, ugyanaz az inger kisebb és nagyobb dózisban ellentétes reakciókat vált ki. Egy kapcsolat elején már felismerhető, hogy mi várható belőle. Láthatóan nem akarsz valójában teljesen kilépni ebből, hiszen akkor elkerülnél minden olyan helyzetet, amiből a fentebbi esethez hasonló származhat, de láthatóan te minden egyébre hívatkozva, mégis elősegíted az ilyen helyzetek létrejöttét.
2014. dec. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
50%
Jobban tudod minden válaszolónál, hogy mit kell csinálni. Akkor miért a kérdés? Nem szemét vagy, hanem csak naiv. Elárulod, miért kell magzatvíz vizsgálat? Annak komoly oka szokott lenni (DNS vizsgálat vagy magzati rendellenesség kizárása). Amúgy tegyél belátásod szerint.
2014. dec. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Van csontfejlődési rendellenesség a családban,ezért kell mennem magzatvíz vizsgálatra.
2014. dec. 18. 07:17
 18/50 anonim ***** válasza:
78%
Én értelek kedves kérdező, de az a baj hogy ez után a párod úgy fogja gondolni neki többet is szabad. Vagy ha nem is úgy gondolja, de remek érv lesz számára a nőzésre.
2014. dec. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
59%
A te viselkedésed pont olyan tapintatlan, ízléstelen, mint a párodé. Normális, igényes, szeretetteljes párkapcsolatban elképzelhetetlen az, ahogy ti viselkedtek egymással. Egy társát szerető férfi nem forog nők után (különösen nem a párja jelenlétében) ha a párja a közös gyermeküket hordja a szíve alatt, de alapból sem. Egy normális, gyermeket váró nő a gyereke apjával szeretné megosztani a babavárás legszebb pillanatait és nem az exével. Ezért igaz az, amit már előttem többen is írtak, "zsák a foltját".
2014. dec. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
83%

OFF

De ha ilyen szar a kapcsolat, miért nem lehetett elintézni azt a retkes védekezést? Hadd találjam ki: kiszakadt a gumi/nem működött a bogyó-elfelejtetted bevenni/"majd időben kiveszem".

A szerencsétlen gyerek meg majd két ilyen emberre lesz bízva. Sosem értettem, hogy a hulladék kapcsolatokban élők miért ragaszkodnak egymáshoz körömszakadtáig. Sokan még arra is képesek, hogy gyereket vállaljanak, hátha akkor jobb lesz(nem lesz).

ON


Ő is hibás a nézelődésben, te is hibás vagy a provokációért. Felnőtt emberek nem puffognak és bosszút forralnak amivel a másikat bánthatják, hanem beszélnek egymással és megoldják a gondjaikat. Ti már itt elbuktatok, és így akartok egy életért felelősséget vállalni? Itt lenne az ideje egy brutálisan őszinte beszélgetésnek, mert marha gyorsan fel kell nőnötök ehhez a feladathoz, itt már nem csak a kis egótok a tét.

Na ezért is támogatnám a szülői alkalmassági vizsgát(felkészültségi és anyagi alapon).

2014. dec. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!