Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg én vagyok a szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés

Párom megcsalt a kapcsolatunk elején,szakítottunk,aztán megbeszéltük a dolgokat,kibékültünk.De!Azóta is folyamatosan vadászik(ha fogja a kezem akkor is),bárkit kinéz a bugyiból,forog a nők után.

Én ezt alapból utálom,bunkóságnak tartom,ennyire feltünően azért ne csináljuk már.

Kiderült,hogy terhes vagyok,mindenáron jönni akart velem a nőgyógyászhoz.Hát persze,hogy azért,mert a váróban tudta legeltetni a szemét.Olyan ideges voltam mire rám került a sor,a dokival alig tudtam beszélni.

Most ott tartunk,hogy nem vagyok hajlandó menni vele sehová,engem ne stresszeljen,nem jó az se a babának,se nekem.

Az exemmel jó barátok maradtunk (5 évig éltünk együtt) és megkértem,hogy kisérjen el orvoshoz,meg vizsgálatra ha mennem kell.A párom persze kiakadt.Tényleg én vagyok a szemét,mert nem akarok idegeskedni?Mi a véleményetek?Jöhet hideg-meleg,már megszoktam itt a gyk-n!:)


2014. dec. 18. 04:41
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
Még mielőtt valaki belekötne miért nem megyek egyedül,Debrecenbe kell mennem magzatvízvételre,ide nem tanácsos egyedül menni.A többi vizsgálat amire nem akarok egyedül menni,csak az ultrahang.
2014. dec. 18. 04:47
 2/50 anonim ***** válasza:
69%
Zsák a foltját....
2014. dec. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd?Miért is?
2014. dec. 18. 05:07
 4/50 anonim ***** válasza:
77%
Furcsa gondolkodásod van. Néhány barátnődet kérd meg kísérgesse a párodat,neked most nyugalom kell.
2014. dec. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
91%

Vagyis besikerült a baba egy olyantól, aki még röptében is elkapja,(ezt tudtad), erre elmész az exeddel a nőgyógyihoz.

Úgy tűnik, pasit akartál volna fogni, de nem igazán jön össze.

Nem volt jó a stratégia.

2014. dec. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:
Semmi kapcsolat nincs már köztünk az exemmel,CSAK barátok vagyunk.Nem mennék vissza hozzá,ezt mindhárman tudjuk.
2014. dec. 18. 05:27
 7/50 anonim ***** válasza:
94%

Nos, azt nagyon is megértem, hogy nehéz, hogy nem bízhatsz a párodban. Én sem tudnék valószínűleg huzamosabb ideig olyan nővel együtt lenni, Akiben nem bízhatom.


Ha az után, hogy egy félrelépést megbocsátottál neki, még mindig megbízhatatlan, lehet, hogy okosabb lett volna még azelőtt szakítani, hogy "összejött" a gyerek.

De tény, hogy ez most már késő bánat.


Vizsgálatra kísérésre valóban jobb lett volna exed helyett egy rokont megkérni, ha lehet.


Bármennyire jogos is a párod viselkedése miatti felháborodásod, azon tényen nem változtathatsz, hogy a gyerek az Ővé is. Ha szakítani akarsz, bölcsebb most, és még a szülés előtt megegyezni láthatás/gyerektartás/stb... kérdésében (írásban), mint később vitatkozni.

Ha pedig viselkedése ellenére vele akarsz maradni, azt is most döntsd el; és akkor meg kell tanulnod a viselkedésével is együtt élni, mert a folytonos stresszelés nem jó Neked, és főleg árt a Gyereknek.


38/F

2014. dec. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Direkt az exemet kértem meg!
2014. dec. 18. 05:40
 9/50 anonim ***** válasza:
79%

Szóval féltékeny vagy mert a párod megnézi a nőket, te meg elmész az ő babájával nődokihoz az exeddel... Gyönyörű...


"váróban tudta legeltetni a szemét.Olyan ideges voltam mire rám került a sor,a dokival alig tudtam beszélni. "


Irigyellek, nagyon jó életed lehet ha ezen ennyire fel tudod cseszni az agyad.

2014. dec. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es! Neked is felcseszné az agyad,hogy ha bárhová mész a pároddal,minden csak erről szól!
2014. dec. 18. 06:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!