Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha azt mondja a férjed, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja a férjed, hogy ne főzzél hétköznap, mert elég, ha a munkahelyén eszeik főtételt, de közben apósét megeszi, rosszul esne?

Figyelt kérdés

Téged bántana, ha azt mondja a férjed, hogy ne főzzél hétköznap, mert elég, ha a munkahelyén eszeik főtételt ebédidőben, estére jó a hideg, nem kell neki, de közben meg, amit az apja főz ( közel laknak) hetente 1-2x bemegy és megeszi az apja által főzött vacsorát?Itthon vagyok, nem dolgozom.

Nem értem, hogy amit én főzök az nem kell neki, amit az apja főz az meg igen?

Te, hogyan éreznéd?


2014. dec. 1. 16:35
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
Ja, és ha csak szendvicset eszel, az a te egészséged is kikezdi! Erre is gondolhatna a férjed, meg te is! ha ennyire nem megy a főzés, legalább rendelj vmit, amíg fiam hasfajos volt, én meg fáradt, én is rendeltem, mert nem voltam el főtt kaja nélkül (utolsó voltam)
2014. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!