Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha a párom faggatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom faggatásnak veszi, ha megkérdezem, hogy milyen napja volt, mi volt a munkahelyén?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 15:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan olyan kérdés, amit csak akkor szoktak zokon venni, ha nem megfelelő a hangsúly. Ellenkező esetben sima rutin érdeklődés.
2014. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Mindig így volt vagy csak újabban?
2014. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Én itthon vagyok táppénzen 4hét múlva szülök,ezért nálunk minden napos a kérdés. Milyen volt a napod?

Hazafele telefonon beszélünk,ami eszébe jut,friss az élmény,azt mind elmondja.. mikor haza ér,megy zuhanyozni,megyek vele,addig se áll be a szája(szakács és nagy a stressz).

Csinálok neki,vagy magunknak vacsit,közben is beszélgetünk,akkor már általában elfárad és az én napomat hallgatja. Utána tévézünk,és megyünk aludni.

Napi 13órát dolgozik,én 17-et vagyok egyedül,így van miről beszélgetnünk.

Mit értesz faggatás alatt? Ideges lesz,ha megkéred,hogy mesélje el a napját? Ez fura. Legalább is nekem.

2014. nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ebben a formában teszed fel a kérdést,az teljesen oké,akkor viszont a párod sumákol,vagy gondjai vannak,és rajtad vezeti le.
2014. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen kérdést általában akkor teszünk fel egy pasinak, ha megfáradtan, tele hassal nyomkodjuk a vállát:D akkor normálisan elfogja mondani amit szeretnél tudni. De fáradtan és éhesen hazaérés után tilos nekiszegezni ilyen kérdést férfiembörnek:D
2014. nov. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező, ki milyen alaptermészet... ha a zasszony kérdezi tőlem, én letudom max 1-2 mondattal, leggyakrabban azzal, hogy "semmi különös", mert pont nem akarom a munka-feszkót hazavinni... én meg már megtanultam, hogy ne kérdezzem tőle, mert akkor 3/4 órás választ kapok, és a végére jól felhúzza magát valami munkahelyi baromságon...
2014. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne kérdezd meg.
2014. nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

5-nek nagyon igaza van.

Legalábbis ez rám nagyon jellemző, de szerintem a legtöbb férfira, fáradtan, üres gyomorral nagyon nyűgösek vagyunk.

2014. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
"fáradtan, üres gyomorral..." úristen, azért tart itt a világ.
2014. nov. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ezzel mi bajod utolsó?

nem arra céloztam, hogy azért vagyok nyűgös ha nem főz az asszony.

Hanem amikor hajnal fél 6kor elmegyek dolgozni, hazaérek este 6ra, kopog a szemem, fáradt vagyok, és épphogy belépek az ajtón már nekemesik.

Ezt nem így kell, nyugisan leülni, megvacsizni, utána egy kis sziesztázás közbn meg lehet beszélni.


Nem tudom mi baj itt az emberekkel, akármit írok, mindig negatív dologra gondoltok, ti tényleg ilynek avgytok, hogy lehet így élni?:D:D ilyen pesszimistán, borzasztó.

2014. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!