Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon baj ha megkérdezem...

Az nagyon baj ha megkérdezem a keresztanyukámat hogy milyen nyelven tud?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 16:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne baj? -.-
2011. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%
az
2011. dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
29%
ilyet nem illik csak úgy megkérdezni, főleg nem a keresztanyánktól.
2011. dec. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
63%
netán ugy hallottad, sokat szokott franciázni?ezért tetted fel ezt a kérdést?
2011. dec. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Heh???? Miért lenne baj?

Nem értem a kérdésed lényeg, bocsi.

2011. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
14%
A kérdés miért kérdezed meg? Miért kellene tudnia más nyelven.Ha valaki gépészmérnökként végez magyarországon azzal egy petákkal nem lesz jobb mérnök ha hét nyelven beszél.Remélem az nem jut eszedbe hogy aszerint értékeld az embereket? Az angol meg a francia emberek nagy része annyira bunkó hogy el nem hiszed.Egyáltalán nem tudnak az anyanyelvükön kívül mást!Ma nem adnak az embereknek diplomát ha nincs nyelvvizsgájuk, csakhogy ez az országnek sokat nem ér attól nem lesz jobb a szakmájában!
2011. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
"Remélem az nem jut eszedbe hogy aszerint értékeld az embereket? Az angol meg a francia emberek nagy része annyira bunkó hogy el nem hiszed.Egyáltalán nem tudnak az anyanyelvükön kívül mást!" Te most akkor mi alapján értékelted az angolokat meg a franciákat?? :D :D OMG az észosztó!!
2011. dec. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

úristen! Hogy az anyámba lehet elkanyarodni, hogy a külföldi emberek mekkora birkák meg hogy hogyan értékeled az embereket. Köze nincs a dologhoz.


Egyébként meg nem értem miért lenne baj ha megkérdezed. Ennyire visszafogott vagy hogy a keresztanyudtól is alig mered megkérdezni milyen nyelven tud?

2011. dec. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
25%

"mi alapján értékelted az angolokat meg a franciákat"

Valamivel jobban ismerem a franciákat mint te, mivel ott fejeztem be az iskolát!Medford/Somerville-ben kezdtem.

Francia gazda felborította traktorával a magyar libamájat szállító kamiont mondván a magyarok nem is tudják hogy kell a libát tömni, fia az évfolyamtársam mondta papa a magyarok jobban tudják mit mi! Ne bszélj én ismerem a mocskos románokat cigány mind egytől egyig.De papa a magyarok nem románok!És tévedésben vagy ha azt hiszed ez ritka France-ban!

2011. dec. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
8%

"Hogy az anyámba lehet elkanyarodni"


Csak te látsz itt kanyart!Elgondolkozhatnál miért kérdezi meg valaki a keresztanyjától milyen idegen nyelven beszél?

2011. dec. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!