Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon baj ha megkérdezem...

Az nagyon baj ha megkérdezem a keresztanyukámat hogy milyen nyelven tud?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 16:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Én itt már nem hogy kanyart, de kézifékes fordulót látok.

Kb kétmillió dolog miatt kérdezhette meg.

2011. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy itt annyira belekellene menni a témába. Ez csak egy eldöntendő kérdés. A kérdező abszolút nem kíváncsi arra, hogy hoygan kell értékelni az embereket vagy melyik külföldi milyen beállítottsággal rendelkezik.
2011. dec. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

16:56


Te is érzed hogy köze nincs a dologhoz a külföldi modor? :D

2011. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 9-es, lehet, hogy külföldön fejezted be a tanulmányaidat, de a válaszom lényegét nem igazán értetted meg, csiszolhatjuk még egy kicsit azt a szövegértést. :) Szóval szerinted az embereket nem a nyelvtudásuk alapján kell megítélni, de mégis lebunkóztad az egy (világ!)nyelven beszélő angolokat. Remélem érzed a paradoxont.
2011. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%
Bocsánat, válaszolok már a kérdésre is. Kérdezd meg a keresztanyukádat. Max azt fogja mondani, hogy tanult oroszul, te meg nagy valószínűséggel nem tudsz oroszul (bár nem kizárt), és megtaníthat neked néhány szót. Meglesz a családi program. :)
2011. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Jézusom, hogy lehet ebből a kérdésből a külföldiek kontra magyarok vitáig eljutni? :D Azt sem tudjuk, miért akarja megkérdezni, de kétlem, hogy ez lenne az oka...

Szerintem szimplán kíváncsi, és - valami általam teljesen felfoghatatlan okból - nem meri megkérdezni...

2011. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azon ámulok, hogy vannak itt olyan ügyesek emberek, akik egy idegen ember keresztanyjának a bezsélt nyelvveiről eljutnak a traktorokig és a libamájig...
2011. dec. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
olyan jókat tudtok vitatkozni egy kamukérdésen.XD
2011. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"lebunkóztad az egy (világ!)nyelven beszélő angolokat."


Erre csak annyit tudok mondani,hogy az nem az angolok érdeme,hogy egy "világ"nyelvet beszélnek.Az csak úgy alakult.

Az nagyon kényelmes tud lenni,hiszen amíg egy magyart lenéznek amiért nem tud angolul, tőlük a kutya nem fogja megkérdezni tud e mondjuk magyarul.


Én sem beszélek angolul csak alap szinten,de eszem ágába sincs szégyellni magam emiatt.


Az a nem tudom hanyas válaszoló,pedig nem azért ítélte meg az angolokat és franciákat,mert nem tudnak más nyelven hanem más okokból amiket leírt.

2011. dec. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

17:23-ez nem kamukérdés!!

megkérdeztem keresztanyukámat,és erre először azt mondta hogy ,,ezt most komolyan kérdezed?"hát ezért nem értettem.amúgy részben az én angol nyelvvizsgám miatt jutott oda a téma.és én tanulok oroszul is,kicsit tudok,ezért kíváncsi voltam rá hogy vajon tud-e oroszul.köszi a váalszokat:)a normálisakat;)

2011. dec. 25. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!