Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha anyának a testvérét...

Az baj ha anyának a testvérét (Erzsi nénémet) jobban szerettem mint a keresztanyukámat?

Figyelt kérdés
Mert igazából őt többször is láttam stb.És amúgy kiskoromban(csecsemő)pedig pont az ellenkezője volt.Erzsi nénémnél sirtam ha fogott és (mindenkinél)viszont keresztanyukámnál pedig nem.De ez attól lehetett mert anyukám duci és keresztanyukám is és biztos össze kevertem őket:D
2010. jan. 11. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Már miért lenne baj. A kisgyerekek és a kutyák jó emberismerők:) Legalábbis azt mondják.

De ha csecsemő korodban is sírtál tőle, az nem az alkata miatt volt. Valamiért nem érezted magad jól nála, talán a hangja nem volt megnyugtató, vagy nem jól fogott, stb. Ennek már nincs jelentősége, hacsak nem akarod bevallani nekik. Az érzelmeket nem lehet magadra erőltetni.

2010. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elmondani nem mondhatom el mert nem akkarom megbántani.De amúgy őt is nagyon szerettem.De valahogy jobban kötődöm Erzsi nénémhez.De köszi.
2010. jan. 11. 13:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, miért lenne az? De keresztanyukáddal is legyél kellően kedves meg udvarias, és értelemszerűen ne vágd a fejéhez, hogy az Erzsi nénét jobban szereted. Nálunk is volt hasonló probléma, de szép lassan megoldódott, megszűntek az ilyen különbségek.
2010. jan. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak ne bántsd meg a keresztanyádat azzal.hogy azt fogod hangoztatni,hogy Erzsi nénédet jobban szereted. Ezt a dolgot könyveld el magadban,és kész. Az érzéseinek nem tud parancsolni az ember.
2010. jan. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az előbb írtam hogy nem is volt ilyesmi a zeszemben "nem akkarom megbántani" valami ilyesmit írtam.
2010. jan. 11. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy baj. Tesóm is jobban kedveli anyám nővérét, mint a saját keresztanyját, mert többször is látja, meg hát több mindent kapott tőle, a szeretetet is beleértve. És ez fordítva is igaz, hogy anyám nővérének a gyerekei (mind a 3) is mind az én anyámat kedvelik jobban mint a saját keresztanyjukat, sőt kerinek is őt szólítják.
2010. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor jó.KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!
2010. jan. 14. 12:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!