Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az úgy rendben van, hogy...

Az úgy rendben van, hogy jóformán nem is ismerem a párom testvérét?

Figyelt kérdés
Lassan két éve vagyok együtt a sráccal, de azon filózom épp, hogy a tesóját csak látásból ismerem. :/ Igaz, ő az ország másik részén él(sajnos csak ott kapott munkát), de az az évi kb. 3x alkalom amit itthon tölt, engem nem von be párom a családi programokba. Persze azt megértem, hogy egy családi ebédnél tényleg csak a szűk család van jelen, nyilván bőven van mit megbeszélni az ilyen összejövetelekkor, viszont mikor csapnak valami bulit, én valahogy mindig kimaradok. Pedig most is úgy volt, hogy közös buli, aztán a végén kimaradtam, mert "nem úgy alakultak a dolgok". Miért nem akarja a srác hogy megismerjem a testvérét és én is velük bulizhassak vagy együtt legyünk az összejöveteleken? Egyébként tényleg minden oké köztünk, kivéve ezt. A tesójának pedig állítólag szimpatikus vagyok(ezt már régebben mondta) meg hogy örül a kettőnk kapcsolatának és szerinte jó hatással vagyok a testvérére. Mit gondoltok erről a helyzetről?
2011. jún. 6. 19:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

A szüleivel is találkoztál már?

Lehet előlük rejteget, mert nem vesz komolyan.

2011. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Lehet,hogy a tesónak túlságosan is szimpatikus vagy,és a párod esetleg féltékeny,ezért nem ereszt össze benneteket.
2011. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha a tesó is fiú, akkor megértem. Az én páromnak két húga van és ők is nagyon messze laknak. Mindkettővel ha kétszer találkozunk egy évben. Ilyenkor én mindig teljes háttérbe szorulok. De ez így van rendben. Én is messze élek a családomtól és ha őt hazaviszem, akkor a dolog hasonló, ő csak ül. De ő is megérti.
2011. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A testvére lány. A szüleivel találkoztam már, nagyon kedvesek, azt hiszem bátran kijelenthetem, hogy jól kijövök velük. Tehát nem értem a dolgot.
2011. jún. 6. 20:18
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon fura...2 év után se von be egy közös családi ebédbe,programba???szégell??? Engem volt,hogy párom bátyja vitt haza munkahelyemről ,mert nem voltam jól és kocsival értem jött.ha féltékenységből van,ahogy előttem írták az sem normális,mert akkor nem tisztelik egymást a testvérével...
2011. jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
akkor tényleg nem értem...
2011. jún. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát mivel keveset találkoznak ők is, gondolom olyankor nem téged akar pátyolgatni, hanem a tesójával lenni.

Amúgy no para, én se igen ismerem barátom húgát, igaz távkapcsolatban vagyunk, de ha náluk vagyok is max kajánál futunk össze. :D

2011. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 5 éve vagyok párommal, de alig ismerem tesóját. Annyit tudok róla, hogy bunkó, ellenszenves alak, aki mindenkivel üvöltözik és lenézi őket, ha mások, mint ő. Pl. a bátyját is lenézi. (párom)
2011. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi ha jól emlékszem már 2 éve együtt voltunk s a húgával nagyjából annyit beszéltem, szia, hogy vagy?

Igaz köztünk 6 év van majdnem, de akkor is. ő meg most kamaszodik szóval vannak hisztik közbe:D:D

Egy olyan 2 éve forma, hogy azért beszélgetünk, igazából idén volt ez jellemző, örvendek, hogy kezdet kicsit nagyocska lenni kicsit érettebb a gondolkodása...

Szerintem ne aggódj, majd kialakul:)

2011. jún. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én jól ismerem a párom mindegyik testvérét. :( Hallod, irigyellek... !
2011. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!