Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóformán nincs apám. Mit...

Jóformán nincs apám. Mit tegyek? Rendbe lehet ezt még hozni?

Figyelt kérdés
Apám külföldön dolgozik,mióta megszülettem.Több évig egy falon lógó fénykép volt "apa".2 hónapig,vagy több ideig kint van,aztán hazajön PÁR napra.Ez van mióta a világon vagyok.Mikor hazajön az van,hogy vesz egy csomó új ruhát nekem,táska,mobil.Amúgy meg alig beszélgetünk egymással az alatt a pár nap alatt sem.Azt sem tudom mikor öleltük meg egymást utoljára,vagy puszi ilyesmi...Mostanában meg állandóan azt nézi,hogy hogyan köthetne belém.Mindig azt mondja,hogy én csak elrontok mindent,amihez csak hozzáérek,csak takarítani kell utánam.Ok nélkül is leáll velem ordítozni.Ez következmény lenne?Csak anya nevel,amikor pedig valami konfliktus akad itthon és épp itthon van ő is,annyit "szól" a témához,hogy "hagyjad..."Szóval semmilyen módon nem foglalkozik velem,csak még elvisz a plázába.(16 éves lány)
2010. szept. 14. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem 2 lehetőség ven


1.értetek dolgozik annyit, ha hazajön mindig hoz vmi jót, tehát szeret téged, csak épp nincs ideje, és nem is nagyon tudja, hogy viselkedjen veled. de azért próbálkozik, lsd. elvitt plázába is.


2, változat: lesz@rja a családját, azért van sokat külföldön, hogy addig se legyen veletek, csak megszokásból vagy érdekből nem hagy ott titeket


ha az 1. változat van, akkor kölcsönös beszélgetéssel, odafigyeléssel megoldható, vannak családok, ahol sokkal nagyobb bajok is vannak ennél...

ha a 2. az igaz, akkor nem hiszem, h erőltetni kéne

2010. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

Talán ha nem basznál el mindent amihez hozzáérsz és megtanulnál takarítani + főzni neki egy jót akkor biztos örök barátok lennétek.


22/F

2010. szept. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!Talán tudok segíteni, mert voltam én is ilyen helyzetben.

Apum németben dolgozott, igaz ekkor még pici voltam. Aztán volt hogy hazajött kb. 4-napra a 2-3 hónap munka után. És nekem is mindig vett mindent. Ez azért van, mert azt hiszi ez elég az apa nélkül töltött időid kárpótlásául. Szerencsére azóta apának van új munkahelye, hetente jár haza, így már jobb a kapcsolatunk. Igaz, belém is sokszor belémköt, elég sokszor.

Nem tudom, mennyit segített ez most neked, talán annyit, hogy ne érezd egyedül magad ebben a helyzetben. :)

(13, fiú)

2010. szept. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Björg! Elolvastad azt is hogy ezt, egy 16 éves lány írta? Nehogy már ő főzőn az apjára, arra ott van az anyuka! Neki ilyen korba még másra kell oda figyelnie pl. a tanulásra!
2010. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
21:23 ír valamit.16 évesen mit főzzek?Van anyám köszi.Maradok a tanulásnál.
2010. szept. 20. 16:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy az első válaszolónak köszönöm,a 3.aranyos volt :D
2010. szept. 20. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!