Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehetném rendbe a saját...

Hogy tehetném rendbe a saját önbizalmam, hogy ezt ne a barátom szívja meg?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy nem vagyok nagyon megelégedve magammal. Úgy gondolom a barátom nálam 100x jobbat is találna mert neki mindig is sikeri voltak a nőknél, sportos, aranyos, kedves srác. Sokszor probál dicsérni, de tudom az eddigi bnői nagyon mások voltak mint én.Emiatt nagyon féltékeny vagyok...ha tudom, hogy nővel beszélget nagyon rossz és ő ezt tudja...nem akarom emiatt elveszíteni..1éve vagyunk együtt. Én ezt az egészet arra tudom csak vissza vezetni, hogy szerettem egy fiút nagyon sokáig és nagyon..aki semmibe vett és sokszor bántott meg..
2011. aug. 21. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Pl ossz meg velünk/velem pár (ruhás) képet magadról, had lássunk és had dicsérjünk/dicsérjelek! ;)
2011. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Légy beválalos es meg marad ;) :)
2013. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!