Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki itt aki elvesztette...

Van valaki itt aki elvesztette a testvérét? Esetleg párját?

Figyelt kérdés
Hogyan dolgozta fel a történteket? Hogyan történt?
2010. okt. 19. 18:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen a férjem halt meg. Idő kellett,mire túljutottam rajta.
2010. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem 22 évesen a párom ... csak talán azért nem kellett olyan sok idő, mert számára megváltás volt, mivel nagyon beteg volt
2010. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Barátom halt meg, kellett egy csomó idő hozzá. De azért egy idő után könnyebb.
2010. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkatársammal történt meg hasonló. 26 éves volt mikor egy héttel az esküvője előtt elütötte egy teherautó a menyasszonyát. A sofőr mint kiderült elaludt a volánnál. A srác azóta olyan munkát végez, ahol egyedül lehet a kutyájával, távol az emberektől. Azóta sem tudta feldolgozni a történteket.
2010. okt. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
29 vagyok,fél éve halt meg a férjem.Nem dolgoztam fel még.Szerintem nagyon sok idő kell hozzá,talán a gyászév nem is elég.
2010. okt. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Értelek titeket. Én a kishúgom aki 14 éves volt Őt vesztettem el, most a férjem Ő 26 éves volt. Én 23 éves vagyok. De még egyiket sem dolgoztam fel. Öcsém 21 éves, Ő mellettem van és támogat. Ez a szerencsém.
2010. okt. 20. 15:28
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.Feldolgozni szerintem lehetetlen.Hála még nem vesztettem el a testvérem,sem a párom.Nagyon sajnállak hogy 23évesen elvesztetted a férjed,aki még nagyon fiatal volt.Szerintem ez feldogozhatatlan.És a kishúgod.Mi velük?

23/L

2010. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom :(

Mi történt velük?

2010. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Kishúgomat műtötték és műtét közben meghalt. Férjemet meg elütötte egy autó, és rá 1 nappal később meghalt. Jelenleg én nem tudom ezt feldolgozni.

Szüleim is elvesztettem, édesanyám beteg volt, édesapámnak meg autó balesete volt. Már csak az öcsém maradt.

Ha gondolod szívesen beszélgethetnénk.

2010. okt. 20. 21:27
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"lengedni valakit nem azt jelenti, hogy megszűnik a fájdalmad. Amíg szereted, fájni is fog a hiánya. Ez nem baj. Attól még elengedheted. Sírva búcsúzunk egymástól, s ha igazi a szereteted, ez egy jó sírás. Elválasztva lenni bárkitől is, akit szeretünk: fáj. Ha már nem fáj: nem is szeretjük. (...) Az elengedés nem azt jelenti, hogy az ember szíve kihűl. Nem azt jelenti, hogy elfelejtem örökre. Nem közönyt jelent. Az elengedés azt jelenti, hogy hagyom őt szabadon repülni, szállni, a maga útján - abban a biztos reményben, hogy visszatalál majd hozzám."

/Müller Péter/


Akiket szeretünk, azokkal találkozni fogunk egyszer, én ebben hiszek. ha nem itt, hát a halál után. Ha nem most, majd később. De egyszer, mielőtt véget érne a világ, biztosan.

2010. okt. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!