Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az úgy rendben van, hogy...

Az úgy rendben van, hogy jóformán nem is ismerem a párom testvérét?

Figyelt kérdés
Lassan két éve vagyok együtt a sráccal, de azon filózom épp, hogy a tesóját csak látásból ismerem. :/ Igaz, ő az ország másik részén él(sajnos csak ott kapott munkát), de az az évi kb. 3x alkalom amit itthon tölt, engem nem von be párom a családi programokba. Persze azt megértem, hogy egy családi ebédnél tényleg csak a szűk család van jelen, nyilván bőven van mit megbeszélni az ilyen összejövetelekkor, viszont mikor csapnak valami bulit, én valahogy mindig kimaradok. Pedig most is úgy volt, hogy közös buli, aztán a végén kimaradtam, mert "nem úgy alakultak a dolgok". Miért nem akarja a srác hogy megismerjem a testvérét és én is velük bulizhassak vagy együtt legyünk az összejöveteleken? Egyébként tényleg minden oké köztünk, kivéve ezt. A tesójának pedig állítólag szimpatikus vagyok(ezt már régebben mondta) meg hogy örül a kettőnk kapcsolatának és szerinte jó hatással vagyok a testvérére. Mit gondoltok erről a helyzetről?
2011. jún. 6. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jaj,az utolsón de kellett röhögnöm:):) nálunk is ez van, én is sajnos ismerem a párom tesóit:)
2011. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos én is úgy vagyok,mint az utolsó kettő...Addig örülj,amíg nem ismered,főleg ,ha lány.....te meg addig legyél a te családoddal:)
2011. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, a férjemnek két húga van, kicsit olyanok anyóssal, mint a háromfejű sárkány...
2011. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!