Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha azt mondja a férjed, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja a férjed, hogy ne főzzél hétköznap, mert elég, ha a munkahelyén eszeik főtételt, de közben apósét megeszi, rosszul esne?

Figyelt kérdés

Téged bántana, ha azt mondja a férjed, hogy ne főzzél hétköznap, mert elég, ha a munkahelyén eszeik főtételt ebédidőben, estére jó a hideg, nem kell neki, de közben meg, amit az apja főz ( közel laknak) hetente 1-2x bemegy és megeszi az apja által főzött vacsorát?Itthon vagyok, nem dolgozom.

Nem értem, hogy amit én főzök az nem kell neki, amit az apja főz az meg igen?

Te, hogyan éreznéd?


2014. dec. 1. 16:35
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
75%

"Egyik nap mondom neki, hogy csinálok Y ételt. Nem kell. Délután meg hallom, hogy kéri a családját, hogy csináljanak neki olyat. MEGALÁZÓ nekem ez."


És erre többgyerekes anyaként jöttél rá???


Az egy dolog, hogy pénzbe kerül amúgy főzni, mint az előbb írtad, de nehogy már heti 1-2 főzésre ne teljen. Amúgy ha már lejárt a gyes, miért nem dolgozol? Rögtön inkább nyalnád apósod cipőjének talpát, hogy szerda este 6-kor ehetnéd nála a friss vacsorát, ahelyett hogy 8-9 óra munka után a tűzhely mellett állj :)

2014. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinalsz egesz NAP?
2014. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
77%
Apám csinálta ezt anno mikor anyummal összekerültek. Anyukám főzött neki, mindig friss meleg étellel várta, de apu sosem volt éhes és gyanússá vált neki a dolog. Mint kiderül apu hazajárt az anyjához vacsizni munka után...Anyuci pici fia effect :) Szerencsére "kinőtte" a dolgot. Szerintem a te férjed is kinövi egyszer. Én meg csak azért is főznék valamennyit, mert hát én is enni akarok valami meleg ételt :D
2014. dec. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
75%

nem az van a háttérben hogy így más fizeti a kaját,

ha te meló nélkül vagy nem mindegy menyi kaja fogy, de így te is meguszod a fözést, vásárlást, mosogatást inkább örülj a helyzetnek

2014. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk az én házimunkáim közé tartozik a főzés (szeretek). De Nekem mindegy lenne, hogy én főzök, vagy a férjem máshol eszik. Több időm lenne olvasni, vagy a hobbimmal foglalkozni ilyen esetben:)


Amúgy is szereti a főztömet, ráadásul van olyasmi amit csak én tudok megcsinálni, pont a kedvence:D amit anyósom a mai napig nem tud. Szóval attól nem félek, hogy jobban szereti más kajáit. De ha így lenne, az sem nem zavarna.

2014. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
Ha nem főzöl, akkor te és a gyerek mit esztek? Egész héten nem esztek főtt kaját?
2014. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
Te mit eszel hétköznap?
2014. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Szerintem egy családban, ha együtt élünk az a normális, hogy ha együtt vagyunk otthon, együtt vacsorázunk, nem az, hogy ő mire megjön, már feltankolt apucinál és aztán beleszarik az otthoni közös vacsorába, hisz ő már jóllakott máshol. Mint egy agglegény. Nem szakadt le, ezért odajár enni.
2014. dec. 1. 21:17
 39/51 A kérdező kommentje:

Legközelebb hogyan csináljam:

volt, hogy elmondta,hogy azért nem tetszik neki a diós guba, mert túl sok rajta a dió

legközelebb kevesebbet raktam rá, akkor túl kevés volt rajta a dió

se így nem jó neki, se úgy

2014. dec. 1. 21:19
 40/51 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hétvégén ne főzzek,mert nem kell neki este főtt étel ( kivéve, ha az apja adja), hétvégén meg azért ne, mert felesleges időpocsékolás a főzés.
2014. dec. 1. 21:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!