Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha azt mondja a férjed, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja a férjed, hogy ne főzzél hétköznap, mert elég, ha a munkahelyén eszeik főtételt, de közben apósét megeszi, rosszul esne?

Figyelt kérdés

Téged bántana, ha azt mondja a férjed, hogy ne főzzél hétköznap, mert elég, ha a munkahelyén eszeik főtételt ebédidőben, estére jó a hideg, nem kell neki, de közben meg, amit az apja főz ( közel laknak) hetente 1-2x bemegy és megeszi az apja által főzött vacsorát?Itthon vagyok, nem dolgozom.

Nem értem, hogy amit én főzök az nem kell neki, amit az apja főz az meg igen?

Te, hogyan éreznéd?


2014. dec. 1. 16:35
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
No akkor itt a válasz, nem ízlik a főztöd, gyakorolj, vagy menj át a papához tanulni.
2014. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
100%

Na azért a főzés nem egy akkora nagy tudomány, nagyon sok ételt olyan is el tud készíteni, aki még életében nem főzött semmit, csak tudni kell azokat a recepteket. Ja és én pl. mindig mindent receptből főzök és még nem rontottam el szinte soha, úgyhogy magamat nem is tartom jó szakácsnak, mert aki jól főz, az akármilyen alapanyagból össze tud dobni valamit, nem kell neki recept, nekem ez nem megy.

Ez egy jó könyv kezdőknek:

[link]

2014. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%
Tovabbra sem ertem, miert zavar. Ennyire unatkozol, hogy nem tudsz orulni a plusz szabadidonek? Vagy ha attol felsz, hogy nem izlik neki a foztod, akkor gondolkodj el azon, hogy miert nem vagytok olyan kapcsolatban, hogy ezt egyenesen megmondja.
2014. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha a gyakorikérdéseken való hiszti helyett a férjeddel beszélnél? Kb. annyiba kerülne, hogy "Józsi drágám, tudod én is szívesen főzök neked, nem teher számomra". És főzöl, kész, nem kell hozzá engedély, hogy főzzél. Te mit eszel, ha nem főzöl amúgy?


Azt sem értem, a szüleihez miért nem együtt mentek néha?

2014. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
A főztöm neki nem ízlik, mások mást mondanak rá.
2014. dec. 1. 16:57
 16/51 A kérdező kommentje:

Megmondja egyenesen.

Azt nem értem benne, ha pld a tesója "kétpofával esze", akkor neki miért ehetetlen.

2014. dec. 1. 16:58
 17/51 A kérdező kommentje:

Engedély annyiban kell hozzá, hogy pénz kell hozzá.

A gyes alatt nem voltam túl önálló keresetű. :(

2014. dec. 1. 17:01
 18/51 A kérdező kommentje:
Nem eszem. Utálok egyedül enni, ezért inkább nem eszem, csak ha már szédelgek.
2014. dec. 1. 17:02
 19/51 anonim ***** válasza:
84%
Ma s az izlese, van ilyen. En pl utalom a kinai kajat es akkor is utalnam, ha a vilag legjobb mesterszakacsa keszitene el. Ne vedd magadra.
2014. dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

"gyakorikérdéseken való hiszti helyett "

ez aranyos :))

már beszéltünk többször

főleg, amikor kiborultam azon, hogy mondtam neki, hogy főzök x dolgot...mondta,hogy nem kell...2 napra rá meg apja főzte azt és nagy büszkén hozott belőle kóstolót örömmel, hogy milyen jó, hogy készült ilyen...én meg ordítottam, hogy vigye a francba innen

2014. dec. 1. 17:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!