Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha azt mondja a férjed, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja a férjed, hogy ne főzzél hétköznap, mert elég, ha a munkahelyén eszeik főtételt, de közben apósét megeszi, rosszul esne?

Figyelt kérdés

Téged bántana, ha azt mondja a férjed, hogy ne főzzél hétköznap, mert elég, ha a munkahelyén eszeik főtételt ebédidőben, estére jó a hideg, nem kell neki, de közben meg, amit az apja főz ( közel laknak) hetente 1-2x bemegy és megeszi az apja által főzött vacsorát?Itthon vagyok, nem dolgozom.

Nem értem, hogy amit én főzök az nem kell neki, amit az apja főz az meg igen?

Te, hogyan éreznéd?


2014. dec. 1. 16:35
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kímélni akar, vagy az apukája jobban főz, mint te. :-) Esetleg a papát nem akarja megbántani és visszautasítani, de az is lehet, hogy nosztalgiázik, élvezi a gyeekkorban megszokott ízeket. Szerintem ne csinálj ebből problémát.
2014. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%
Enni megy, vagy látogatóba és akkor már a papa nem engedi el kaja nélkül.
2014. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Orulnek neki. Annal kevesebb a dolgom.
2014. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt kicsit túlgondolod. Bemegy, apukája megkínálja, megeszi. Nincs ebben semmi.
2014. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:

Az nem fura, hogy amit én főzök, az nem kell, bezzeg, ha az apja, akkor egyből rohan és megeszi?

Úgy érzem, hogy kitúrnak az anyukai, feleségi feladataimból. Jön após és segít a kicsi fián, aki nem kap otthon enni.

2014. dec. 1. 16:44
 6/51 A kérdező kommentje:

Nem megkínálja.

Kijelentette, hogy ne főzzek hétköznap, mert minek, mindenki eszik az óviba, munkahelyen, estére nem kell főtt étel.

Bezzeg, ha az apja főz, akkor nincs az, hogy ma már ebédelt főtt ételt, nem kér még egyszer főtt ételt, hanem megeszi. Após felhívja, bejelenti neki, hogy kisfiam ezt főztem, ő meg megy.

2014. dec. 1. 16:46
 7/51 A kérdező kommentje:

A legtöbb hétvégén is ez van. Ne főzzek, mert az apja úgyis főz, akkor meg minek.

Most kezdünk arra beállni, hogy egyik héten az én szüleimhez megyünk ( messzebb) akkor az én szüleim főznek, másik héten az ő szüleihez megyünk át, akkor ők főznek. A gyerekek meg engem nem látnak főzni csak azt, hogy a nagyszülők főznek.

2014. dec. 1. 16:48
 8/51 anonim ***** válasza:
50%

Ha így érzed, akkor főzz, de olyat, amit jól tudsz, kisérletezést hagyd későbbre. Szépen megterített asztal, gyertya, esetleg bor, hangulat, és már otthon is ragadt.

Akit szeretünk, azt etetjük. Az asztal nagyon sokat számít egy kapcsolatban. Az ágy is, de nem az volt a kérdés.

2014. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Nem tudok semmit jól túl sok mindent. De gyakorlás nélkül nem is fogok gondolom. Egyrészt nincs nagy gyakorlatom, de a súlyosabb dolog, hogy ha főzök, rettegek közben, hogy nem fog ízleni neki és majd cseszeget vele, hogy pénzkidobás volt és ehetetlen.
2014. dec. 1. 16:51
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne, neked nem panaszkodhat hiszen ő maga kérte, hogy ne főzz rá hétköznap, az pedig nem baj, ha néha beugrik az apjához.
2014. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!