Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha azt mondja a férjed, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja a férjed, hogy ne főzzél hétköznap, mert elég, ha a munkahelyén eszeik főtételt, de közben apósét megeszi, rosszul esne?

Figyelt kérdés

Téged bántana, ha azt mondja a férjed, hogy ne főzzél hétköznap, mert elég, ha a munkahelyén eszeik főtételt ebédidőben, estére jó a hideg, nem kell neki, de közben meg, amit az apja főz ( közel laknak) hetente 1-2x bemegy és megeszi az apja által főzött vacsorát?Itthon vagyok, nem dolgozom.

Nem értem, hogy amit én főzök az nem kell neki, amit az apja főz az meg igen?

Te, hogyan éreznéd?


2014. dec. 1. 16:35
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

""Egyik nap mondom neki, hogy csinálok Y ételt. Nem kell. Délután meg hallom, hogy kéri a családját, hogy csináljanak neki olyat. MEGALÁZÓ nekem ez."


És erre többgyerekes anyaként jöttél rá??? " mire? :)

2014. dec. 1. 21:22
 42/51 A kérdező kommentje:
Gyes alatt és után nem vettek vissza és máshova nem vettek fel. Ezért.
2014. dec. 1. 21:23
 43/51 A kérdező kommentje:

Mit csinálok egész nap?

Munkát keresek, tanulok.

2014. dec. 1. 21:24
 44/51 A kérdező kommentje:

A gyerekek az óviba esznek én meg nem eszem max almát vagy szendvicset.

Csak magamra főzni nem túl szívderítő.

2014. dec. 1. 21:27
 45/51 anonim ***** válasza:
73%

Te miért nem mész vele az apósodhoz, és ennétek együtt?

Tudja, hogy egész nap nem eszel főtt ételt? Legalább rendelj magadnak valamit.

Egyébként én a helyedben főznék, és megenném a gyerekekkel.

2014. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

már mindent leírtak szerintem. egy más oldalról nézve viszont, szerintem azért szomorú, hogy a gyerekeid nem esznek a főztödből, vagyis nem ismerik. azért ez hozzátartozik a gyerekkorhoz, a finom illatok mikor anya bevonul a konyhába, aztán a közös vacsi beszélgetéssel... :)


nekem sokat számít, hogy a kisfiam rántotthúst kér vacsorára és nem pizzát vagy mekis hamburgert, jól esik :)


na és egy főzelék nem kerül többe mint a felvágott, kenyér, zöldség...

ha írsz privit, szívesen írok pár elronthatatlan receptet amit nálunk a gyerekek nagyon szeretnek és olcsó is :)

2014. dec. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Két gyereked van, tehát főzzél. Megtanulod legalább, és lesz az otthonnak illata, hangulata. Ne úgy nőjenek már fel a gyerekek,hogy nem ismerik a főztödet. Nem mutatsz jó példát nekik, ha kamaszként idegen helyen esznek, és rájönnek, milyen is a házias anyuka. Gyerekek szempontjából főznék, és nem érdekelne a férjem véleménye. Ha kell eszik belőle, ha nem, hát nem.

Pár év múlva meg esetleg Te leszel a trehány, gyerekeket elhanyagoló asszony. Gyanús nekem ez a nagy tiltakozás a főzésed ellen. Szerintem: FŐZZ.

2014. dec. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Szerintem neked nem a főzéssel van bajod.

Ha jól értem, anyagilag függesz a férjedtől. Ahogy a válaszaidból kivettem, pénzügyekben ő az úr a háznál. Neked a főzés egy olyan terület, ahol viszont te lehetnél az úr, az a te területed lenne. Így tudnád kompenzálni azt, hogy ő meg a pénzért felelős- te meg a főzésért. Valahol te is ki szeretnéd mutatni a "hatalmadat", azt, hogy bár nem dolgozol, nem vagy haszontalan. Viszont ezt húzza após keresztül.


Hidd el, hogy egy dolgozó nő örülne, ha nem kell főznie munka után. Viszont annyi recept van, a neten is, hogy lehetetlen elrontani.


De a legjobb, ha tényleg alaposan ráfekszel a munkakeresésre.

2014. dec. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Két gyereked van és nem főzöl?!Ők nem érdekelnek csak a férjed????
2014. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Kérdező, 17-es válaszod nagyon meglepett, szóval alman, szendvicsen élsz, mert úgysincs pénzed főzésre, ferjednek meg nem kell a főztod... Figyi, én sem vagyok egy nagy főzős, amíg dolgoztam, mindig rendeltem, vagy menzán ettem, de mióta itthon vagyok a gyerekkel, heti négyszer minimum főzök. Pedig én aztán nulláról indultam, de tényleg! Se anyám nem tanított főzni, amikor dolgoztam (elég jól kerestem), addig meg a bankkartyammal főztem DE aztán nekilattam. Egy olyan könyvből, ami tényleg az alapoktól mindent elmagyarazott. Elsősorban a fiam miatt, hisz legkésőbb másfél éves korban már kívánják a rendes, felnottes kaját, nem lehet üveges kaján tartani őket a végtelensegig. Te gyerekeid mit ettek, amíg otthon voltál velük?
2014. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!