Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemet teljesen hidegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet teljesen hidegen hagyja a szex. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk házasok, gyerektelen, 30 alatti pár vagyunk... ő sosem mutatott nagy érdeklődést a szex iránt, én próbálok mindig közeledni hozzá, de szó szerint elrúg, hogy csikizem, telejesen mindegy, hogyan érek hozzá... mikor összejöttünk, kicsit gyakoribb volt a szex, de akkor sem túl gyakori, mondjuk 2 hetente egy... manapság 3 hónap után szinte könyörögnöm kell neki. Egy eset: tavaly történt, hogy megigérte, hogy másnap, ha nem, akkor megkapom az álom mobilt, amire vágytam.. szerintetek milyen telefonom van?

Ha beszélni szeretnék a problémáról, azt mondja fáradt, nincs kedve.. ma dolgozott, fáradt, holnap dolgozni fog, fáradt lesz... egyátalán nincs benne vágy. Ha nem közeledek, csak várok, akkor neki csak nyugi van, sosem jön rá magától...

Ha próbálok közeledni, mindig elheseget.

Ja, a kedvencem "van még időnk"... Lehet 60 évesen akar szexelni majd. Vagy akkor majd jöhet a "már nem áll fel" kifogás. Szervi baja nincs, feláll neki, ha néha hagyja, hogy piszkáljam, de utána eltol, hogy hagyjam abba.

Egyébként én nagyon szeretem őt, kivánom őt, és vele szeretném leélni az életemet,de szenvedek... Ti mit tennétek?

Ha panaszkodom, és meg szeretném beszélni, azt mondja, hogy nekem csak a kukin jár az eszem, és egy kapcsolat nem csak a szexről szól...


2014. nov. 25. 11:28
 71/120 anonim ***** válasza:
8%
Lófaxt rendes. Egy idóta, magának való, antiszociális, impotens barom.
2014. nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/120 Bence_ ***** válasza:

Neked kell tudnod, hogy mi fontos neked. Feláldozod magad vagy keresel olyan embert aki ezen a téren is össze passzoltok.

Az a baj, hogy így mindkettőtöknek rossz. Te szenvedsz ő meg látja. Milyen lehet neki ha 5 perc után azt kérdezi mikor fejezheti be?

Beszéljétek egymással!

Attól mert igényelsz valamit attól még jó ember vagy. Neked erre szükséged van így vagy összerakva, hogy kell a boldogságodhoz.

2014. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/120 anonim ***** válasza:
100%

64 "Mi nem hajszoljuk azt a pàr m.perces örömöt, nekünk màsban rejlik a boldogsàg. Összebùjunk, szeretjük egymàst."

Azért szexuális életet élő emberek köött is van összebújás, szeretgetés. És ha a szex, csak abból a pár másodperces örömből állna (orgazmus), akkor valószínűleg nem is csinálnám. Tény, hogy vannak férfiak, akiknek a szex egyenlő a reszeléssel, de velük is baj van. A szex ennél sokkal több.

A te esetedben azt nem értem, hogy ha simogatjátok egymást, stb, az már nincs messze attól, hogy esetleg egymás nemi szervéhez is hozzáérjetek. Az általában még jobb érzés, mintha a hátadat simogatják. Innentől kezdve, csak azt tudom elképzelni, hogy valamilyen lelki trauma miatt nem tudod élvezni a szexet, tehát a szexhez kapcsolsz hozzá valami negatív dolgot. Én is találkoztam már ilyennel. De szerintem ezekben az esetekben segíthet a szexuálpszichológus. Az, hogy az egyik nem tudott, nem biztos, hogy a második sem válna be.

Szerintem ha valaki aszexuális, az az érintést is utálja. Természetesen azt is el kell fogadni, de házasságora lehetőleg ne lépjen vele olyan ember, aki igényelné a szexet, mert annak jó vége nem lesz.

2014. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/120 anonim ***** válasza:
76%
62 Bocs, de szinte biztos, hogy ebből rövid úton megcsalás lesz a részedről. Mintha én írtam volna azokat a sorokat, amiket írtál, és én is megtettem, kb. 2 év kellett hozzá és nem volt könnyű megtenni, de győzött a szex utáni vágyam, az önkielégítés könnyen unalmassá tud válni.
2014. nov. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/120 anonim ***** válasza:
58%
71. Kissé frusztráltak vagyunk....
2014. nov. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/120 anonim ***** válasza:
5%

"62 Bocs, de szinte biztos, hogy ebből rövid úton megcsalás lesz a részedről. Mintha én írtam volna azokat a sorokat, amiket írtál, és én is megtettem, kb. 2 év kellett hozzá és nem volt könnyű megtenni, de győzött a szex utáni vágyam, az önkielégítés könnyen unalmassá tud válni."


Te magadból indulsz ki, ennyi az egész. És szeretnéd azzal nyugtatni magad, a többi nő is ezt tenné a helyedben. Azt hiszed az a normális, ha a szex és a testiség irányít minket, nem a józan ész. Én nem így működöm, sajnálom. Én tudom, hogy NEM lesz megcsalás a részemről, soha. Nem ismered az értékrendemet. Az én elveim többek egy kósza vágynál. Az öntudatom makacsságát soha semmilyen kísértés nem tudja legyőzni, ezt már számtalan alkalommal bebizonyítottam magamnak más-más esetben.

Te nem ismerted magad jól; mert ha ismerted volna, nem bizonygatod magadnak, hogy elég lesz x év múlva is a maszturbálás, hanem inkább szakítottál volna, mert úgy helyes. Én nem vagyok hajlandó becsapni magam. Ha úgy gondoltam volna, olyan vagyok, aki elcsábítható, vagy aki nem tud majd uralkodni magán, akkor sem maradok a párom mellett, ha a szívem beleszakad. Mivel az agyam diktálta életösztönöm sokkal erősebb, mint bármilyen állatias ösztön.

Olyan objektíven látom az életemet, amiről te és a legtöbb ember nem is álmodhat. Van egy értékrendem, amibe a megcsalás SOHA nem fér bele. Sosem voltam olyan, akit az érzései eltérítenek. A legszerelmesebb pillanataimban is tudok ésszerű lenni.

Nekem nem a szex a fontos, csak a kielégülés. Ezt pedig megkapom magamtól minden nap, a férjemtől pedig időnként. Nincs bennem semmi hiányérzet emiatt. Nálam van egy mérleg, aminek egyik oldalán áll mindaz, amit a férjemmel képviselünk, és amit a férjemben megtaláltam. A túloldalán van a szex. Nekem nem kérdés, melyik nagyobb súlyú.

Nem mellesleg az alaptermészetem sem olyan, hogy bárkit, főleg egy idegent közel engedjek magamhoz. Még más téren sem, nemhogy szexuálisan. Ha szingli lennék, ha sosem ismerem meg a férjem, akkor sem fordulhatna elő semmilyen körülmények között sem az, hogy én bárkivel is viszonyba keveredjek csak úgy. Mert ugye van olyan, hogy értékrend és elvek. Melyek sziklaszilárdan állnak, és soha nem dőlnek meg.

De tudom, téged ez a válasz sem fog meggyőzni. Én már minden elvemmel kapcsolatban megkaptam számtalan embertől, hogy de higgyem el, így és így lesz. Hát nem lett így, és nem is lesz.

2014. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/120 anonim ***** válasza:
100%
76 Köszönöm a kimerítő választ. Erre nem sokat lehet írni, nyilván én sem tudtam elképzelni jó sok évig, hogy megcsaljam a férjemet. De természetesen azt nem tudhatjuk, hogy te meddig bírod, azt, hogy nem foglalkozik veled a férjed, pedig kötelessége lenne..........
2014. nov. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/120 anonim ***** válasza:
16%
Kötelesség lenne a szex egy házasságban??? Te jó ég! Csak sajnálni tudom azokat, akik így gondolják....
2014. nov. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/120 anonim ***** válasza:
83%
78 Hát persze, hogy kötelesség. Ezt egyszerűen rosszul értelmezed, mármint a szót. Arról van szó, hogy ha belépsz egy pákapcsolatba, akkor örömet akarsz szerezni a párodnak és nem vonod meg tőle a szexet, ami egyébként igen jótékony hatású férfiaknál és nőknél is, megnyugtat, ellazít, a szervezetre is kimondottan jó hatással van, továbbá összetartja a párkapcsolatot. Az aki ezt megakadályozza, nem hajlandó a szexre, hibát követ el. Nagyjából 17 éves korom óta élek szexuális életet, párkapcsolatokban, és nekem ez már 17 évesen is teljesen világos volt. Ha nincs kedvem szexelni, akkor is örömmel kielégítem a páromat, ez nem egy kínos kötelesség, hanem tudok örülni az ő örömének is. És persze ha én is megkapom, amit szeretnék, akkor még jobb :) Én nem tudnám azt nézni, ahogy a kérdező vergődik a szex hiányától, a férje pedig ezt teljesen érdektelenül nézi, az ilyennek nem való a házasság. Önző dolog, amit csinál, egy dolgot tehet, engedje meg a feleségének, hogy szeretőt tartson, ha már nem képes kielégíteni. Persze lehet, hogy ez a megoldás nem jó a kérdezőnek, akkor pedig csak a válás marad. Természetesen, amit írtam, az normális gyakoriságú szexuális aktivitás mellett igaz, ami szerintem heti 2-3 alkalom, tehát nem arról van szó, hogy napi kétszer másszunk rá a párunkra és kényszerítsük a szexre. Mindenkinek joga van ahhoz, hogy ne legyen kedve hozzá, de ahhoz nincs, hogy sose legyen kedve hozzá.
2014. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/120 anonim ***** válasza:
67%

"Kötelesség lenne a szex egy házasságban???"


Igen, tulajdonképpen igen!

Ha az ember párkapcsolatba lép, egy halom kötelezettséget vállal. A rendszeres szexuális élet is része ennek. Valahogy ez a természetes. Akinek nem az, azt jó előre tisztázni kellene.

2014. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!