Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemet teljesen hidegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet teljesen hidegen hagyja a szex. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk házasok, gyerektelen, 30 alatti pár vagyunk... ő sosem mutatott nagy érdeklődést a szex iránt, én próbálok mindig közeledni hozzá, de szó szerint elrúg, hogy csikizem, telejesen mindegy, hogyan érek hozzá... mikor összejöttünk, kicsit gyakoribb volt a szex, de akkor sem túl gyakori, mondjuk 2 hetente egy... manapság 3 hónap után szinte könyörögnöm kell neki. Egy eset: tavaly történt, hogy megigérte, hogy másnap, ha nem, akkor megkapom az álom mobilt, amire vágytam.. szerintetek milyen telefonom van?

Ha beszélni szeretnék a problémáról, azt mondja fáradt, nincs kedve.. ma dolgozott, fáradt, holnap dolgozni fog, fáradt lesz... egyátalán nincs benne vágy. Ha nem közeledek, csak várok, akkor neki csak nyugi van, sosem jön rá magától...

Ha próbálok közeledni, mindig elheseget.

Ja, a kedvencem "van még időnk"... Lehet 60 évesen akar szexelni majd. Vagy akkor majd jöhet a "már nem áll fel" kifogás. Szervi baja nincs, feláll neki, ha néha hagyja, hogy piszkáljam, de utána eltol, hogy hagyjam abba.

Egyébként én nagyon szeretem őt, kivánom őt, és vele szeretném leélni az életemet,de szenvedek... Ti mit tennétek?

Ha panaszkodom, és meg szeretném beszélni, azt mondja, hogy nekem csak a kukin jár az eszem, és egy kapcsolat nem csak a szexről szól...


2014. nov. 25. 11:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/120 anonim ***** válasza:
99%
Nem fog tetszeni, amit mondok, de vajmi kevés esélye van annak, hogy bármelyikőtök is megváltozik. Vagy megszokod, hogy alig van szex, és az is csak nagy nógatásra - szerintem ez megalázó, vagy... vagy nincs vagy. Ez van. Azt nem mondom, hogy válj el, de nem tudom, miért házasodtatok össze.
2014. nov. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/120 anonim ***** válasza:
80%
Jópofa srác.
2014. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/120 anonim ***** válasza:
24%
Ilyet sem hallottam még, csak ott, ahol már kihaltak az érzelmek.
2014. nov. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/120 anonim ***** válasza:
97%

Most őszintén mit vársz tőle? Írod, hogy a kezdetekben kicsit gyakoribb volt a szex (ami dehogy gyakori!) 2 hetente egy....

Az első időben (legalábbis nekem ilyenek voltak) nagyon szexcentrikus a kapcsolat, sülve-főve együtt vannak a partnerek, tehát már akkor fel kellett volna tűnjön, hogy 2 hetente van szex, az bizony nem gyakori. A férjemmel a megismerkedésünket követő hónapokban minden nap volt szex, amikor csak tehettük, tehát max. akkor nem, ha éppen nem volt rá alkalmunk. És egyikünk sem egy "szexmániás". Most már lejjebb csökkent az idő múlásával. Ezt csak azért írtam le, hogy lásd, első időben fokozottan szexcentrikus mindkét fél.

Úgyhogy bocsi, ha kicsit drasztikus voltam, de a te férjedről már az elején látnod kellett volna, hogy nem igazán központi kérdés nála a szex, hogy finoman fogalmazzak. Tenni nem tudom mit lehetne, mert ha két embernek ennyire eltérő az igénye, akkor azt nehéz összehozni úgy, hogy mindkettejüknek megfelelő legyen. Beszélgess el vele, hogy neked igényed lenne a több szexre, ezért ne utasítson el olyan sokszor, te pedig igyekszel kicsit kevesebbet "zaklatni".

2014. nov. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/120 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy, hogy azért reméltem,hogy tartja azt az átlagot, bár bevallom, hogy az a 2 heti 1 is csak kb. 1 hónapig állt fent, utána nőtt a hézag... most ott tartunk, hogy volt már fél éves szünet is. :(
2014. nov. 25. 11:42
 6/120 anonim ***** válasza:
80%
Úgy tűnik, hogy a férjed aszexuális. Ez egy tipus, nincs igénye annyi szexre és ennyi. Ettől ő még szerethet téged, és ahogy írtad, te is szereted. Ha jól kijöttök egymással, fel ne rúgd ezt a kapcsolatot. Sokkal gyakoribb az, hogy az elején éjjel-nappal szexelnek, pár év után elszáll a rózsaszín köd és akkor jönnek rá, hogy szex nélkül nincs ami összetartaná őket.
2014. nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/120 anonim ***** válasza:
98%
Akkor igencsak rózsaszín ködben lehettél, ha bíztál benne, ez majd megmarad vagy még nőni is fog...
2014. nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/120 A kérdező kommentje:
3 hónap után házasodtunk össze, és nálam még mindig tart a rózsaszin köd sajnos. :D Ha véletlen együtt vagyunk, utána mindig reménykedem, hogy hátha... de nem :( :D
2014. nov. 25. 11:45
 9/120 anonim ***** válasza:
85%

kerdesek:


- onkielegit egyebkent?

- nem latens meleg?

- nem kefel felre? Novel vagy ferfival?


ennyi jutott hirtelen eszembe.

2014. nov. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/120 A kérdező kommentje:

Nem önkielégit. :D Ez biztos...

A meleg dologra én is gondoltam, de nem hiszem... :D

Biztosan nem megy félre...


Igazából ezek a kérdések olyanok voltak, amikre nem tudhatom biztosan a választ, hiszen nem kémkedek utána zuhanyzás közben, bár bevallom, csekkoltam már, hogy nem e sutyiban elintézi magának, de csak pislogott rám a zuhany alól, hogy mit akarok? Szóval semmi...


Mindig azt mondja, hogy én "meg akarom őt erőszakolni"... katolikus, remélem nem volt semmi kiskorában a pappal. :P Jó, persze poénkodok, mert már csak igy tudom elviselni ezt az egészet, tiszta depi lennék enélkül...

2014. nov. 25. 11:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!