Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemet teljesen hidegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet teljesen hidegen hagyja a szex. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk házasok, gyerektelen, 30 alatti pár vagyunk... ő sosem mutatott nagy érdeklődést a szex iránt, én próbálok mindig közeledni hozzá, de szó szerint elrúg, hogy csikizem, telejesen mindegy, hogyan érek hozzá... mikor összejöttünk, kicsit gyakoribb volt a szex, de akkor sem túl gyakori, mondjuk 2 hetente egy... manapság 3 hónap után szinte könyörögnöm kell neki. Egy eset: tavaly történt, hogy megigérte, hogy másnap, ha nem, akkor megkapom az álom mobilt, amire vágytam.. szerintetek milyen telefonom van?

Ha beszélni szeretnék a problémáról, azt mondja fáradt, nincs kedve.. ma dolgozott, fáradt, holnap dolgozni fog, fáradt lesz... egyátalán nincs benne vágy. Ha nem közeledek, csak várok, akkor neki csak nyugi van, sosem jön rá magától...

Ha próbálok közeledni, mindig elheseget.

Ja, a kedvencem "van még időnk"... Lehet 60 évesen akar szexelni majd. Vagy akkor majd jöhet a "már nem áll fel" kifogás. Szervi baja nincs, feláll neki, ha néha hagyja, hogy piszkáljam, de utána eltol, hogy hagyjam abba.

Egyébként én nagyon szeretem őt, kivánom őt, és vele szeretném leélni az életemet,de szenvedek... Ti mit tennétek?

Ha panaszkodom, és meg szeretném beszélni, azt mondja, hogy nekem csak a kukin jár az eszem, és egy kapcsolat nem csak a szexről szól...


2014. nov. 25. 11:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/120 anonim ***** válasza:
89%
14-es nálunk is ugyanaz, csak ő nem nagyon akar orvoshoz menni vele...azt mondja, hogy többet kell "gyakorolni" vagyis felhúzogatni a bőrt és akk majd nemfog fájni, már egyre jobb
2014. nov. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/120 anonim ***** válasza:
98%

ez a tipus teljesen aszex, semmivel nem fogod ravenni a szexre. Oralis szex? szoba se johet! Ne hibaztasd magad, nem tehetsz arrol hogy o ilyen!

Viszont azt mondom ne huzd tul sokaig ezt, mert tonkremegy az onbecsulesed, es egy ido utan azon kapod magad, hogy mar nem erdekel ha nem szexel veled, nem er ugy hozzad, nem nez "ugy" rad....

2014. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/120 anonim ***** válasza:
98%
Azért megnyugtat, hogy nem nálunk a legrosszabb a helyzet... De sajnálok mindenkit aki ilyen helyzetben van...
2014. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/120 anonim ***** válasza:
98%

"Nem tűnik kezelhetőnek"

Az aszexualitást nem lehet kezelni, mert nem betegség. Nincs sem fizikai sem pszichikai káros hatása, az illető nem szenved tőle, maximum annyi, hogy szokatlan, ez azonban kevés ahhoz, hogy megfeleljen a "betegség " kritériumnak.

Olvastam a neten egy levelet, olyan eset volt mint a tiéd, csak a férfi szemszögéből. Az volt a lényege, hogy nagyon szereti a feleségét, de nincsenek szexuális vágyai (más nő felé sem), és fél hogy a felesége félreérti és elválik tőle. A pszichológus se tudott jobbat tanácsolni, mint hogy mondja ezt el ugyanilyen őszintén a feleségének is.

2014. nov. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/120 anonim ***** válasza:
21%
Fogadok, hogy informatikus.
2014. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/120 A kérdező kommentje:
Nem, hanem autószerelő. :D
2014. nov. 25. 12:26
 27/120 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi ideig tart az a ritka alkalom? Szerintem is aszex.
2014. nov. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/120 A kérdező kommentje:
Kb. 5 percig, és közben is azt kérdezgeti, hogy befejezheti e már? ....
2014. nov. 25. 12:28
 29/120 anonim ***** válasza:
11%
Azt irtad,hogy katolikus vallásu,ha jól értettem?
2014. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/120 anonim ***** válasza:
83%

Na ezért imádom a "3 hónap után is lehet házasodni, semmi garancia nincs rá, hogy több év után sikeresebb lesz"-típusú kijelentéseket.


Ha vártok a házassággal, ez bizony kisült volna, még mielőtt egy életre (?) elköteleződtök. 3 hónap??? Örülj, hogy csak aszex és nem pszichopata sorozatgyilkos...

2014. nov. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!