Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemet teljesen hidegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet teljesen hidegen hagyja a szex. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk házasok, gyerektelen, 30 alatti pár vagyunk... ő sosem mutatott nagy érdeklődést a szex iránt, én próbálok mindig közeledni hozzá, de szó szerint elrúg, hogy csikizem, telejesen mindegy, hogyan érek hozzá... mikor összejöttünk, kicsit gyakoribb volt a szex, de akkor sem túl gyakori, mondjuk 2 hetente egy... manapság 3 hónap után szinte könyörögnöm kell neki. Egy eset: tavaly történt, hogy megigérte, hogy másnap, ha nem, akkor megkapom az álom mobilt, amire vágytam.. szerintetek milyen telefonom van?

Ha beszélni szeretnék a problémáról, azt mondja fáradt, nincs kedve.. ma dolgozott, fáradt, holnap dolgozni fog, fáradt lesz... egyátalán nincs benne vágy. Ha nem közeledek, csak várok, akkor neki csak nyugi van, sosem jön rá magától...

Ha próbálok közeledni, mindig elheseget.

Ja, a kedvencem "van még időnk"... Lehet 60 évesen akar szexelni majd. Vagy akkor majd jöhet a "már nem áll fel" kifogás. Szervi baja nincs, feláll neki, ha néha hagyja, hogy piszkáljam, de utána eltol, hogy hagyjam abba.

Egyébként én nagyon szeretem őt, kivánom őt, és vele szeretném leélni az életemet,de szenvedek... Ti mit tennétek?

Ha panaszkodom, és meg szeretném beszélni, azt mondja, hogy nekem csak a kukin jár az eszem, és egy kapcsolat nem csak a szexről szól...


2014. nov. 25. 11:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/120 Cyus22 ***** válasza:
100%

Kedves 40-es válaszoló,


Tényleg erőltetni kell magad egy hét után a szexre? Azért az se a legjobb. Lehet, hogy neked is beszélgetni kéne a partnereddel, hogy mi okozza a depressziót

2014. nov. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/120 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg lehetne kérni egy hormon vizsgálatot.Olvastam régebben egy cikket,hogy a egy párnál ugyan ez volt a gond mint a kérdezőnél,a férfinak csináltak egy hormonsort és kiderült,nem termel a szervezete hormonokat.Kapott rá gyógyszert,és minden helyre állt.
2014. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/120 anonim ***** válasza:
11%

Hallottam már hasonló problémáról.

Egy javaslatom azért van. Ne közeledj felé!

A pasiknak kell a vágy, a "vadászösztön", hogy menjenek egy nő után.

Ha mindig te mászol rá, akkor úgy "könnyen kapná" meg, és megalázva érzi magát, mert nem vadászhat.

Kicsit próbálj visszavenni a dologból, és hagyd, hogy vadásszon rád és küzdjön. Ilyen visszacsatolás kell a pasiknak, hogy megküzdjenek és ők legyenek a királyok.. :)

Remélem érted mire gondolok.

2014. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/120 anonim ***** válasza:
92%
43-as, ez ilyen női magazinos baromság. Aki aszexuális, az örül, ha békén hagyod. Nem akar vadászni. Semmi baj a férfivel. Ilyen is van. Itt az a baj, hogy a kérdező azt hitte, változni fog. Az aszexuálisok is akarhatnak kapcsolatot, csak szexet nem. Tisztázni kellett volna.
2014. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/120 Cyus22 ***** válasza:
29%

Kedves kérdező,


Töprengtem a dolgon egy kérdésem lenne csak az együttléteitek alatt volt orgazmus is valaha? Mert ha 5 perc után már kérdezősködik ott is sincs fejben szerintem. Az előttem szólóval meg teljesen együtt értek egy egészséges 30 alatti férfinak szinte alapnak kéne lennie 3 4 nap után hogy a "vadászösztön" beindul.

2014. nov. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/120 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk ugyanez van, aszexuális a férjed, ahogyan az enyém is. Egyenlőre én sem tudok mit kezdeni a problémával. A női fegyvertárból mindent bevetettem, a férjem szerint is szép vagyok, egyfolytában edzek, de gyakorlatilag a szex terén nincs eredménye, legfeljebb annyi, hogy legalább más pasiknak bejövök.
2014. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/120 anonim ***** válasza:
65%
34 Már bocs, de 3 havonta, félévente egy szex mellett, hogy jön össze gyerek. Lombikban?
2014. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/120 anonim ***** válasza:
37%
Azért, bár ugyanez a helyzet nálunk is, ha szex közben akár egyszer is megkérdezné a férjem, hogy befejezheti-e már, szerintem azonnal csomagolnék és otthagynám, ez egy ovis szint, a férjed nem férfi, hanem kisgyerek, pszichológushoz kell vinni. A felnőtt embernek, alapigénye a szex.
2014. nov. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/120 anonim ***** válasza:
97%

A 34-es vagyok!


Nem, nem lombikban. :)

Én őszintén beavattam a nőgyógyászomat, így mikor elérkezett volt a gyerek téma, UH-al nézte, hogy mikor van peteérésem. Kipróbáltam az ovu teszteket is, de a doki biztosabb volt. Ilyenkor nyilván nem csak félévente voltunk együtt, hanem mivel babát terveztünk gyakrabban és a megfelelő időben (ovu előtt 2 nappal, ovu napján és utána 2 nappal). A legtöbb 3 hónap volt, amit várnunk kellett, bár szerintem ebben a szerencse is nagy szerepet játszott. Lehet, hogy ez mások számára illúzióromboló, de nekünk megfelelt. Mint már írtam is, minden megbeszélés kérdése...

2014. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/120 anonim ***** válasza:
98%
Ahogy sokan írták, a férjednek nyilván kicsi a szexuális igénye. Ez adottság, emellett lehet tökéletesen termékenyítőképes, csak éppen nem tudja igazán élvezni a nemi életet, kisebb az étvágya mint neked. Ezen sajnos változtatni nem lehet. Hiába van még rajtad a rózsaszín köd, ébredj fel, valahogyan változtatnod kell az életeden, mert nemi öröm nélkül a hozzád hasonló normális "étvágyú" nő feleslegesen kínozza magát. Helyesebb lett volna házasságkötés előtt tisztázni magadban racionálisan, hogy passzoltok-e egymáshoz, most már csak drasztikus módon lehet változtatni. Ettől a férjed még nagyon rendes és szeretetre méltó ember lehet és összeveszni sem kell vele, de neked önkínzásra semmi szükséged nincs.
2014. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!