Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha szex közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szex közben véletlen más néven szólitottam a férjemet és azóta nem áll velem szóba?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla de szex közben van ugy hogy elég sürüen egy másik pasiról fantáziálok!Rádásul ez a pasi a férjem fönöke,és márt kétszer is kikezdett velem.Sajnos nagyon jó pasi nagyon teteszik.Most válljak el?De a férjemet is nagyon szeretem meg van 3 kisgyermekünk.
2008. júl. 11. 21:56
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Lécives segitsetek!Köszönöm.Amugy nekem ez nagyon ciki és szégyelem nagyon.De az érzéseknek nem lehet parancsolni!
2008. júl. 11. 21:59
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
hát megértem a férjed. Gondold bele magad fordított helyzetbe! de ha azt mondom hogy el kell válnod, el fogsz, ha azt mondom nem, akkor nem? ezt mi nem tudjuk eldönteni! csak ti vagytok a házasságban..
2008. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
Érthető a férjed viselkedése.A fönöké nem annyira,aki kikezdett veled.Egy ilyen dologért semmiképpen nem válj el.Azt írod,hogy a férjed fönöke csak tetszik.Az még nem olyan egetverő érzelem.Próbálj meg kevesebbszer összefutni vele és inkább a családodra koncentrálj.Ez csak egy vélemény.Ezt úgyis te fogod tudni eldönteni.
2008. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Köszi a segitségeket.De az a legnagyobb gond hogy mindenap találkozok vele,egymás mellett lakunk mégcsak véletlense tudom kikerülni.Amultkor is figyelt az ablakból majd mikor egyedül voltam odajött hozám.Az is gond hogy érzek iránta valamit,ezt nagyon szégyelem de ez van.Rádásul azt sem tudom hogy a férjem nem e vet észre a multkor mikor vittem ki a szemetett és odajött a pasi és megcsókolt.
2008. júl. 11. 22:18
 5/38 anonim ***** válasza:
87%

maris a valason jar az eszed?? na ott van szerelem! ez egy rohely. mar ne is haragudj, de van miert szegyelned magad! es az a legkevesebb, hogy nem all szoba veled. szegeny ember, elore sajnalom mi lesz kesobb.

johet a minusz...

2008. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%

meg azt fuznem hozza, hogy ez undorito! hagytad, hogy megcsokoljon, holnap a bugyidba is beengeded? az ilyen noktol mentsen meg az eg!

leszarom a listat, johet a nulla!

2008. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
ja és állandóan több oldalas levelek ir nekem.Ezeket sem tudom hogy látta -e a férjem,mert én elrakom mindet a szekrényben és a multkor nem ott volt...
2008. júl. 11. 22:21
 8/38 A kérdező kommentje:
Azért hagytam mert jól eset ,de amugy a csók csak egyszer történt meg!De alig várom hogy ujjból lássam.Sajnos vannak dolgok amit a férjemtöl nem kapok meg.Lehet ö megadná nekem?
2008. júl. 11. 22:24
 9/38 anonim ***** válasza:
96%

ezeket most komolyan irod? (az utolso kettot is en irtam)

a leveleket egesd el, a pasast kergesd el, mert az egy utolso gane ember! kihasznalja a vonzodasod na meg, hogy a ferjed a kezeben van, az undorito kis szarzsak!

ha jelent valamit a hazasagod ne foglalkozz ilyenekkel. vagy tonkre akarod tenni az eleted? elvalt akarsz lenni harom gyerekkel a nyakadon? mert a csavonak igy biztos nem kellenel a "koloncokkal" egyutt.

nem hiszem, hogy nem latsz at a szitan, csak nehany ropke dugasra palyazik! oda ne add magad, ha van egy csepp eszed!

ha a ferjed rajonne, megundorodna toled es kidobna. szerintem jogosan...

2008. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Köszi a választ nem tudom végül is mit akar tölem a pasi de ö egyedül él amugy 2gyerekével,ö neveli öket 3évesek és ikrek.Nem tudom nekem ugy tunik hogy komoly!Vagy csak azt akarja?Az utolsó iró férfi vagy nö?
2008. júl. 11. 22:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!