Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha szex közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szex közben véletlen más néven szólitottam a férjemet és azóta nem áll velem szóba?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla de szex közben van ugy hogy elég sürüen egy másik pasiról fantáziálok!Rádásul ez a pasi a férjem fönöke,és márt kétszer is kikezdett velem.Sajnos nagyon jó pasi nagyon teteszik.Most válljak el?De a férjemet is nagyon szeretem meg van 3 kisgyermekünk.
2008. júl. 11. 21:56
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
100%
Az utolsó írónak maximálisan igaza van.Elég gáz,hogy a férjed más néven szólítottad.Szerintem tud mindent rólatok,csak a gyerekek érdekeit nézi,nem úgy mint te.Én elsüllyednék a sárga földig ha én ilyen nő lennék,ráadásul 3 gyerekkel...Ezzel menj a pszichiátriára,mert ez már nem normális amit csinálsz.
2008. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
77%

Pfff...hát nem tudom milyen feleség és anya lehetsz...azt mondtad a férjednek hogy ha nem viselkedsz úgy ahogy én mondom akkor megbaszatod magad mással???? hát komolyan...és akkor erre a férjed azt mondta hogy..: jó rendben..még főzök is...csak nehogy megbaszasd magad....remélem ez inkább kamukérdés, mert hogy létezhet ilyen felelőségtelen anya...hogy inkább mással baszatja meg magát..és még mi vagyunk a hülyék mikor kurvának nevezünk..hát kurva is vagy..nem kispályás..és arra fogod hogy neked a férjed volt az egyetlen szexuális téren...érdekes..másnak is csak 1 volt az életében..mégse akarja megbaszatni magát..pfff.

na jöhet a lepontozás...de nem érdekel...(N)

2008. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Vagy csak anya kell neki az ikrek mellé? Erre nem gondoltál? Amúgy neked is van 3 gyereked. Gondolom nem unalomból csináltátok. Ha szereted a férjedet akkor válassz! De ha el is hagyod, szerintem tök gáz a szomszédba költözni!!! Egyébként hány éves vagy?
2008. júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
25 vagyok.
2008. júl. 13. 09:25
 35/38 A kérdező kommentje:
Te férfi vagy vagy nö?
2008. júl. 13. 09:26
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek megkell tanulnod helyesen írni, utánna több pasiról álmodozni... sürüen??? mi ez???
2008. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
hát te egy lúzer vagy XDXDXD
2008. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Dugjatok titokban,azt majd lesz valami.Mindig mindenki igy csinálja,minden társadalmi rétegben és korban.....
2010. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!