Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha szex közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szex közben véletlen más néven szólitottam a férjemet és azóta nem áll velem szóba?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla de szex közben van ugy hogy elég sürüen egy másik pasiról fantáziálok!Rádásul ez a pasi a férjem fönöke,és márt kétszer is kikezdett velem.Sajnos nagyon jó pasi nagyon teteszik.Most válljak el?De a férjemet is nagyon szeretem meg van 3 kisgyermekünk.
2008. júl. 11. 21:56
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Ja aki a helyes irásomat kritizálja nézze meg az övét az teljes televan hibával.
2008. júl. 11. 23:14
 22/38 anonim ***** válasza:
41%

Mégcsak nem is azt tagadta, hogy fiatal hanem, hogy kurva :D

Gyesön vagyol otthól? Námbaj...bár lehet hogy valami cigányputrival van dolgunk gyerekek :D

Bár inkább 1 szögedi fiatal leányka írogatja ezeket. Már ne is haragudj, de egy 3 gyerekes anya nem ilyen stílusban ír. Nagyon látszik, hogy fiatal vagy.

2008. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
na es, ha o az egyetlen ferfi akivel voltal?? mit szamit az? en is csak a kedvesemmel voltam es megsem akarok mindenfele kanajpolni, meg koslatni a nok utan. legyen benned tartas az istenert!!!
2008. júl. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Lécives ne sérteges !Én azért irtam hogy segitsetek,nem kéne a másikat bántani.Igazából az a gond hogy ha meglátom a pasit szinte a fellegekebe járok.Aszem tudom mit csinálok holnap lefekszem vele inkább mégis ,de megkérem rá hogy ne szóljon a férjemnek.Majd kiderül hogy csak arra kellettem e neki..Holnap irok nektek milyen volt.
2008. júl. 11. 23:23
 25/38 anonim ***** válasza:
94%

nem hiszek a fulemnek?! mi van??? mi ez a palfordulas? kezd tenyleg kamuszag lenni. egy felelosegteljes no nem igy viselkedik. meghogy nem mondja el? holnap az egesz utca tudni fogja, rajtad rohognek majd. a ferjed majd jol elver meg kidob. es meg is erdemled majd.

tobb hozzafuzni valom nincs. ugyis hiaba tepem itt a szam :( sajnos!!!

2008. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
Pár héttel etelött volt valaki aki egy jot szorakozott itt. Emlékesztek aki 5 pasival akarta egyszerre megcsalni a férjét. Nem tudom miért de nekem ez az egész nagyon hasonlit arra az esetre. Lehet, hogy megint Ő szorakozik?!
2008. júl. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Nemtom miröl baszélsz,én tegnap regisztráltam magam ezen az oldalon!Ezt az oldalt is egészen véletlen találtam meg!Amugy meg oldotam a dolgot.Sokat gondolkodtam,rájöttem.Megbeszéltem a férjemmel az este ,hogyha nem ugy viselkedik velem akkor megcsalom vele.De ugy látszik megértete mert márt az este is együtt voltunk.Amugy nem kell leszolni senkit mindenki követ el hibákat és atól nem lesz kurva ha érez egy másik pasi iránt!Talán nem véletlen?Ha valakinek megad minden téren mindent a férje szerintem -és nem nézi levegönek-ez márt az elött volt hogy a férjem fönökét megismertem volna,ugyanis akkor még itt sem lakot!Lehet én is hibás vagyok!De a férjem még jobban hogy eddig jutotunk,talán helyre tudjuk hozni.A férjemen mulik leginkább!Kébzeljétek reggel még a kávét is az ágyba hozta nekem!Máma ö föz meglep engem sültcsirkét-imád fözni,lehet kevés pasi van ilyen.Na sziasztok,én meg megyek takaritok,további jó napot mindenkinek4Remélem helyre jövünk!
2008. júl. 12. 08:58
 28/38 anonim ***** válasza:

Szegény férjed ....

Én nagyon sajnálom

2008. júl. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
ha komolyat akarna tőled a pasi nem ezt csinálná amikor van férjed meg 3gyereked. Egy olyan nőt a legkönnyebb hülyaíteni akinek van ennyi gyereke és férjétől nem kap meg mindent. Ő csak egy picit csapja neked a szelet, te meg mindent elhiszel neki, még azt is h az ég nem kék hanem zöld. Én a férjed helyében elzavartalak volna. Nem tudom mit tennék, ha a párom közölné, h érez egy másik nő iránt vmit. Biztos nem maradna tovább a lakásunkba. Döntsd el mi a fontosabb. Egy kaland vagy a gyerekeid és a férjed. Ha a kaland, azt kívánom pofára ne ess. Mert ilyenkor mindig az szokott lenni.
2008. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Satanné ***** válasza:
100%
Érdekel Téged ez a főnök??? Hát nekem sokkal többet érne az a féri aki képes volt elfogadni feleségének, aki megajándékozott három gyermekkel.... Jó, meg esik ez...De mégis ez egyike a leggonoszabb dolgoknak...Szegény gyereke, ha elválsz...Jaj, az isten mentse meg Őket ettől, szegény férjed, hogy ilyen vagy Vele, és bunkó fönök hogy kikezdett egy házas asszonnyal, de a leghibásabb Te vagy.. Nyugodtan lehet nullázni a válaszom, az igazság akkor is itt van....
2008. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!