Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha szex közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szex közben véletlen más néven szólitottam a férjemet és azóta nem áll velem szóba?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla de szex közben van ugy hogy elég sürüen egy másik pasiról fantáziálok!Rádásul ez a pasi a férjem fönöke,és márt kétszer is kikezdett velem.Sajnos nagyon jó pasi nagyon teteszik.Most válljak el?De a férjemet is nagyon szeretem meg van 3 kisgyermekünk.
2008. júl. 11. 21:56
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

az utolso harmat mind en irtam! ferfi vagyok es csak hangsulyozni tudom, hogy ne ted meg!

ne hagyd, hogy elfajuljanak a dolgok. dehat ki vagyok en, hogy megmondjam mit tegyel? ha elakarod cseszni az eleted, csak rajta. en a paromnak sosem bocsajtanek meg, az biztos (es minden onmagat valamire tarto ferfi igy tenne!)

2008. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Tényleg köszi hogy irtál.De léci áruld el hogy mit csináljak mert nem tudjuk eladni a házat meg a férjem költözni sem akar,igy mindenap látni fogom.Kérjem meg rá öt hogy költözön el innen hogy ne is lássam?Vagy mit csináljak hogy ne kelljen találkozni vele,meg látom sem?Társasházban lakunk.
2008. júl. 11. 22:45
 13/38 A kérdező kommentje:
Ja meg léci áruld el azt is mit csináljak a férjemmel hogy szoba álljak vele?Hiába szólok hozá nem válaszol még a fejét is elforditsa,csak a gyerekekel beszél.Vagy támadjam le este ha alusznak a gyerekek mászak rá hogy szexeljünk?Örülni fog neki szerinted?Kiprobáljam?
2008. júl. 11. 22:51
 14/38 anonim ***** válasza:
hmm...uralkodj magadon, hisz felnott ember vagy, nem egy gyerek. ne foglalkozz vele, ne is flortolj, mert az batoritas. ha nem veszi a lapot, minden belso tiltakozasod ellenere(merthat valojaban kivanod ezt a ferfit, ugye?) vilagosan ertesd meg vele, hogy itt marpedig nem lesz semmifele kufirc meg csaladrombolas! es tedd helyre a hazassagodat. legyen bekes, meghitt es megbizhato.
2008. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
egy ideig meg semmikeppen se tamad le, szerintem ellokne magatol, ami ugye ertheto(megalazo lehetett szamara a nevsuttogas), legy turelemmel, bizonyisd, hogy huseges vagy s ami a legfobb, hogy OT szereted. de mindezt szepen lassan, ido kell, hogy elfeljtse, ha egyaltalan eltudja valaha :(
2008. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim válasza:
84%

Nekem az az érzésem, hogy csak megdönteni akar.. próbáld meg tartani magad, hisz anya vagy és feleség!!! szted mit gondol rólad a főnök?! ott röhög, hogy "pfú, mekkora kis csitri ez a csaj, a férje meg mekkora egy barom, hogy így felszrvazzuk majd"

gondolj már bele, hogy a férjeddel hogy bánna utána a főnök, vagy ha kiderülne esetleg, a munkatársai hogy néznének rá?!

jézusom, ne haragudj, de egy 3gyerekes anyától azért többet vártam volna!!!

szégyeld magad!

fordított helyzetben te hogy éreznél?!?!?!?!

de tudod mit?! válj el inkább, mert ilyen nő se anyának, se feleségnek nem való!


ha meg mégis úgy érzed, hogy komolyak a főnök szándékai, akkor legyél annyira talpraesett, és kérdezz rá, hogy most ő mit is akar tulajdonképpen!



ui: te dolgozol?!

vagy a gyerekekkel otthon vagy?

2008. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
nehogy elvalj! az lenne a legnagyobb ostobasag. metsd ami mentheto ez a legtobb amit tehetsz. (megint en vagyok, ez mar az otodik hozzaszolasom, bocs de nagyon utalom nezni, ahogy a hazassagok hulyesegek miatt szetesnek. emlekezz mire eskudtel az oltar elott s hogy azt nem hiaba tetted.)
2008. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen helyesírással inkább egy 15 éves kiskurvának tűnsz aki nem meri még anonym módon se leírni, hogy csalja a barátját. Érdekes is lenne 3 gyerek után csak úgy odaadni magad egy másik kannak úgy, hogy még azt sem érted miért van kiakadva a férjed. Vagy hazudsz és az van amit az elején írtam, vagy egy kurva vagy és a férjed pedig egy szerencsétlen ember aki pont téged fogott ki.
2008. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
hmm...erre nem is gondoltam, de miert ne merne vallani magat egy arctalan forumon? santit itt valami...
2008. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kurva.Nem feküdtem le vele.NEM TEHETEK RÓLA DE ÉZEK IRÁNTA.Erröl nem tehetek.Az érzéseknek nem lehet parancsolni.Amugy kiváncsiság bennem van mi lenne ha lefeküdnék vele?Tényleg csak arra kellenék neki?Meg hogy milyen lehet más pasival?Nekem csak a férjem volt szexuálisan ha értitek.Milyen lehet az ágyban vele?Amugy gyesen vagyok itthol.
2008. júl. 11. 23:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!