Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemet teljesen hidegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet teljesen hidegen hagyja a szex. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk házasok, gyerektelen, 30 alatti pár vagyunk... ő sosem mutatott nagy érdeklődést a szex iránt, én próbálok mindig közeledni hozzá, de szó szerint elrúg, hogy csikizem, telejesen mindegy, hogyan érek hozzá... mikor összejöttünk, kicsit gyakoribb volt a szex, de akkor sem túl gyakori, mondjuk 2 hetente egy... manapság 3 hónap után szinte könyörögnöm kell neki. Egy eset: tavaly történt, hogy megigérte, hogy másnap, ha nem, akkor megkapom az álom mobilt, amire vágytam.. szerintetek milyen telefonom van?

Ha beszélni szeretnék a problémáról, azt mondja fáradt, nincs kedve.. ma dolgozott, fáradt, holnap dolgozni fog, fáradt lesz... egyátalán nincs benne vágy. Ha nem közeledek, csak várok, akkor neki csak nyugi van, sosem jön rá magától...

Ha próbálok közeledni, mindig elheseget.

Ja, a kedvencem "van még időnk"... Lehet 60 évesen akar szexelni majd. Vagy akkor majd jöhet a "már nem áll fel" kifogás. Szervi baja nincs, feláll neki, ha néha hagyja, hogy piszkáljam, de utána eltol, hogy hagyjam abba.

Egyébként én nagyon szeretem őt, kivánom őt, és vele szeretném leélni az életemet,de szenvedek... Ti mit tennétek?

Ha panaszkodom, és meg szeretném beszélni, azt mondja, hogy nekem csak a kukin jár az eszem, és egy kapcsolat nem csak a szexről szól...


2014. nov. 25. 11:28
 61/120 Cyus22 ***** válasza:
Elnézést 40-es csak nem tudtam hova tenni a depresszió dolgot. Hogy ez most Stressz vagy más okban rejlik esetleg a partnernek is van e hozzá köze.
2014. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/120 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sincs valami gyakran szex. Most szerintem több mint egy hónapja volt, az előtt is hetekig semmi. Az nyilvánvaló, nem azonosak az igényeink, mert én napi szinten igénylem, ő nem. Ugyanakkor nekem csak a kielégülésre van igényem, kissé pasis vagyok ilyen téren. Szóval engem az önkielégítés helyrehoz, nincs bennem hiányérzet emiatt.

Ő azt mondja, fáradt. Ami igaz is, mert fizikai munkát végez, és túlórázik állandóan.

Szerintem az én férjem csak kis libidójú, de a tiéd a leírtak alapján aszexuális.

2014. nov. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/120 anonim ***** válasza:
91%
Lehet változtatni, erre való a szexológus, szexualpszichologus.
2014. nov. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/120 anonim ***** válasza:
89%

Èn aszexuàlis vagyok! Szexuàlpszichològust màr pròbàltam anno a volt baràtnőm miatt. Az sem segìtett. Kerestem magamnak egy szintèn aszex b.nőt, aki azòta a felesègem.

Ha a pàrod aszex, hiàba könyörögsz neki, hidd el jobban èrzi magàt, ha bèkèn hagyod. Neki ìgy jò. Nem rossz az èlete szex nèlkül, ahogy egyik aszexnek sem. Mi nem hajszoljuk azt a pàr m.perces örömöt, nekünk màsban rejlik a boldogsàg. Összebùjunk, szeretjük egymàst.

Volt màr rèszem szexben, de ugyan ez volt a kèrdèsem: Mikor fejezhetem be? Persze csak magamban, mert nem akartam megbàntani a volt b.nőmet.


37 f

2014. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/120 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, holnap felpontozgatok mindenkit. Ezekszerint megszoksz vagy megszöksz a megoldás. Bennem még nem érett meg annyira a dolog, hogy elhagyjam ezért, mint mondtam,szeretem. Aztán ki tudja, mit hoz a jövő.
2014. nov. 25. 15:57
 66/120 anonim ***** válasza:
2%
HAGYD EL !!!! hallgass rám
2014. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/120 anonim ***** válasza:
1%
És ilyen hüłyék is találnak maguknak feleséget.... Hihetetlen. A rendes pasik meg mit össze nem törik magukat hogy kapcsolatuk legyen.
2014. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/120 anonim ***** válasza:
35%
67! Sok rendes no van, csak ok meg nektek nem kellenek!
2014. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/120 anonim ***** válasza:
87%
A kérdező férje is rendes pasi, csak nem illenek össze.
2014. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/120 anonim ***** válasza:
87%

"És ilyen hüłyék is találnak maguknak feleséget.... Hihetetlen."


Ne irigykedj, gyökér, mert nekik van párjuk. Mindenki találja meg a hozzá illőt, és jól van. Ők is normális emberek, nem tehetnek róla.

És ahhoz én a nagy libidóm ellenére is tartom magam, a szex nem minden, csak azért, mert a rohadt tévé és internet azt ontja magából. Sok embernek meg a szája jár, mása úgysem. :) Nagy szexfüggő Don Juanokkal vagyunk tele, akiknek a farka sem áll fel. Akkor már inkább egy nyugodt aszex pasi, mint egy vehemens idióta.

2014. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!