Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan törjem meg a jeget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törjem meg a jeget?

Figyelt kérdés
A férjemmel már több, mint egy fél éve volt egy nagy vitánk. Az most mindegy, hogy mi, mindketten ugyan akkorát hibáztunk. Többször is átbeszéltük. Valamennyit javult a helyzet, ám valami változatlan. Ő is elismeri, hogy hibázott, de nem bánta meg, én viszont megbántam a magamét. Na most a helyzet az, hogy azóta nőként, feleségként érzelmi szinten teljesen semmibe vesz. Otthon rendes, normális, segít, hoz nekem ezt-azt, mert tudja, hogy szeretem, minden dolgot elmond, jó kedvvel mesél, sokat nevetünk együtt, ha beteg vagyok, aggódva ápol, stb. Vannak közös programok, van köztünk testi kapcsolat is, nem is kevés, de sosem mondja, hogy szeret és úgy van köztünk a testi kapcsolat, hogy mintha undorodna tőlem. Semmi gyengédség. Erről is beszéltünk már sokat... ne azt javasoljátok, hogy beszéljük meg, mert ez már nem segít. Azt a régi dolgot már ezerszer tisztáztunk, az nem is téma köztünk. Hiába próbálok új dolgokat, én sokkal gyengédebb lenni, stb. Viszonzást nem kapok. Már tényleg tanácstalan vagyok, mit kellene tennem. Nagyon megalázó és a lelkemet teljesen összetöri, hogy elfordul tőlem, összeszorítja a száját... Pedig utána azt mondja, neki milyen jó volt... Minden együttlét után sírógörcsöt kapok (persze ő ezt nem tudja, mert elvonulok, hogy ne lássa). Mielőtt még jönne a sok "jóindulat" nem csaltuk meg egymást!!! Nem gondolom, hogy a férjem megcsalna. De én minden együttlét után kiborulok, ha meg esetleg megvonnám tőle, akkor meg egy idő után biztos keresné máshol a boldogságot. Mit tegyek már? Kifogytam az ötletekből:(
2014. nov. 24. 14:50
 81/92 anonim ***** válasza:
#80 Szóval vele, nem velem :)
2014. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 anonim ***** válasza:
Sokszor azzal se megy sokra az ember, ha elmondja, nem boldog. Sajnos tapasztalatból mondom! Noha egy próbát megér!
2014. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 A kérdező kommentje:
Hűűűű! Rengeteg választ kaptam, köszönöm Nektek! Én igazából mindent megteszek, hogy ne legyek sárkány. Soha nem is voltam az. Nem vagyok az a rátelefonálok, mikor jössz, kivel vagy típus. Soha semmit szóvá nem tettem neki. Aki látta őket a szállónál, az elment mellettük kocsival és azt látta, ott állnak meg, azt már nem, hogy ki ment be... ezért is nem egyértelmű. A baj az, hogy mivel olyan jégcsap velem és ha én kedveskedek, akkor is ellenáll, nekem már elment a kedvem az egésztől. Azért csinálom, hogy ne máshol keresse, már mondtam... Ha látja rajtam, hogy én is csak ímmel-ámmal, akkor rögtön kérdezi, hogy mi a baj... ha megmondom, hogy úgy érzem magam, mint egy kva, csak épp pénzt nem kapok érte... akkor poénkodik, hogy végülis tegnap adott a gyereknek tízóraira, az nem elég? Vagy előveszi a gondoskodó arcát és azt mondja, ha neked ez megalázó, akkor ne szexeljünk többet....Hiába szerveznék neki családi programokat, mert alig látjuk. Állandóan dolgozik, hétvégén fáradt. Egy hónapja nyaggatja a nagyobbik gyerek, hogy üljön le vele társasozni... most nem , most fáradt vagyok. A karácsonyhoz neki nincs hangulata, hiába kezdtem már el díszíteni a lakást, hiába tervezem, hogy minden advent vasárnap más sütit kellene sütni közösen... majd megbeszéljük, nekem ehhez nincs hangulatom.... a terhességem alatt én nagyon kívántam az együttléteket, ő meg elkezdett viszolyogni, hogy fél, árt a babának. Egy idő után már csak az én kedvem miatt csinálta és akkor is kezdett olyan távolságtartó lenni közben, bár csók volt, csak türelmetlenül várta, nekem mikor lesz már jó, hogy végre abba hagyhassa... utána, mikor megvolt az a veszekedés a szemembe vágta, hogy kevés volt a szex a terhesség alatt. Szóval ezt sem értem...Ha szerelmes vagy erotikus üzeneteket küldök neki, mintha meg sem kapta volna... Akkor mit kellene még tennem??? Hogy csalogassam elő? Ha féltékennyé teszem, akkor kijön belőle a harci állat és nekem támad, hogy megcsalom, nem az, hogy teperne értem. Tanácstalan vagyok.
2014. nov. 25. 09:44
 84/92 anonim ***** válasza:
Nem tudom?: így belegondolva tényleg az is megtörténhet, hogy valaki ebből is azt hozza ki, hogy oka legyen neheztelni a másikra, hogy milyen szeretetlen vele, hogy nem boldog, pedig ő mindent megad. nehéz dolog ez :)
2014. nov. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 A kérdező kommentje:
Igen, nehéz dolog és tehetetlennek érzem magam. Meg megalázottnak, kihasználtnak, becsapottnak, pótléknak, prostinak...
2014. nov. 25. 10:57
 86/92 anonim ***** válasza:
Kérdező, én nem vagyok az a típus, aki itt minden gondra azt írja, hogy "na, akkor hagyod ott a férjed!", de itt igazából nincs túl sok választásod, ha boldogabb életre vágysz valaki mellett, aki még esetleg meg is becsülne Téged. Mert a férjed ezt egyértelműen nem teszi meg, valószínűleg össze-vissza csal a hátad mögött x ideje, hogy arról ne is beszéljünk, hogy alapból egyáltalán nem szeret téged (a gesztusai ezt mutatják, amiket leírtál - mert elvileg, ha szeretek egy férfit/nőt, akkor minden porcikájára vágyom, és nem csak ímmel-ámmal odacsókolok neki egyet, hogy "örüjjé'!"). Szóval, szerintem, hagyd ezt az egészet, csak tönkre fog tenni lelkileg még jobban, holott lehet, hogy valaki vár rád odakint, aki a két kezét összetenné, ha ilyen felesége lehetne...
2014. nov. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 A kérdező kommentje:
Ma eljutottam arra a pontra, hogy megfordult a fejemben az, hogy talán jobb lenne, ha egy olyan ember, mint én, nem is létezne... ha nem lennék, akkor nem fájna ennyire... és akkor legalább a férjemnek sem kellene fatuskót játszania mellettem az ágyban... az egyedüli dolog, ami arra sarkall, hogy léteznem kell, az a baba, akinek én vagyok az anyukája és én akarom felnevelni. Érzelmileg annyira ki vagyok zsigerelve, hogy tisztára kezdek nem normálisan gondolkodni és ez megrémiszt:(((
2014. nov. 25. 12:53
 88/92 anonim ***** válasza:

Hozz egy döntést szerintem. Hogy x ideig vársz, vagy ezt vagy azt teszed, ha eddig és eddig nincs eredménye, lépsz.

Nehéz lesz, de jobb, mint ilyen elfolyó időben értelmetlenül várakozni.

Ezt teheted magadban, vagy megmondhatod a férjednek, csak tartsd is magad hozzá.

Megértem az érzéseidet, de a férjed melletti halálon túl létezhet a férjed melletti élet vagy a férjed nélküli élet. Mindkettő jobb.

2014. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 anonim ***** válasza:

Szerintem egy darabig költözz el. 1-2 hétre csak, mond a férjednek, hogy neked ez így nem megy, gondolkoznod kell.

Ha akarod, vidd a piciket.

Hátha ez a kis szünet helyrerak benneteket, és tudni fogod, hogy merre tovább.

2014. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
Végig olvasva amiket írtál, én azt mondom, nem szeret már téged. Hogy van-e Gizike vagy nincs az ebből a szempontból mellékes. Elképzelhető hogy alakult köztük valami, amit ugye "megakadályoztál". Ennek hatására úgy döntött Gizike helyett a családját választja, de az érzelmein nem tud választani. Én nem mondom hogy hagyd el, de a saját méltóságod megőrzése miatt ne feküdj le vele így. Gondolom, így Te nem is élvezed. Ez egy látszat házasság. Én azt mondom, ha másnál keresi az se tud jobban megalázni, mint amit csinál Veled az ágyban. Ez már nem büntetés meg duzzogás, főleg ha amúgy jól elvagytok, mint írod. Szerintem két út van: elfogadod, hogy ennek a házasságnak vége és maradtok így együtt, bízva abban hogy esetleg érzelmileg is visszatalál Hozzád. Vagy tényleg új életet kezdesz. Egyik út sem könnyű. Mert ha nem talál vissza, akkor boldogtalan leszel egész életedben, másrészről 3 gyerekkel új életet kezdeni sem könnyű. Én nem egészen ilyen, de hasonló helyzetbe voltam, bár nekünk csak 1 gyerek van. Én léptem, mert 32 évesen nem akartam boldogtalan lenni. Azóta ugyan megtaláltam azt a férfit aki boldoggá tesz, de nagyon sok akadály, probléma volt az elmúlt 2 évben, és még a nagy része előttem van. Szóval néha, megbánom hogy léptem, és nem maradtam a nyugis megszokottban.
2014. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!