Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan törjem meg a jeget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törjem meg a jeget?

Figyelt kérdés
A férjemmel már több, mint egy fél éve volt egy nagy vitánk. Az most mindegy, hogy mi, mindketten ugyan akkorát hibáztunk. Többször is átbeszéltük. Valamennyit javult a helyzet, ám valami változatlan. Ő is elismeri, hogy hibázott, de nem bánta meg, én viszont megbántam a magamét. Na most a helyzet az, hogy azóta nőként, feleségként érzelmi szinten teljesen semmibe vesz. Otthon rendes, normális, segít, hoz nekem ezt-azt, mert tudja, hogy szeretem, minden dolgot elmond, jó kedvvel mesél, sokat nevetünk együtt, ha beteg vagyok, aggódva ápol, stb. Vannak közös programok, van köztünk testi kapcsolat is, nem is kevés, de sosem mondja, hogy szeret és úgy van köztünk a testi kapcsolat, hogy mintha undorodna tőlem. Semmi gyengédség. Erről is beszéltünk már sokat... ne azt javasoljátok, hogy beszéljük meg, mert ez már nem segít. Azt a régi dolgot már ezerszer tisztáztunk, az nem is téma köztünk. Hiába próbálok új dolgokat, én sokkal gyengédebb lenni, stb. Viszonzást nem kapok. Már tényleg tanácstalan vagyok, mit kellene tennem. Nagyon megalázó és a lelkemet teljesen összetöri, hogy elfordul tőlem, összeszorítja a száját... Pedig utána azt mondja, neki milyen jó volt... Minden együttlét után sírógörcsöt kapok (persze ő ezt nem tudja, mert elvonulok, hogy ne lássa). Mielőtt még jönne a sok "jóindulat" nem csaltuk meg egymást!!! Nem gondolom, hogy a férjem megcsalna. De én minden együttlét után kiborulok, ha meg esetleg megvonnám tőle, akkor meg egy idő után biztos keresné máshol a boldogságot. Mit tegyek már? Kifogytam az ötletekből:(
2014. nov. 24. 14:50
 41/92 anonim ***** válasza:

ja,ismét 33...

most látom közben válaszoltál.. értem. hát pont félreértetted. ezért nem kell titkolózni.

2014. nov. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes ez a sztori. A férjed nem bízott meg benned annyira, hogy elmondja, hónapokig Gizikét fuvarozta, de ő játszhatja a sértődöttet, amikor rákérdezel, mi is van ezzel a Gizike dologgal?! Minek sértődik meg ezen, ha nem történt semmi?
2014. nov. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 A kérdező kommentje:
Én is ezt kérdeztem tőle... most jobb, hogy titkoltad és kiderült? Ezért lett belőle botrány. Ha elmondja, max szólok neki, hogy adjon bele a nő a benzinbe és jó lenne, ha időben hazaérne, mert a 3 gyerek elől Gizike elveszi az idejét. Hogy most is furikázza-e? Nem mondja, de Gizikének kvára hullik a haja...
2014. nov. 24. 15:59
 44/92 anonim válasza:
Nem akarom erőltetni a párterápiát, erőszakkal úgysem tudod elcipelni. Csak nem értem, hogy ha szerinte ezt ti megtudjátok oldani, akkor miért nem próbálja? Főleg, hogy van 3 gyermeketek is, akik gondolom éreznek köztetek valami feszültséget.
2014. nov. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 A kérdező kommentje:
Ő próbálkozik, a házaséletet leszámítva azért kedves velem...
2014. nov. 24. 16:04
 46/92 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, cáfolj meg, vagy hordj le, nem számít, akkor is egyenes leszek veled: a férjed szinte biztos, hogy megcsalt, és most teljesen tudatosan benned gerjeszti a bűntudatot, hogy kérdőre merted vonni őkegyelmét. Így mindenki nyer: te soha nem mered majd újra kérdőre vonni, ő pedig furikázhat Gizikével a lebukásveszélye nélkül (amellett, hogy tőled megkap mindent, amit szeme-szája kíván, és még marcangolod is magad), hiszen már soha nem kell a felelősségre vonástól tartania. Szerintem ez áll a háttérben, mert azért őszintén szólva, (lehet, hogy én vagyok a lelketlen) engem is vádoltak már meg feleslegesen (semmilyen alappal, csakúgy), de ennek ellenére, megbeszéltük, aztán éltük tovább az életünket, nem büntetem azóta is ezzel a páromat... Ez az, ami számomra megmagyarázhatatlanná teszi ezt az egészet.
2014. nov. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:
32%
Nem a akarja o megoldani, kenyelmes helyzetben van, otthon a feleseg aki mos-foz-takarit, azert teljesit odahaza is, nehogy bukta legyen. Ha pedig kedve szottyan, eloveszi a hullo haju Giziket. Neki ez igy jo.
2014. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 A kérdező kommentje:
De! Újra kérdőre merem vonni. Kérdőre is vontam azóta. A baj neki akkor az volt, ahogy (amilyen módon) megvádoltam. Nagyon kiborultam, mert akkor született előtte 2 héttel a legkisebb gyerekünk, mikor ez kirobbant. A hormonok miatt és érzékeny voltam és bedurrant az agyam, hogy amíg terhes voltam mit művelhetett a hátam mögött...
2014. nov. 24. 16:14
 49/92 anonim ***** válasza:

Én lehet már megpróbálnék valami olyasmit,hogy ha ennyire nem oké,meg ennyire megbántott ez az egész,akkor menjünk külön..

Persze nem vitázva,csak fel kell ajánlani. csak jól jöhetz ki a dologból. ha belemegy,tényleg nem oké valami,ha meg nem,akkor legalább láthatod az őszinte érzelmeit,hogy nem akar elveszíteni és talán kizárható mindeképp a megcsalás gondolata.

én ezt játszottam el az exemmel,akit meséltem neked a 4év együttlét után,éreztem,hogy valami megváltozott. nem volt velem bunkó,segített nekem is mindenben,de mikor felhoztam a különlétet(én nagyon imádtam őt),akkor rögtön elfogadta,és kiadta magából,hogy ő már régen el akarta mondani,hogy nem műkődik,csak még kötődik hozzám,és nem akart megbántani,stb.. szóval nekünk így lett vége :)

2014. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 A kérdező kommentje:
Sokszor piti dolgokat is elhallgat, kamuzik, mert kerüli velem a konfliktust.
2014. nov. 24. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!