Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan törjem meg a jeget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törjem meg a jeget?

Figyelt kérdés
A férjemmel már több, mint egy fél éve volt egy nagy vitánk. Az most mindegy, hogy mi, mindketten ugyan akkorát hibáztunk. Többször is átbeszéltük. Valamennyit javult a helyzet, ám valami változatlan. Ő is elismeri, hogy hibázott, de nem bánta meg, én viszont megbántam a magamét. Na most a helyzet az, hogy azóta nőként, feleségként érzelmi szinten teljesen semmibe vesz. Otthon rendes, normális, segít, hoz nekem ezt-azt, mert tudja, hogy szeretem, minden dolgot elmond, jó kedvvel mesél, sokat nevetünk együtt, ha beteg vagyok, aggódva ápol, stb. Vannak közös programok, van köztünk testi kapcsolat is, nem is kevés, de sosem mondja, hogy szeret és úgy van köztünk a testi kapcsolat, hogy mintha undorodna tőlem. Semmi gyengédség. Erről is beszéltünk már sokat... ne azt javasoljátok, hogy beszéljük meg, mert ez már nem segít. Azt a régi dolgot már ezerszer tisztáztunk, az nem is téma köztünk. Hiába próbálok új dolgokat, én sokkal gyengédebb lenni, stb. Viszonzást nem kapok. Már tényleg tanácstalan vagyok, mit kellene tennem. Nagyon megalázó és a lelkemet teljesen összetöri, hogy elfordul tőlem, összeszorítja a száját... Pedig utána azt mondja, neki milyen jó volt... Minden együttlét után sírógörcsöt kapok (persze ő ezt nem tudja, mert elvonulok, hogy ne lássa). Mielőtt még jönne a sok "jóindulat" nem csaltuk meg egymást!!! Nem gondolom, hogy a férjem megcsalna. De én minden együttlét után kiborulok, ha meg esetleg megvonnám tőle, akkor meg egy idő után biztos keresné máshol a boldogságot. Mit tegyek már? Kifogytam az ötletekből:(
2014. nov. 24. 14:50
 31/92 A kérdező kommentje:
Az is megfordult a fejemben, amit a 30-as ír. Nem pontozlak le, de az biztos, hogy már csak azért sem fogom elküldeni... meglátjuk mi lesz. A párterápiáról hallani sem akar. Majd mi ketten megoldjuk. Mindig ezt mondja.
2014. nov. 24. 15:41
 32/92 anonim ***** válasza:
71%

Ez jo...o furikaz idegen noket, es o nem tud megbocsajtani....

Na mindegy.

En egy szakembert ajanlanek, ha meg akarjatok menteni a hazassagot.

2014. nov. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/92 anonim ***** válasza:

szia

nem olvastam el a válaszokat,csak az elsőket,meg a történetet,hogy mi volt a vita alapja.

Nekem is volt régen egy párom,akivel 4évig voltam együtt,de a mai napig nem tudom mit,mikor,hogyan és miért tesz.. nagyon zárkózott volt. 3,és fél évnyi együttélés után sem ismertem igazán.

szerintem,a te férjed is ilyesmi lehet,persze csak tippelek.

lehet úgy érzi,hogy ő mindent megadott neked a kapcsolatotokban és igazán magát adta,te mégis elhitted egy idegennek,hogy megcsal téged. lehet annyira megbántottad vele,hogy ezt feltételezted,és úgy érzi,ha olyan jó volt a kapcsolatotok s te mégis azt hitted átver téged,úgy van vele.. minek törje magát,ha úgyse "elég"

persze ez egy gondolatmenet,ezer más gond is lehet de szerintem ez a legvalószínűbb,ha azt mondod biztos nem csal meg :)

gyerek van?

2014. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 anonim ***** válasza:
nem olvastam a valaszokat. Igy mas a helyzet. Nem tudom, hogy akarja megldani a dolgokat ha nem mutat hajlandosagot fele (ez ismeros sajnos...).
2014. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, és hogyan bizonyosodott be, hogy nem csalt meg? Mert azt mondta, vagy konkrét bizonyíték van rá?

Sok férfi pofátlanul tud hazudni, nekem is volt problémám a férjemmel, szemrebbenés nélkül hazudott a pofámba és évekig hülyére vett... bár az mondhatni piti kis dolog volt, de meg tudta tenni.

Szóval volt is bizonyíték az ártatlanságára, vagy csak visszatámadott?

Szegénynek megrendült a bizalma, amiért ártatlanul meggyanúsítottad, de a te bizalmaddal mi lesz, ő nem hazudott neked? És ha ebben is azt teszi?


Én a helyedben mégpedig kitenném. Ha nem is ez az ügy miatt, amiatt biztos, ahogy bánik veled. Röhejes.

2014. nov. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 A kérdező kommentje:
Kedves 33! Pont ugyan ezt mondta nekem!!! Hogy ő mindent megadott nekem és ez a hála, hogy nem bíztam meg benne!! Na akkor ha már Neked van benne tapasztalatod, mit kellene tennem?
2014. nov. 24. 15:46
 37/92 A kérdező kommentje:
Az bizonyosodott be, hogy egyértelműen nem volt bizonyíték rá, hogy bármi is lett volna. Egyébként 3 gyereket nevelünk. Annyira azért nem egyszerű ez a "végeztünk pakolj" dolog. Főleg, hogy nem vagyok benne biztos, hogy tévúton jár/t...
2014. nov. 24. 15:49
 38/92 A kérdező kommentje:
Ja és Gizust szívességből fuvarozta, mert annyit segít neki bent a cégnél és azért nem mondta el, nehogy félre értsem a dolgot kettőjükkel...
2014. nov. 24. 15:51
 39/92 anonim ***** válasza:
35%

Értem. Sokan csalják a párjukat, ha az illető nem hülye nincs rá bizonyíték, mégis megtörténik.

Ez a visszatámadósdi és a bizalmatlanosdi iskolapéldája annak, hogy hülyére vesz.

Gyerekek ide vagy oda, ha már ilyen helyzet alakult ki, ne te törd magad miatta.

2014. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 anonim ***** válasza:

33-as vagyok.. sajna nekem az a kapcsolatom vége lett,mert jahj.. nagyon nem illettünk össze. DE.. én úgy vettem észre azon a páromon,hogy ő akkor volt képes "felengedni",habékén hagytam és nem nyagattam.

összevesztünk egy apróságon,és NAPOKIG se mosoly,se puszi,se ölelés,se semmi.. képtelen volt rá annyira megviselte a veszekedés..

pár nap elteltével,megint vidám volt,stb..

viszont most vissza olvasgattam a válaszokat,és azt írod,még mindig furikázza a nőcit?

én nem vagyok egy féltékeny nő.. abszolút. a férjemnek több nő barátja,és kollégája van,mint nekem.. DE.. azért kíváncsi lennék,hogy a te férjednek mi az indok? ami miatt 1. nem mondta el,2. miért csinálja(még mindig,miután nálatok nagy vita volt belőle)

2014. nov. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!