Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan törjem meg a jeget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törjem meg a jeget?

Figyelt kérdés
A férjemmel már több, mint egy fél éve volt egy nagy vitánk. Az most mindegy, hogy mi, mindketten ugyan akkorát hibáztunk. Többször is átbeszéltük. Valamennyit javult a helyzet, ám valami változatlan. Ő is elismeri, hogy hibázott, de nem bánta meg, én viszont megbántam a magamét. Na most a helyzet az, hogy azóta nőként, feleségként érzelmi szinten teljesen semmibe vesz. Otthon rendes, normális, segít, hoz nekem ezt-azt, mert tudja, hogy szeretem, minden dolgot elmond, jó kedvvel mesél, sokat nevetünk együtt, ha beteg vagyok, aggódva ápol, stb. Vannak közös programok, van köztünk testi kapcsolat is, nem is kevés, de sosem mondja, hogy szeret és úgy van köztünk a testi kapcsolat, hogy mintha undorodna tőlem. Semmi gyengédség. Erről is beszéltünk már sokat... ne azt javasoljátok, hogy beszéljük meg, mert ez már nem segít. Azt a régi dolgot már ezerszer tisztáztunk, az nem is téma köztünk. Hiába próbálok új dolgokat, én sokkal gyengédebb lenni, stb. Viszonzást nem kapok. Már tényleg tanácstalan vagyok, mit kellene tennem. Nagyon megalázó és a lelkemet teljesen összetöri, hogy elfordul tőlem, összeszorítja a száját... Pedig utána azt mondja, neki milyen jó volt... Minden együttlét után sírógörcsöt kapok (persze ő ezt nem tudja, mert elvonulok, hogy ne lássa). Mielőtt még jönne a sok "jóindulat" nem csaltuk meg egymást!!! Nem gondolom, hogy a férjem megcsalna. De én minden együttlét után kiborulok, ha meg esetleg megvonnám tőle, akkor meg egy idő után biztos keresné máshol a boldogságot. Mit tegyek már? Kifogytam az ötletekből:(
2014. nov. 24. 14:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
22%

Ezt mar nem tudod megtorni.

Mint irod, ferjed nem banta meg a hibajat. Tehat semmi nem valtozott. Latszat hazassagot eltek, es torodik veled mint egy barat. Kozben kap is valamit az agyban, lehet, hogy nem attol, nem azt amit igazan akar, de jobb mint a semmi. Miert vagy olyan biztos, hogy nem csal meg, hogy nem csak az otthoni "kotelessegenek" tesz eleget?

2014. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
90%
Azért szerintem elég fontos információ lenne, hogy mégis mi volt az a dolog, amin ennyire összevitáztatok, mert így sötétben tapogatózunk. Nekem speciel így semmi ötletem nincs.
2014. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
92%

Hát, szerintem nem beszéltétek meg.

Vagy mit mond, miért ilyen? (elhúzódás, összeszorított száj.)

Ez baromi megalázó.

2014. nov. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 A kérdező kommentje:
Azt mondja, azért ilyen, mert nem ha nem jön neki szívből, akkor nem is fog velem gyengéd lenni. A régi ügy az volt,hogy egy ismerős szerint megcsalt a férjem (amit egyébként nem tudtam volna róla elképzelni), én meg nem túl szépen vontam kérdőre. Nem csalt meg, mint kiderült, csak félreérthető helyzetbe került. Egy kolléganőjét furikázta ide-oda állandóan és egyszer valami szállodánál rakta ki. Na ott látta meg az ismerős és azt hitte szobára mennek. A félreérthető helyzet megteremtését nem bánta meg, ám az, hogy én nem bíztam meg benne, és elhittem az ismerősnek, annyira kivágta benne a biztosítékot, hogy most ezt érdemlem immáron több, mint fél éve. Ha kezdeményezem, hogy beszéljük meg... ezen már nincs mit beszélni, amíg nem érzi irántam a régi tüzet, addig ilyen lesz... itt tartunk.
2014. nov. 24. 15:04
 5/92 anonim ***** válasza:
84%

Akkor en megkerdeznem, hogy meddig szandekozik meg buntetni?

Ha nekem nem felelne meg a valasza, le is ut, fel is ut. Amugy azert nem lennek 100% ebben a nem megcsalasban. Lehet, azert is csinalja ezt veled, mert meg mindig csal.

2014. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 A kérdező kommentje:
Ő nem akar elhagyni... nincs senkije és nem is volt. pedig simán megtehetné, ha tényleg lenne valakije. Akkor miért nem megy el?
2014. nov. 24. 15:08
 7/92 A kérdező kommentje:
Azt is megkérdeztem, meddig büntetmég? Ő ezt nem direkt csinálja, nem akar büntetni, nagyon sajnálja, de nem fog nekem gyengédséget hazudni, ha nem képes azt megadni... szóval nem értem én ezt már
2014. nov. 24. 15:10
 8/92 anonim ***** válasza:
83%
Lehet hogy mégis ott van a háttérben az a nő...
2014. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
95%
Elveszett a bizalom. Lehet, hogy soha nem áll helyre. Vannak dolgok, amiket nem lehet tudatosan erőltetni. Nagyon sajnálom. A tetteinknek következményei vannak és van, amit nem lehet nyomtalanul semmissé tenni, még idővel sem.
2014. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
33%
Akkor siman nem szeret mar, talan igazan soha nem is szeretett. Veled van, mert jobb neki is, vagy ugy erzi, hogy muszaj.
2014. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!