Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan törjem át a jeget?

Hogyan törjem át a jeget?

Figyelt kérdés

Nincsen bajom a csajozással, sőt tök jól megy ha már van valami közös pont amin el lehet indulni, több hosszú kapcsolatom is volt már, de az elején szörnyű vagyok. Egyszerűen fogalmam sincs mit tudnék mondani egy teljesen vadidegen embernek, akár élőben akár neten. Ötletek?


F/24


2014. aug. 16. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kalapácsot :D
2014. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csákánnyal?
2014. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
olvaszd meg;) az egyszerűbb
2014. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Jégtörő kalapács-csákánnyal!
2014. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát, én az egyik fesztiválon úgy ismerkedtem meg az egyik büfés lánnyal, mikor sült kolbászt akartam venni, hogy:

"Szia! Tudom, hogy nem illik ilyet kérdezni egy ilyen gyönyörű lánytól, mint Te, de mondd csak, Kedves! Van kolbászod? Tudd, hogy én azt szeretem, ha jó hosszú és vastag..."


Meg is tette a hatását :D Akkor elbeszélgettünk, meghívtam egy kávéra és fagyira, kedden fogok vele randizni.


20/F

2014. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Menj el egy kétéves eszkimó-képzésre. Na, ők aztán tudtak mindent a jégről. :D

Egyébként szerintem valami feltűnő, és hirtelen dolgot tegyél... mondjuk kérdezd meg, hogy merre találod a mit tudom én mit, és esetleg, ha hajlandóságot látsz benne rá, kérd meg, hogy mutassa meg az utat és akkor meg már bemutatkozol és... Remélem nem kell folytatni. :D

2014. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Látom néhányan rohadt viccesnek találják, hogy egy idióma segítségével feltett kérdésre triviális poénnal válaszoljanak. Feküdjetek le aludni :)
2014. aug. 16. 23:46
 8/10 anonim válasza:
Mennyé aludni kisgyerek! Nem tudsz fogalmazni.
2014. aug. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Krdezd meg mi a véleménye a magas, vékony gyerekről, aki folyvást rinyál a GYK-n. XD
2014. aug. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
*Kérdezd
2014. aug. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!