Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ne törjem össze sok...

Hogyan ne törjem össze sok lány szívét?

Figyelt kérdés

komoly a kérdés

a lányok szerint irtó helyes vagyok,folyamatosan belém esik jó pár


2014. márc. 13. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
törd össze.. szard le
2014. márc. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
miattam is vagdossa magát 1 csaj... de szerencsére csak egy.. bár ő csalt meg ezért dobtam és mégis én tettem tönkre. Fuck logic
2014. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És beléd esnek mert helyes vagy? A csajoknak inkább a belső számít nem?
2014. márc. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3# Igen,kizárólqg az.
2014. márc. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Maradj ilyen szerény.
2014. márc. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézz ki úgy, ahogy én. Egyből a tiédet fogják összetörni ők. :D
2014. márc. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
26%

Csatlakozom az #1-eshez! Kapd el mindet, mert különben amíg élsz bánni fogod. Az első kettőt biztos sajnálod majd, de majd a harmadik kigyógyít. A negyediknél már nem lesz gond. Ne sajnáld, hanem húzd a strigulákat! Azt is jó ha tudod, hogy Ők is ezt akarják! Attól meg ne félj, hogy beléd esnek, csak szexet akarnak, aztán mehetsz a "levesbe".

36F

2014. márc. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a sok csúnya lány meg pontozza le a válaszolók felét. mivan, irigykedtek?
2014. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok én is, csak én lány vagyok. :) Igazából nem találom magam szépnek, szerintem abszolút nincs bennem semmi extra(bár mondjuk kit érdekel, én mit gondolok, ha nekik meg valami miatt ez tetszik) és mivel az a törődős, minden áron segítős típus vagyok, az lesz a vége, hogy a szimpla "tetszik" és "megd_nám" valami mássá alakul át, amit én nem nagyon akarok. Egyrészt mert kínos nekem is a dolog, ha a srác úgy veszi le, hogy én azért teszem, mert akarok valamit, másrészt meg nekem nem megy ez csak úgy és legtöbben nem értik meg, hogy nehéz olyant találnom, akit szerelemből is tudnék szeretni...


Figyelj, szerintem a legtöbb, amit tehetsz, ha nem szórakozol velük. Kell, hogy tarts egy bizonyos távolságot, mikor úgy látod, ő többet érez. Ilyen esetekben szoktam én például kerülni az öleléseket és az odabújásokat, ahogy az olyan érzelgős témákat is, amikből az jöhet ki, hogy én meg ő... Persze, ha semmi közöm a dologhoz, csak meghallgatom és a tanácsom kell, az más, de igyekszem nem személyeskedni. Minél több dologról tudja a személyes véleményem és az érzéseim, annál közelebb kerülünk egymáshoz és abból bajok lesznek. Ez most furcsa, hogy úgy próbálok segíteni, hogy nem személyeskedem, de megoldható. Róla van szó végig, magáról beszél, az ő ügyeit tárgyaljuk, arról nem esik szó, hogy nekem ki tetszik, milyen az ideálom, mit érzek iránta, vagy mit tudom én, mik a terveim, stb... Nem nagyon akarom mutatni az érzelgős énem, mert hülyén hangzik, de azzal csak ártok. Ha viszont megbeszéltük, hogy nem és kész, az más, de amíg nem egyértelmű számára, addig nem kéne... Félreértené...


Vagy pedig, ha konkrétan elmondja, egyenesen, őszintén és a lehető leghamarabb mondd el neki, hogy te nem így érzed, nem akarod és kész. Minél jobban belebonyolodtok, annál jobban fog fájni neki...


Remélem, tudtam valamennyit segíteni! :)

17l

2014. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!