Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan törjem meg a jeget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törjem meg a jeget?

Figyelt kérdés
A férjemmel már több, mint egy fél éve volt egy nagy vitánk. Az most mindegy, hogy mi, mindketten ugyan akkorát hibáztunk. Többször is átbeszéltük. Valamennyit javult a helyzet, ám valami változatlan. Ő is elismeri, hogy hibázott, de nem bánta meg, én viszont megbántam a magamét. Na most a helyzet az, hogy azóta nőként, feleségként érzelmi szinten teljesen semmibe vesz. Otthon rendes, normális, segít, hoz nekem ezt-azt, mert tudja, hogy szeretem, minden dolgot elmond, jó kedvvel mesél, sokat nevetünk együtt, ha beteg vagyok, aggódva ápol, stb. Vannak közös programok, van köztünk testi kapcsolat is, nem is kevés, de sosem mondja, hogy szeret és úgy van köztünk a testi kapcsolat, hogy mintha undorodna tőlem. Semmi gyengédség. Erről is beszéltünk már sokat... ne azt javasoljátok, hogy beszéljük meg, mert ez már nem segít. Azt a régi dolgot már ezerszer tisztáztunk, az nem is téma köztünk. Hiába próbálok új dolgokat, én sokkal gyengédebb lenni, stb. Viszonzást nem kapok. Már tényleg tanácstalan vagyok, mit kellene tennem. Nagyon megalázó és a lelkemet teljesen összetöri, hogy elfordul tőlem, összeszorítja a száját... Pedig utána azt mondja, neki milyen jó volt... Minden együttlét után sírógörcsöt kapok (persze ő ezt nem tudja, mert elvonulok, hogy ne lássa). Mielőtt még jönne a sok "jóindulat" nem csaltuk meg egymást!!! Nem gondolom, hogy a férjem megcsalna. De én minden együttlét után kiborulok, ha meg esetleg megvonnám tőle, akkor meg egy idő után biztos keresné máshol a boldogságot. Mit tegyek már? Kifogytam az ötletekből:(
2014. nov. 24. 14:50
 71/92 anonim ***** válasza:
36%

Ronda dolog ilyet csinálni,de szerintem csekkold a férjed,facebookját,emailjeit,stb...Egyből ki fog derülni van-e valami Gizikével.

Én még sose nyúltam a férjem telefonjához,laptojához,mert nem adott rá okot,de ilyen helyzetben nem lennék ret megtenni...

2014. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 anonim ***** válasza:
100%

De miért kell ilyen hülyeségekkel jönni, h kamera meg ilyesmi??Miért nem lehet azt mondani, hogy Hé Gazsi, elegem van belőled, meg a pofátlan viselkedésedből!Váljunk el!

Majd meglátnánk, erre mit lép.

2014. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnálom, hogy ez történik veled, megértem, hogy szenvdedsz. Én ugyan nem vagyok olyan tapasztalt, 23 éves vagyok, nincs férjem, de akivel 6 évig voltam pont ugyanigy viselkedett, amikor megcsalt. Én még akkor nem tudtam, de tudtam, hogy volt valami a nővel, de elhittem, hogy csak egy munkahely, barátok lettek, irkálnak olykor. Akkor kezdett gyanús lenni, amikor kitörölt előttem egy üzenetet. Kérdőre vontam és még ő volt megsértődve, hogy nem bizok benne és csak azért törölte ki mert tuti kombinálni fogok és hisztizni, hogy miért beszélgetnek. Ezután még nekem lett lelkiismeret furdalásom...odabújtam hozzá és úgy zakatold a szive, hogy majd ki ugrott...éreztem, hallottam. Már ekkor leesett, hogy itt valami nem okés. Kérdem tőle miért ver ilyen tempóbana a szived? Erre ő: csak mert félt, hogy elveszit blabla. A nagy lósz@rt. Félt, hogy lebukik. Ezután résen voltam és figyeltem. Kutakodtam utána(mail,face,mobil) Szex is megváltozott, totál rideg lett velem, a szemembe se tudott nézni, csókja is üres,hideg volt. Éreztem, hogy valami nincs rendben. Nem volt gyengéd, amikor a szemembe is nézett szex közbe inkább dühös volt vagy nem is tudom...üres. Talán a bűntudat marta, talán akkor látta, hogy mekkora mocsok ember is. Nem tudom a választ. Utána kiderült minden és elhagytam. Azóta együtt van a szeretővel, de nagyon imádhatja, mert szakitásunk után még hónapok után is olyan üzeneteket kaptam tőle, hogy hiába van vele, mindig rám gondol. Sz@r ügy apukám, mert én meg olyan pasit találtam azóta, mint amilyen ő sosem volt és sosem lesz. Boldog vagyok, örülök, hogy nem emésztem magam többé és nem nyomorodtam le egy ilyen alak miatt lelkileg!
2014. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/92 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez a helyzet a kérezőből automatikusan a sárkányt hozza ki. A sárkánnyal szemben pedig könnyű Gizikének királylány szerepet játszani.

A férfiról annyit jó azért tudni hogy oda teszik az érveiket ahol az érzelmeik vannak. Tehát aki mellett érzelmileg leteszik a voksukat, oda sorakoztatáják az érveiket amikkel önmagukat meggyőzik. Tudom hogy nagyon nehéz, de ha még a kapcsolat megmentésén gondolkodsz kérdező, tedd félre a sárkányt és legyél kedves. A helyedben a családi idillt is jobban elővenném érzelmi töltetként. Lehet menni a gyerekekkel kirándulni és új élményeket szerezni. Lehetőleg olyan helyeket válassz ahol kevés a hisztilehetőség, és egyre több a közös összebújás és örömködés a gyerekekkel. Az adventi készülődésbe is még több melegséget és családi boldogságot lehetne beletenni. Közös társasjátékozások, mesés Karácsonyi készülődés...érezze hogy ez nem az amit tönkre akarna tenni, amit el akarna dobni. Sok-sok szeretet, kedveskedés és harmónia . Szóval semmi sárkányság. Legyen csak lelkifurdalása.

2014. nov. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, nagyon sok támogató és jó választ kaptál, ez ritka ezen az oldalon. Szerintem a legfontosabb, h neked nőként tisztelned kell magad, különben nem fog egy férfi se tisztelni. El kell hinned magadról, h értékes és szerethető vagy. H egy férfi epekedhet utánad. ha meghúzod magad és összezsugorodsz akkor a férjed jogosan néz le. Legyél büszke! Akárhogy is éred ezt el, ha elmész fodrászhoz, csinosabban öltözöl, néha nemet is mondasz, ami kell neked ahhoz h magadat NŐnek érezd. És akkor rá fogsz jönni, h nem az minden, amit egy feleség megadhat a párjának h feltétel nélkül szereti, akkor is ha az kihasználja, hanem ha nő marad. ha neki nem kellesz, kellesz majd másnak. Akárhány éves vagy és akárháyn gyereked van, jogod van a boldogsághoz. Keresd meg önmagad, és majd a jövő zenéje h a férjed vagy más férfi oldalán, de keresd meg a boldogságot. Egyszer élünk, és senki de senki nem jogosult arra, h ezt a rövidke életet megkeserítse nekünk
2014. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
Kérdező úgy látom mindent megpróbáltál de a házasságod már sose lesz jó. A gyerekeid tönkre fognak menni mert érzik hogy nem normális kapcsolat van köztetek. A férjed egy manipulátor. Ha megcsalt ha nem de hazudott neked és míg te vártad a gyermekét ő más nőt fuvarozott titokban. Amit tehetnél: fejezd be a pitizést. Tarts neki tükröt. Viselkedj úgy mint ő. Ha mesél vidám legyél te is. Ha szexelni akar úgy tegyél mint ő. Semmi gyengédség csukott szem lábat szét plafonra néz. Ha kérdi mi van mondd hogy de drágám te nem akarsz gyengédséget hát akkor csak keféljünk egyet de igyekezz mert kezdődik a Szulejmán :-D . Bízd rá a gyerekeket hetente 1-2-szer azzal hogy szükséged van kikapcsolódásra. Menj el barátnőzni tornázni fodrász smink. Hadd lessen. Éld az életed ahogy ő. És készülj fel arra hogy eltartsd magatok mert lehet hogy téged vádol csalással és megy vigaszért Gizihez. De lehet hogy észbe kap és menthető a kapcsitok. Ha mégsem akkor viszont gondolkodj el: elpazarlod a legszebb éveid ilyen ember mellett aki az emberségedben nőiségedben így megnyomorít?
2014. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 anonim ***** válasza:

A válaszokat olvasgatva,nekem az jutott eszembe,hogy akkor már furikázta ezt a nőcit,amikor te terhes voltál..

tényleg én nem akarok kutakodni az intimszférádban.. de,ha visszagondolsz terhesség alatt,milyen volt a szexuális életetek? mert olyasmit írtál,hogy amikor ez kiderült,ha jól emlékszem két hetes volt a baba,és nem egyszer vitte őt el,ide oda.

illetve,az is jó kis infó lenne,hogy aki látta őket.. mit mondott még? A férjed csak kirakta őt,és a nő kiszállt,vagy konkrétan kettesben látta őket egy szálloda előtt kocsi nélkül? Nem mindegy.. azt még nem kérdezted minek vitte szállodához? kicsit félreérthető..

én is javaslom mostmár kicsit kutakodni a dolgaiban,ha este elalszik..

ti már ezen bőven túl vagytok,hogy beszélgetés,elmegy-nem megy el.. lezárt ügy fél éve azt mondtad,és ő még mindig meg van sértve,plusz még nulla a gyengédség. mondjuk ma este deríts ki valamit,mit szólsz? vagyunk itt egy páran,hogy segítsünk!!

33-s voltam

2014. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 anonim ***** válasza:
Hát, egy kis mdma/extasy segítene megbeszélni a dolgokat. Az leszedni az emberről az ilyen érzelmi védekező mechanizmusait, beragadásait és tud nyíltan megbántódás nélkül beszélni az életéről, hogy mi van vele.
2014. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 anonim ***** válasza:

Amúgy. A férjednek nincs amúgy valami jó barátja, akivel át tudná ezt beszélni(és tényleg őszintén a szexuális részeket is)? Mert az is segíthetne kioldani ezt az egészet benne. Az a baj, hogy ezt magában tartva egyre mélyük a beleragadás. Szerintem az is segíthetne, hogy ha nincs ilyen barátja, akkor nem párterápia, ha azt nem akar, de beszélgessen kicsit egy pszichológussal. Szerintem neki nem terápia kell, csak hogy kibonthassa ezt az egészet, amin gyötrődik. Ha kimondaná valakinek szerintem már attól is lenne rá esély felismerje mennyire abszurd ez.


Ha ez sem megy. Akkor esetleg mond el neki, hogy nem vagy boldog. Csak így egyszerűen. És ha érdekli, akkor kérdezzen rá, derítse ki miért. Nagyon nehéz azzal szembesülni, hogy a másik boldogtalan. Szerintem ez lépésre késztet.


Ami még lehetőséged lenne, hogy valahogy nem neked aktívan nyomnod ezt az intimitás dolgot, nem cselekvően, hanem valahogy vonzani őt mint egy mágnesnek, hogy neki kelljen az aktív lépést megtenni. Mert lehet a te aktivitásoddal taszítást váltasz ki, mert ő be van zárva. Szóval neked valami olyan finomságnak kellene lenned, ami kivonzza őt az odúból. Ezt lehet valami játékkal, valami elrejtéssel, valami ellentétes hozható össze.


Ezek csak ötletek, neked kell rájönnöd.

2014. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 anonim ***** válasza:

De te, hogy tudsz velem így szeretkezni?

Tuti, hogy a 2. ilyen eset után elmenne a kedvem a szextől.

2014. nov. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!