Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan törjem meg a jeget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törjem meg a jeget?

Figyelt kérdés
A férjemmel már több, mint egy fél éve volt egy nagy vitánk. Az most mindegy, hogy mi, mindketten ugyan akkorát hibáztunk. Többször is átbeszéltük. Valamennyit javult a helyzet, ám valami változatlan. Ő is elismeri, hogy hibázott, de nem bánta meg, én viszont megbántam a magamét. Na most a helyzet az, hogy azóta nőként, feleségként érzelmi szinten teljesen semmibe vesz. Otthon rendes, normális, segít, hoz nekem ezt-azt, mert tudja, hogy szeretem, minden dolgot elmond, jó kedvvel mesél, sokat nevetünk együtt, ha beteg vagyok, aggódva ápol, stb. Vannak közös programok, van köztünk testi kapcsolat is, nem is kevés, de sosem mondja, hogy szeret és úgy van köztünk a testi kapcsolat, hogy mintha undorodna tőlem. Semmi gyengédség. Erről is beszéltünk már sokat... ne azt javasoljátok, hogy beszéljük meg, mert ez már nem segít. Azt a régi dolgot már ezerszer tisztáztunk, az nem is téma köztünk. Hiába próbálok új dolgokat, én sokkal gyengédebb lenni, stb. Viszonzást nem kapok. Már tényleg tanácstalan vagyok, mit kellene tennem. Nagyon megalázó és a lelkemet teljesen összetöri, hogy elfordul tőlem, összeszorítja a száját... Pedig utána azt mondja, neki milyen jó volt... Minden együttlét után sírógörcsöt kapok (persze ő ezt nem tudja, mert elvonulok, hogy ne lássa). Mielőtt még jönne a sok "jóindulat" nem csaltuk meg egymást!!! Nem gondolom, hogy a férjem megcsalna. De én minden együttlét után kiborulok, ha meg esetleg megvonnám tőle, akkor meg egy idő után biztos keresné máshol a boldogságot. Mit tegyek már? Kifogytam az ötletekből:(
2014. nov. 24. 14:50
 61/92 anonim ***** válasza:
56%

A kérdező kommentje:


... a száját meg összeszorítja, hogy ne tudjam megcsókolni és még a párnába is befúrja a fejét, ha jobban próbálkozom. A testemhez csak annyira ér hozzá, amennyire muszáj... szeme végig csukva..."


Neked ez nem elég bizonyiték????


Na az ilyne nöket ne tudom sajnàlni.

2014. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 anonim ***** válasza:
76%

Már most is hülyét csináltál magadból :((( Vagyis hogy hülyét csinálnak ezek ketten belőled.

Szomorú. Egyébként megdönthetetlen bizonyíték is létezik, olvasgass utána. De ha meggyőződtél róla, mi lesz? Elválsz?3 gyerekkel az sem egy fáklyás menet.

2014. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 anonim ***** válasza:
100%

Van egy könyv, Kemény szeretet a címe. Na, ez szokott ilyenkor eszembe jutni.

Meg hogy te miért ácsingózol utána? Tudom, nem vagyunk egyformák, meg van 3 gyerek, ez is sokat nyom a latban.

De nem bírnám elviselni, hogy velem így bánjon. Nem kéne epekedned, és így is "kielégíteni" (miért???). Egyenrangúaknak kéne lennetek! Ha neked így nem jó, ne tedd meg!

Valahogy magadat kéne megtanulni szeretni és tisztelni. Nem rátapadni a férjed rezdüléseire. Ha neked nem jó, n elégítsd ki.

A változáshoz persze kell, hogy felmérd a lehetséges körülményeket, és ne rettegj attól, hogy esetleg elhagy.

mert már kipróbáltad, milyen, ha küzdesz érte így, és nem működik.

Fordítsd meg a játszmát. Törődj magaddal, a saját igényeiddel, ne tégy semmit, ami neked megalázó és fájdalmas. És ne félj.

2014. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 A kérdező kommentje:
Kedves 62! Hol olvassak utána?
2014. nov. 24. 17:14
 65/92 anonim ***** válasza:
60%
Kérdezö!Nem olvasgatni kell mindenféle hülye agyalos könyvet, hanem visszatérni a valo életbe, és reàlisan nézni a dolgokat.Ez a pasi nem szeret téged.Két vàlasztàsod van, vagy vele maradsz, és türöd ezt, mert ö nem fog megvàltozni.Valoszinüleg direkt csinàlja ezt a kikészitést, hogy te mondd, h legyen vége, mert neki még erre sincs gerince.A màsik lehetöség, hogy a sarkadra àllsz, és szépen megprobàlod kitalàlni, hogy tudnàl a sajàt làbadra àllni, és normàlis, boldog életet élsz egy olyan férfi oldalàn, aki szeret és megbecsül.
2014. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 anonim ***** válasza:
85%
Képes vagy úgy szeretkezni vele, hogy nincs semmi gyengédség köztetek? Tudod mit? Akkor menjen utcalányhoz, ott lehet ezt csinálni. Most szó szerint csak arra használ téged, hogy könnyítsen magán. Saját magadat alázod meg ezzel.
2014. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 anonim ***** válasza:
52%
én ezt nem éRtem.Bakker, egy életed van!Lehetne 10 gyerekem is, akkor se maradnék olyan valakivel, aki ennyire rosszul bànik velem, aki mellett ennyire boldogtalan vagyok!Ne akard màr elpazarolni az egész életed egy ilyen féregre!!
2014. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/92 anonim ***** válasza:
56%

Az ilyen Giziknek könnyű a különbet játszani egy három gyereket nevelő anyánál.

Jó lenne tudni hogy neki van-e párja és tudja-e hogy a férjed furikázza...

Nemrég hallottam hogy az egyik anyuka úgy tudta meg miért fél a gyereke az óvodában, hogy az ebay-ról rendelt mini kamerát. Állítólag a kínaiaknál filléres és akkora mint egy gomb. A gyerekén észre sem vették az oviban. Esetleg egy ilyen beszerzése a kocsiba?

2014. nov. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 A kérdező kommentje:
Igen, az a borzasztó, hogy ha van valami, akkor el tudom képzelni, hogy Gizike hogy sajnálja a férjem látványosan, meg milyen megértő tud lenni vele, hogy az a bánat feleség, stb... de hát Gizike is csak büdöset sz@rik a szürke hétköznapokon:DDD
2014. nov. 24. 17:57
 70/92 anonim ***** válasza:

legközelebb simán bőgd el magad a szex után

ha nem látja h rossz neked akkor hiába mond el neki ...

2014. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!