Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan törjem meg a jeget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törjem meg a jeget?

Figyelt kérdés
A férjemmel már több, mint egy fél éve volt egy nagy vitánk. Az most mindegy, hogy mi, mindketten ugyan akkorát hibáztunk. Többször is átbeszéltük. Valamennyit javult a helyzet, ám valami változatlan. Ő is elismeri, hogy hibázott, de nem bánta meg, én viszont megbántam a magamét. Na most a helyzet az, hogy azóta nőként, feleségként érzelmi szinten teljesen semmibe vesz. Otthon rendes, normális, segít, hoz nekem ezt-azt, mert tudja, hogy szeretem, minden dolgot elmond, jó kedvvel mesél, sokat nevetünk együtt, ha beteg vagyok, aggódva ápol, stb. Vannak közös programok, van köztünk testi kapcsolat is, nem is kevés, de sosem mondja, hogy szeret és úgy van köztünk a testi kapcsolat, hogy mintha undorodna tőlem. Semmi gyengédség. Erről is beszéltünk már sokat... ne azt javasoljátok, hogy beszéljük meg, mert ez már nem segít. Azt a régi dolgot már ezerszer tisztáztunk, az nem is téma köztünk. Hiába próbálok új dolgokat, én sokkal gyengédebb lenni, stb. Viszonzást nem kapok. Már tényleg tanácstalan vagyok, mit kellene tennem. Nagyon megalázó és a lelkemet teljesen összetöri, hogy elfordul tőlem, összeszorítja a száját... Pedig utána azt mondja, neki milyen jó volt... Minden együttlét után sírógörcsöt kapok (persze ő ezt nem tudja, mert elvonulok, hogy ne lássa). Mielőtt még jönne a sok "jóindulat" nem csaltuk meg egymást!!! Nem gondolom, hogy a férjem megcsalna. De én minden együttlét után kiborulok, ha meg esetleg megvonnám tőle, akkor meg egy idő után biztos keresné máshol a boldogságot. Mit tegyek már? Kifogytam az ötletekből:(
2014. nov. 24. 14:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/92 anonim ***** válasza:
90-es vagyok, bocsi azt akartam írni, hogy az érzelmein nem tud változtatni, nem választani. :D
2014. nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/92 anonim ***** válasza:

Mondjuk az azért mindenképp fontos lenne, hogy a férjed eme problémáját ne vetítsd magadba. Ez az ő nyomora, ő az aki elsősorban segítségre szorul, te ne ess össze miatta. Ez mindenképp fontos, hogy stabil legyél egyedül. Esetleg képzeld el, hogy már szakítottatok. És te egyedül vagy. És segíteni akarsz neki. Nem akarsz semmit kapni már. És kezeld így a szexet is. Figyelj, hogy mi merre tolja el a férjed. Mitől tud nevetni, te megtudod nevettetni, ő megtud téged? stb. Ne akarj semmit csak kísérletez, hogy megértsd az egészet. És az az alap, hogy nem akarsz semmit. És adj időt az egésznek. Az mindig segít visszaállni egy olyan helyzetbe, ahol észreveszed a finomságokat, ha odafigyelsz a légzésedre. De ilyenkor ne befelé figyelj. Ha figyeled is a légzésedet, akkor is a testeden kívül legyen a figyelmed fő fókusza, ez nagyon fontos. Ez ellenmondóan hangzik, de nem az. Egy elég tiszta, figyelő állapotba hoz vissza, amikor nem sodornak az események. És innen könnyebben tudsz merészet cselekedni is.


Esetleg jegyezd is le magadnak a finom megfigyeléseidet. Ezt azért mondom, hogy lásd a haladásodat.

2014. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!