Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan törjem meg a jeget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törjem meg a jeget?

Figyelt kérdés
A férjemmel már több, mint egy fél éve volt egy nagy vitánk. Az most mindegy, hogy mi, mindketten ugyan akkorát hibáztunk. Többször is átbeszéltük. Valamennyit javult a helyzet, ám valami változatlan. Ő is elismeri, hogy hibázott, de nem bánta meg, én viszont megbántam a magamét. Na most a helyzet az, hogy azóta nőként, feleségként érzelmi szinten teljesen semmibe vesz. Otthon rendes, normális, segít, hoz nekem ezt-azt, mert tudja, hogy szeretem, minden dolgot elmond, jó kedvvel mesél, sokat nevetünk együtt, ha beteg vagyok, aggódva ápol, stb. Vannak közös programok, van köztünk testi kapcsolat is, nem is kevés, de sosem mondja, hogy szeret és úgy van köztünk a testi kapcsolat, hogy mintha undorodna tőlem. Semmi gyengédség. Erről is beszéltünk már sokat... ne azt javasoljátok, hogy beszéljük meg, mert ez már nem segít. Azt a régi dolgot már ezerszer tisztáztunk, az nem is téma köztünk. Hiába próbálok új dolgokat, én sokkal gyengédebb lenni, stb. Viszonzást nem kapok. Már tényleg tanácstalan vagyok, mit kellene tennem. Nagyon megalázó és a lelkemet teljesen összetöri, hogy elfordul tőlem, összeszorítja a száját... Pedig utána azt mondja, neki milyen jó volt... Minden együttlét után sírógörcsöt kapok (persze ő ezt nem tudja, mert elvonulok, hogy ne lássa). Mielőtt még jönne a sok "jóindulat" nem csaltuk meg egymást!!! Nem gondolom, hogy a férjem megcsalna. De én minden együttlét után kiborulok, ha meg esetleg megvonnám tőle, akkor meg egy idő után biztos keresné máshol a boldogságot. Mit tegyek már? Kifogytam az ötletekből:(
2014. nov. 24. 14:50
 11/92 A kérdező kommentje:
Hogyan deríthetném ki? Azért nem gondolom, hogy lenne neki, mert nélkülem könnyebb lenne az élete.
2014. nov. 24. 15:14
 12/92 anonim ***** válasza:
63%
Nagyot hibáztál! Alaptalanul megvádoltad. Ez olyan bűn, aminek elfelejtését nem lehet határidőhöz kötni. De itt úgyis csak azt fogod hallana, hogy megcsal, válj el. Legyen neked több eszed ezeknél a fröcsögő szájúaknál.
2014. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 A kérdező kommentje:
Az én bizalmam is megrendült benne, mikor megtudtam, hogy állítása szerint nem történt semmi, de a lot.y.ót már hónapok óta fuvarozza, mint egy sofőr. A mi pénzünkből persze, ez meg jól ki is használta a férjem...
2014. nov. 24. 15:16
 14/92 anonim ***** válasza:
28%

Nincs mit megtörni. A férjedben fél éve meghalt valami, és ezt visszahozni szinte lehetetlen.

Ezt is mutatja, hogy akármit tett, nem bánta meg, másként tekint rá, mint te.

2014. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 A kérdező kommentje:
Nem akarok elválni! Azért vagyok itt, hogy tanácsot kérjek, mit tehetnék még, de nem tudom még, hogyan bánhatnám meg jobban... Túlórázás címén furikázza a nőt, én meg szomorkodva várom itthon... nekem nincs jogom csalódni benne? Azt hiszem 1-1.
2014. nov. 24. 15:18
 16/92 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, mit hibázott abban a férjed, hogy a kolléganőjét elvitte autóval? És mit kellett volna ezen megbánnia?
2014. nov. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 A kérdező kommentje:
Túlóráznom kell drágám... és nem azt mondta, hogy Gizikét cipelem ide-oda a mi benzinpénzünkön...
2014. nov. 24. 15:20
 18/92 A kérdező kommentje:
Nem egyszer vitte el a nőt valahova, hanem hónapok óta szinte 2 naponta--
2014. nov. 24. 15:21
 19/92 anonim ***** válasza:
68%
Miért? Gizike miért nem ment a saját kocsiján, vagy busszal? Miért NEKI kellett ezt tennie, hónapokig?
2014. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 anonim ***** válasza:
33%

Hamarosan lépni fog tőled a férjed. Erre jobb ha felkészülsz lelkileg.

Ennek a házasságnak vége, csak még nem lett kimondva.

2014. nov. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!