Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan cseszeget heti többszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan cseszeget heti többször a férjem?

Figyelt kérdés
Hajnali 6kor ér haza, és 11kor kell keltenem, hogy elérje a buszt. Na most egyre többször van olysn hogy miután felkeltem, nekem esik hogy én nem tudom milyen érzés ez stb... Ami nekem nagyon szarul esik, hisz nevelem a gyerekeit és bármennyire hihetetlen énis hulla fáradt vagyok. Nem értem attól jobban érzi magát ha aláz? Vagy akkor nem lesz fáradt?
2014. nov. 20. 19:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
0%
ja mert én úgy gondoltam hogy a nő legálisan menjen vissza dolgozni:D nem azt írtam hogy a férj menjen a főnöke elé és kérjen kevesebb munkaidőt,hanem akkor miért kéne ezt a melót vállalnia... a nő dolgozhatna feketén és közben kapná az ellátást is, én így képzeltem(ja dolgoztam 8 órás melóban ami 12 órás volt gyakorlatilag).A férj közben keresne más munka után és ha találna egy stabilabb helyet AKKOR kiléphetne a mostaniból.Nem élek buborékvilágban... mindenki így csinálja ha pénz kell feketén dolgozik pl. otthon(teszem azt én ékszereket készítettem valakinek,neki így volt olcsóbb)mit gondoltok majd ülök a seggemen hogy ez nem megy- az nem megy közben osztom az észt,de soha nem dolgoztam?inkább ti éltek álomvilágban hogy mindent szabály szerint néztek,na de mennem kell dolgozni(amit egy munka mellett csinálok) jó siránkozást hogy ez így meg úgy nem megy...
2014. nov. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a hozzászólásokat.

Áááááá, nem jogos! Ez az ember nem érdemel meg téged. Válj el tőle, és akkor legalább találhat valakit, aki megbecsüli azért, amit a családjáért tesz. Nem kedvtelésből dolgozik így, hanem azért mert muszáj, és ezt értetek teszi. Persze te ezt nem érdemled meg. Nem lehet csakúgy munkahelyet váltani, főleg ha nem akar munka nélküli lenni, mert az ő hálátlan feleségének az sem tetszene. Inkább szerezz magadnak egy adag empátiát, együttérzést, éreztesd vele, hogy fontos neked, ne követelőzz, és ne várj el. És persze olvass utána, hogy mik a következményei a kialvatlanságnak, és a pihenés hiányának.

De legjobb lenne, ha elválnál. Ez az ember sokkal jobbat érdemel nálad. És hidd el nálad jobbat találni, nem nehéz.

2014. dec. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!