Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan cseszeget heti többszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan cseszeget heti többször a férjem?

Figyelt kérdés
Hajnali 6kor ér haza, és 11kor kell keltenem, hogy elérje a buszt. Na most egyre többször van olysn hogy miután felkeltem, nekem esik hogy én nem tudom milyen érzés ez stb... Ami nekem nagyon szarul esik, hisz nevelem a gyerekeit és bármennyire hihetetlen énis hulla fáradt vagyok. Nem értem attól jobban érzi magát ha aláz? Vagy akkor nem lesz fáradt?
2014. nov. 20. 19:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 A kérdező kommentje:
Felejtsétek el hogy gyereket nevelek légySzives.
2014. nov. 21. 08:10
 32/62 anonim ***** válasza:
100%
Tudom milyen peknek lenni, es azt is milyen gyereket nevelni...bat inkabb maradnek otthon, pedig nem vagyok egy bezarkozos ember. Nagyon kemény élet ám az! Legy vele turelmes es segits neki, keressetek masik munkat, akar masik varosban!
2014. nov. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig a nő pártját szoktam fogni, mert nem szeretem, amikor napi nyolc órát irodában ülő férfiak azt hiszik, faradtabbak, mint három gyerek után rohangálo feleségük, de ez itt más. A te férjed teljesen abnormálisan sokat dolgozik, szerintem ez még a munka törvénykönyvének sem felel meg, ez így tuti nem szabályos. Én gondoztam koraszülött gyereket, kb ahhoz tudnám ezt hasonlítani. Elmondom, a kialvatlanságtol napi szinten sírtam, hisztiztem, kiabáltam a férjemmel. Pedig ott 4-5 hónap után túl voltunk a nehezén, nem az volt, hogy több évre erre voltam programozva, tudtam, hogy egyszer vége lesz, mégis kiborultam. És orok hála a férjemnek, hogy ő is bírta. Szóval ez így nagyon nehéz lehet. Tényleg csak azt tudom mondani, probaljatok megoldást találni. Nem biztos, hogy nálatok bejon, de baratnomeknel úgy volt, hogy a férj ugyancsak túl sokat, és túl megterhelot dolgozott, és muszáj volt abbahagyni, mert szetcsuszott az életük, és kezdett ramenni az egészsége. Na, ott az lett, hogy ők gazdag környék mellett élnek, és meghirdette, hogy vállal kért gondozást. Ozonlottek az ajánlatok. Gyomlal, füvet nyír, napi nyolc órából megelnek. Nem élnek fényesen anyagilag, de mégis jobb. Esetleg férjed menjen gyedre, te vallalj munkát, mondjuk takarítás, vasalás, baby sitterkedes. Ez mondjuk Pesten könnyű, mert van rá igény, nem tudom, ti hol éltek.
2014. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hiába sértődsz meg, itt az egyetlen megoldás a munkahely váltása vagy az, hogy te mész vissza dolgozni és ő marad GYES-en.

Ezt nem lehet hosszú távon csinálni, vagy ő vagy a kapcsolatotok rokkan bele.

Ez, hogy fel kell kelteni ez csak a jéghegy csúcsa.

Az hogy mi fárasztóbb, azon felesleges vitázni, lényeg, hogy ez nem mehet így tovább.

Beszéld rá a férjed, hogy váltson munkahelyet. Segíts neki önéletrajzot összeállítani, és keress neten hírdetéseket, küld el az email címéről az életrajzokat. Ő két pogácsa közt lisztes kézzel nem tud netezni, de te néha le tudsz ülni 10 percre, mint ahogy ehhez a kérdéshez is. Neki akkor csak az interjúkat kell egyeztetni, ha felhívják, telefonálni tud akár headsettel is.

Dolgozzatok össze, ne egymás ellen. Van egy közös problémátok,ami mindekettőtöket stresszel, próbáljátok meg közösen megoldani.

2014. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:

Napi 5 óra alvás kevés. Ez nem állapot, másik munka kell neki. Tulajdonképpen sosincs veletek, sosem tud a gyerekeivel játszani.

Hogyan kelted? Bújj mellé, puszilgasd, simogasd, úgy keltsd fel. Vigyèl neki kávét, reggelit az ágyba, öleld át...

2014. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:
Ugy csinálom. De egy kicsit lökködni, ugymond felültetni kell, hogy felébredjen. Kíméletesen csinálom
2014. nov. 21. 16:35
 37/62 anonim ***** válasza:
100%

5 órája sincs, hogy aludjon. 5 órája sincs, hogy aludjon!!!

Én 10-11 órát dolgozom naponta, reggel hatkor indulok, este hat-hét körül érek haza. Hétvégén még tanulok, ha bírok. Ez az utolsó évem az egyetemen. Tegnap este olyan sírógörcs jött rám a kimerültségtől, hogy alig bírtam abbahagyni. Fáradt vagyok, rossz a közérzetem, az első széltől beteg leszek.

Állandóan azt mantrázom, hogy már csak fél év, már csak fél év. Ez valamennyit segít. De még így is szörnyű, semmi életem nincs.

Pedig ez kismiska ahhoz képest, amit ő csinál. Ebbe bele fog rokkanni, ha nem tesztek valamit.

Keressetek másik állást, esetleg próbáljatok meg közelebb költözni. Egyik sem egyszerű, de muszáj lépnetek, mert ez így nem élet.

2014. nov. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
43%

Menj vissza dolgozni o pedig kevesebet dolgozzon mert egy nap nem jon tobhet haza.

Lesulne a bor a kepemrol ha igy dolgozna a ferjem en meg otthon lennek.

Van babysitter nagymama ovi bolcsi stb.

2014. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
86%
Ha ennyire nincs más munka, legalább költözzetek közelebb ahhoz a nymvadt pékséghez vagy beszéljetek a főnökkel, hogy dolgozhasson egy órával kevesebbet kicsit kevesebb fizuért. Nincs az a pénz, amiért az egészséget kell kockáztatni. Gondolj bele, mi lesz, ha rákos lesz emiatt?
2014. nov. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
38-as nagyon okos vagy, de nagyon nehéz három kisgyerekes anyukakent munkát találni. Még egészséges felnőtt férfiak tömege is munkanélküli vagy közmunkás itthon, marha könnyű három kisgyerekkel, mi? Gondolom, hogy a férfi is pont azért dolgozik ennyit és ott, mert nincs más lehetőség. Ettől függetlenül tényleg ki kéne találni vmit, ez így nem mehet tovább , az biztos.
2014. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!