Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan cseszeget heti többszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan cseszeget heti többször a férjem?

Figyelt kérdés
Hajnali 6kor ér haza, és 11kor kell keltenem, hogy elérje a buszt. Na most egyre többször van olysn hogy miután felkeltem, nekem esik hogy én nem tudom milyen érzés ez stb... Ami nekem nagyon szarul esik, hisz nevelem a gyerekeit és bármennyire hihetetlen énis hulla fáradt vagyok. Nem értem attól jobban érzi magát ha aláz? Vagy akkor nem lesz fáradt?
2014. nov. 20. 19:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
42%
én anyám úgy nevelt minket hogy pár héttel a szülés után már újra zongora órákat adott aztán amint tehette ment dolgozni és sosem hozta fel senkinek hogy én bezzeg nevelem a gyerekem...pedig ő munka mellett nevelt ,nem pedig otthon volt na az nem lepkefing :P megértem a férjed én is morci vagyok reggel,de hahó kommunikáljatok
2014. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim válasza:
76%
Egyáltalán nem jogos! Miért nem kel fel magától? Beállít egy ébresztőt. Gondolom elmúlt 18 éves és nem vagy az anyukája. Örülhetne hogy eddig is megtetted ezt érte.
2014. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:

Mert nem ébred fel a telefonra, hiába rezegteti az ablakokat annyira hangos


Figalmam nincs mit lehetne tenni, én már ugy állok neki felébredzteni hogy folyik rólam a viz hogy na vajon most hogy reagál. Sztán egy idő után már felmegy a pumpa és visszaszólok neki, hogy többet nem fogom felkelteni. Dehát kénytelen vagyok, mert magátok nem kel fel és későbbi busszal meg nem tud menni. Szóval valaki tanácsoljon valamit. Persze nem arra gondolok hogy lealázzák a gyereknevelésem :)

2014. nov. 20. 19:36
 14/62 anonim ***** válasza:
94%
Két dolog : Férjed mit dolgozik? Ez valami egészen nem normális dolog, hogy reggel 6 és reggel 11 között van csak otthon. És heti hány napot dolgozik (illetve éjjelt?) Mert ha heti 2-3 nap így, az még elmegy, de ha több, akkor amit csinál, az embertelen és ezen változtatni kell.. Másik : hiper - szuper csúcs anyakkal ne törődj. Kisgyerek mellett ha jól csinálod, a világ legtermeszetesebb dolga fáradtnak lenni. Ettől függetlenül ha a férjed tényleg ennyit dolgozik, az gáz.
2014. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 A kérdező kommentje:

Pék. Írtó szar a közlekedés. Váktani nem mer, mert fél hogy nem talál melót.


Egyébként 3 gyerekünk van.

2014. nov. 20. 19:56
 16/62 A kérdező kommentje:
Ja és heti 6 nap
2014. nov. 20. 20:02
 17/62 anonim ***** válasza:
45%

Nem jogosan. A paraszt viselkedésre nincs mentség. Az én férjem 5kor kel, fél 11re ér haza este. 4-5 órát alszik hétköznap. Mégsem beszélt velem soha csúnyán. Normálisan viselkedik.


Amúgy miért kell neked kelteni? Nincs keze, hogy órát állítson magának?

2014. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
52%
Amíg nem voltál vele ki keltette? Az anyukája?
2014. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
94%

Ha valaki rendszeresen 5 (AZAZ ÖT!!!) órát alszik naponta, akkor csak idö kérdése, mikor omlik teljesen össze a szervezete.


VAGY keressen ott szobát és hét közben aludjon ott legalább 7-8 órát, VAGY keressen máshol munkát.


Így csak azt éritek el, hogy egy éven belül vagy megrokkan, vagy ottmaradsz özvegyen a gyerekekkel

2014. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%

Le leszek pontozva: 3 gyereket ilyen melóra vállalni?!

Neked van munkád amúgy? Mekkora a legkisebb? Menj vissza te dolgozni és a férjed maradjon otthon a gyerekekkel. Közben pedig képezze át magát vagy keressen mást, mire lejár a GYES.

2014. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!