Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan cseszeget heti többszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan cseszeget heti többször a férjem?

Figyelt kérdés
Hajnali 6kor ér haza, és 11kor kell keltenem, hogy elérje a buszt. Na most egyre többször van olysn hogy miután felkeltem, nekem esik hogy én nem tudom milyen érzés ez stb... Ami nekem nagyon szarul esik, hisz nevelem a gyerekeit és bármennyire hihetetlen énis hulla fáradt vagyok. Nem értem attól jobban érzi magát ha aláz? Vagy akkor nem lesz fáradt?
2014. nov. 20. 19:04
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
0%
mert nekem tudnom kell hogy van ház törlesztésed-.-",és mi köze a buszjáratnak ehhez? ha férjed képes ennyit gürizni értetek(ami fizikailag kimerítő)akkor te miért keresed a kifogásokat?
2014. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:
Aha. Legalább én megpróbáltam... Hát..megpróbáltam. De miután egy oár hetes csecsemőt nem vesznek be bölcsibe igy fel is adtam. És nem ártana ha befejeznétek a támadásom, mert rohadtul nem a kérdésre válaszoltok. Ha tudtunk volna változtatni, már megtettük volna. Stimm?
2014. nov. 23. 14:47
 53/62 A kérdező kommentje:
Úristen te nagyon buta ember vagy. Nem vitázok tovább, hiába is irogatsz.
2014. nov. 23. 14:48
 54/62 anonim ***** válasza:
ja már értem buszjárat=férj keltés,banyek nem állhatsz mindig a férj rendelkezésére,nélküled még melózni sem tudna? kétlem...csak megszokta az ébresztést,de ha tudná hogy senki sem fogja felkelteni hidd el időben kelne(öcsémet se lehetett ébreszteni amikor gimibe ment,még bombával se, most mióta tudja senki nem fogja kelteni már elég az ébresztő óra)
2014. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

mert megírtad hogy pár hetes csecsemőd van? nem, ki hagysz információkat aztán csodálkozol a válaszokon.De ha eddig is ekkora gondok voltak minek kellett 3. gyerek?(kivéve persze ha akkor még nem állt be az anyagi probléma)kérdésedre akarsz választ?

férjed rosszul reagálja le a dolgot és pár hetes babával nem neked kéne lenned az ébresztő órája-felnőtt ember tanuljon meg felkelni. És pár hetes baba ide vagy oda,már most keresheted a bölcsi helyét, hogy egyáltalán lefoglalj egy helyet,lehet én vagyok neked buta,de jobban átlátom ezt kívülállóként.

2014. nov. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:

Te milyen anyagi problémákról beszélsz?


Bocs, de annyit nevetek rajtad. Összevissza beszélsz :D

2014. nov. 23. 15:06
 57/62 anonim ***** válasza:
először is nem illik a másikkal így beszélni én egyszer sem hülyéztelek le(másikat leszólni könnyű), másodszor ha nincs anyagi probléma akkor miért kell a férjednek így kikészítenie magát? miért dolgozik 2 műszakban ha abszolút nincs baj? végül ki az aki nem tud magától felkelni és ezért a nemrégiben szült feleségét kéri meg hogy ébressze fel,de ha már erre kéri miért szólja le és milyen ember az aki ezt a gyakorin kérdezi meg ahelyett hogy felnőtt módjára megoldaná? meg aztán válaszoltál nekem, magadnak sem tartod a szavad.
2014. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 A kérdező kommentje:
állandó éjszakás, ha nem esett volna le. Egyébként nem hülyéztelek le
2014. nov. 23. 15:19
 59/62 anonim ***** válasza:
párdon a nagyon buta ember sem olyan rossz,akkor is hosszú távon ez a meló csak jobban kikészíti a férjed és tönkreteszi a családi életet, és éjszakás ide vagy oda egy frissen szült nőt nem kérném ébresztőnek vagy ha igen visszafognám magam és nem szólnám le(és ez még csak a jéghegy csúcsa nemsokára más téren is morci lesz és a többi)de,ha nincs anyagi probléma akkor igenis jöhet szóba más meló,apropó azért érdemes már most helyet keresni a picinek,mert sokan ácsorognak a szabad helyért és hamar elfogynak(tapasztalat bölcsi és morcos férfi terén is)könnyű engem lebutázni,de én legalább nem itt kérek ki ilyen színtű tanácsot,hanem megoldom felnőtt módjára...
2014. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
48, olyan, mintha nem Magyarországon élnél, erre: "miért kéne ugyanannyit dolgoznia,ha te is beleadsz a közösbe munka lévén? ", azért, mert lehet, nincs mád lehetőség. Tudod itthon úgy van, hogy a munkaadónak jobban megéri egy embert dolgoztatni 12 órában, mint kettőt 6 órában. Ennek a járulék fizetés az oka. Ha a férfi odaállna, hogy szeretne kevesebb munkaórában dolgozni kevesebb pénzért, lehet, aznap kirúgnák. Ez a munkaidő, amit kérdező vázolt, amúgy sem tűnik legálisnak (ha éjszakai műszak, akkor nyilván nem délelőtt 11-kor indulna, több ez annál), egy normális országban egy olyan munkaadót, aki így foglalkoztatja (szipolyozza) az embert, már a vagyonából kiperelték volna. Továbbá mondom, a tgyás ugyanannyi, mint a nő fizetése volt (fél évig), a gyed maximuma 130 körül van (két évig), ha vissza menne a nő dolgozni, akkor a munka - bölcsődei gonndozási díj- tápszer szopi helyett), még lehet, anyagilag sem járnának jól. (33-as voltam megint)
2014. nov. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!