Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan cseszeget heti többszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan cseszeget heti többször a férjem?

Figyelt kérdés
Hajnali 6kor ér haza, és 11kor kell keltenem, hogy elérje a buszt. Na most egyre többször van olysn hogy miután felkeltem, nekem esik hogy én nem tudom milyen érzés ez stb... Ami nekem nagyon szarul esik, hisz nevelem a gyerekeit és bármennyire hihetetlen énis hulla fáradt vagyok. Nem értem attól jobban érzi magát ha aláz? Vagy akkor nem lesz fáradt?
2014. nov. 20. 19:04
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
38%
még egyszer leírom,apám munkanélküli volt, aztán elvált egy kis fizetésű munkát,anyukám meg velem és az újszülött tesómmal sem maradt otthon(később uncsitesót is nyakába kapta)hanem ment dolgozni.Nem a gyereknevelésed a téma ez tény,de ez még nem ok az otthonmaradásra.Menj a munkaügyre és keresnek neked olyan állást ahol elfogadják hogy anyuka vagy.Lesülne a képemről a bőr ha hagynám a páromat egyedül szenvedni mondván "én gyereket nevelek"...
2014. nov. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
38%
imádom ugyanis ezt a felfogást,hogy anyuka szül egy gyereket és azt mondja na innentől én gyereket nevelek ergó ez munkának számít-persze ha van erre pénz akkor nem gond,de ha szükség van mondjuk a párodnak segítségre akkor mindent meg kell próbálni,én pl. bölcsibe lettem téve mert mindkét szülőmnek melóznia kellett és 80-as években nem volt kérdés hogy egy anyuka otthon marad e vagy sem.
2014. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
Utolsó, hahó! A 80-as években pont hogy az anyukák zöme otthon volt három évig, ez is rejtett munkanélküliség volt. Különben hol élsz? Bemegy a munkaugyre és kap munkát. Aha. A szocializmusban így volt, ma rohadtul nem kap munkát, olyat, ami három gyerekkel össze egyeztethető végképp nem, olyat, amiből jut bölcsődei gondozási díjra, vagy baby sitterre, végképp nem, a köz munka meg kevesebb pénzt hoz, mint a gyed, tehát lehet, jól sem jár anyagilag. És a férfi problémáját sem biztos, hogy megoldja, mert nem biztos, hogy kevesebbet fog dolgozni, nem biztos, hogy tud kevesebbet dolgozni. Ugyanis a munkaadok imádnak egy embert 16 órában dolgozni két ember 8 órája helyett, mert kevesebb járulékot kell fizetnie. Tehát lehet, apukanak annyi választása van, hogy vagy ez, vagy semmi. Ez már nem a múlt rendszer, hogy nyolc óra biztos munka, aztán húzás haza, meg egyik nap be a munkaugyibe, másnap már dolgozol, hahó!!! (33-as vagyok, tehát én is annak a híve vagyok, hogy megoldást kell találni, csak veled szemben nem hiszem, hogy olyan egyszerű, főleg, ha mondjuk a borsodi nagy reménytelenségben elnek)
2014. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
38%
csakhogy én bementem a munkaügyre és kaptam munkát és pontosan 8 órát kell dolgoznom(nem többet,sőt egy anyuka ha kell hamarabb elmehet nem szólnak érte),persze nem rögtön jön össze ez a meló ,de nem otthon vártam a csodát...
2014. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
38%
és igen lehet nyafogni,de ez nem biztos, az nem lehet,de legalább meg kell próbálni a feleségnek valakit,hogy azt mondhassa én igazán megpróbáltam segíteni,nem azt hogy biztos ez lesz és a többi.Ennyi erővel én se megyek be munkaügyre, mert tuti szemetek lesznek velem, mert ez nem a szocializmus kora stb. nagyanyám mindig mondta,ha akarsz valamit tegyél is érte,ne a kifogásokat keresd.
2014. nov. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
úh szegény pedig itt más munkát kéne keresnie ne vedd magadra ki van teljesen borulva.
2014. nov. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 A kérdező kommentje:

Ha én elmennék dolgozni, neki ugyanannyit kéne dolgozni mint eddig.

Kockáztassunk és keressen más munkát? Rendben, várom a jelentkezőket ki utal nekünk havi 300 ezret, ha esetleg pár hónapig munkanélküli lesz a férjem.

Költözzünk? Ugyanmár...

2014. nov. 23. 13:54
 48/62 anonim ***** válasza:
46%
(3 gyerekre kaptok valamennyi pénzt(nem sok de van)-csak úgy mellékesen) Nem kell kilépnie csak azért mert munkát keres,alatta is kereshet más melót és mond már meg miért kéne ugyanannyit dolgoznia,ha te is beleadsz a közösbe munka lévén? nem azt mondom hogy kőgazdagok lennétek,de biztos nem kéne pont ugyanannyit melóznia.
2014. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
46%
mindenesetre ha én lennék a férj helyében és csak azt látnám,hogy míg én halálra gürizem magam a feleségem otthon van ,nem lennék dühös,de szörnyen lehangolttá vagy legalábbis energiaszegénnyé válnék,elmenne a maradék életkedvem is a tudattól,hogy innentől kezdve ez mindig így fog menni és nem lesz változás(hisz feleség otthon marad amíg nem nőnek elég nagyra a gyerekek juhhé),feleségként mindent megtennék,körbejárnám a megfelelő helyeket,hogy megtudjam hol lehet ingyenes bölcsit találni és güriznék utána egy olyan meló után amit ha más nem otthon lehet végezni(bármit megpróbálnék, mert akkor legalább elmondhatom magamról hogy én megpróbáltam)
2014. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:

Talán azért mert én elmegyen dolgozni, nem változik a szar buszjárat?


Nocsak, szerinted havi 38 ezerböl eltudok tartani 5 embert?! Főleg ha havi 40 ezer a ház törlesztése? Érdekes gondolkodás...

2014. nov. 23. 14:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!