Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Már többször hazugságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már többször hazugságon kaptam a férjemet. Szerintetek megpróbáljak még ennek ellenére bízni benne?

Figyelt kérdés

Nem szeretem, amikor alkoholt fogyaszt. Az a baj, hogy belekóstol és kívánja a többit.

Amikor itthon van, hoz magának 2db sört, persze amit én látok...,mellé kipakolja a többit, amit eldug.

De sokszor észreveszem, rákérdezek és letagadja. Holott látom rajta, hogy nem 2 sört ivott!



2013. júl. 14. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Zugivó lett a férjed. Félve írom, de már alkoholista is.

Alkeszok tagadják, ami szemmel látható. Vagy sokat cseszegeted miatta, és fél Tőled, ezért tagadja.

Próbáld ki, ha nem kérdezed, nem foglalkozol vele, hogy viselkedik. Nem vagy az anyja, számonkérést igy is veheti.

2013. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha csak ebben hazudik az még nem biztos hogy másban is.

Próbálj Vele leülni és megbeszélni,cseszegessed egy picit hogy ez így nem lesz jó.Az a helyzet hogy aki már így zugivó,már lehet a melóhelyen is azt iszik víz helyett.Ha ilyen módon fűggő akkor szüksége lesz Rád is mert nagyon nehéz dolog ilyenekről leszokni ,főleg ha huzamosabb ideje csinálja.

Ha eldugja a sört azt miért nem keresed meg és dcseréled ki alkoholmentesre? Mármint ez felhívásnak is megteszi nem csak poénnak...

2013. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Legtöbbször megtalálom az alkoholt, vagyis az üres dobozokat! Szóvá teszem, de a képembe hazudik, hogy már az régi, nem akkor itta, csak elfelejtette kidobni.

Már többször próbáltam vele beszélni és megígérte, többet nem lesz ilyen...,de aztán mégis. Azt mondja azért dugja el, mert szóvá teszem, neki meg jól esik többször többet inni, mint 2 sör.

Már nem tudom, mit tegyek. Ez nem mehet így tovább!

2013. júl. 14. 19:54
 4/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy ahogy a rossz gyerekeknél.Mármint mond meg neki hogy nyugodtan igyon elötted,nem fosz suzólni érte.Tudok elég sok pasinál van az hogy amit a nő mond,az ellen kell cselekedni már csak azért is.Ez picit mindannyiunkban benne van.Én egyenlőre azt mondom hogy beszélj vele,mond meg neki hogy nyugodtan igyon elötted,hazudj neki hogy nem fog zavarni,így legalább Te is tisztábban látod hogy mennyit iszik,és lehet hogy eléred azt hogy kevesebbet igyon ezáltal hogy engeded.De ha súlyos a helyzet akkor lehet hogy egy picit teret kéne váltani.
2013. júl. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem bíznék egy hazug, zugivó emberben, de ez a te dolgod, nem az enyém.
2013. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj hogy az emberek nagyja ilyen mint# 5/5 .

Tudod mivel a férjedről van szó,ne egyből az jusson eszedbe hogy hagyd ott,meg ilyenek.Egy párkapcsolatban,házasságban mindig is akadnak problémák,csak mostanság divat az hogy a problémát nem megoldjuk hanem inkább vállunk.

2013. júl. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6os köszönöm!

Azt hiszem, megpróbálok még egy lehetôséget adni neki, remélem él majd vele. Az este is azt mondta, nem akar elveszíteni.

Majd meglátjuk...

2013. júl. 15. 07:59
 8/11 anonim válasza:
Szia,az én meglátásom hogy valószínű túl szigorú lehetsz vele ezért csinálja.Sokat dolgozik,nagy a stressz?Milyen amikor iszik,talán agresszív?Szerintem beszéljétek meg,biztos nem akkora a baj.
2013. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
#5/8-as válaszolónak igazat adtam de véletlenül,szerintem ne ítéld el inkább segíts neki,megértéssel szeretettel!
2013. júl. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Elnézést #5/9-es
2013. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!