Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan cseszeget heti többszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan cseszeget heti többször a férjem?

Figyelt kérdés
Hajnali 6kor ér haza, és 11kor kell keltenem, hogy elérje a buszt. Na most egyre többször van olysn hogy miután felkeltem, nekem esik hogy én nem tudom milyen érzés ez stb... Ami nekem nagyon szarul esik, hisz nevelem a gyerekeit és bármennyire hihetetlen énis hulla fáradt vagyok. Nem értem attól jobban érzi magát ha aláz? Vagy akkor nem lesz fáradt?
2014. nov. 20. 19:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
95%
Nem jogosan! Biztosan fáradt, ha ennyire keveset alszik, de erre az lenne a megoldás, hogy keres más munkát, és nem az, hogy neked esik oktalanul.
2014. nov. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
28%

Ez is édes kevés a szituáció teljes értékléséhez. Te élsz vele, ha tudod, hogy morci felkelés után akkor hagyd békén ne tetézd és engedd el a füled mellett a morgását. Gondolom azért ez a munkarend elég stresszes és fárasztó lehet, úgyhogy szerintem te a " nevelem a gyerekeit " szöveggel jobb ha csendben maradsz, mert ahhoz képest lepkefing.

Hozzáteszem úgy mondom ezt, hogy nem ismerem mi az oka a morgásának, lehet annak is van oka, de az általában a hölgyek elfelejtik közölni.

2014. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
33%

A férjed rém bnkón reagálja le a fáradtságát.


Én is sokszor vagyok kedvetlen reggel, mégsem esek a barátomnak (pedig a világot is utálom olyankor), inkább meg sem szólalok, vagy lezuhanyzok.


Biztos, hogy leülnék vele megbeszélni, hogy fejezze be, mert szrul esik, amiért lekezelő, és a feszkót nem rajtam kéne levezetni.

Ha pedig tovább folytatná, hát leshetné, mikor keltem fel legközelebb.

2014. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
67%
A gyereknevelés lepkefing?!Ez igen,barátom!A nyakamat rá,hogy te még soha nem vigyáztál a gyerekeidre 24 órát anyuka jelenléte nélkül!
2014. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
20%
Öntsd nyakon egy vödör vízzel!
2014. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Jót nevettem ezen a lepkefingon. Nyilván nem nevelsz gyereket ezért mondod. És itt nem csak 24 óráról van szó :)
2014. nov. 20. 19:17
 7/62 anonim ***** válasza:
38%

Mekkorák a gyerekek? Te nem dolgozol sehol? Mert ha nem, akkor kell elég idődnek lenni a gyerekekre is. Hulla fáradt csak akkor lehetsz, ha nem jól osztod be az idődet.

5 óra alvás nagyon kevés a férjednek. Nem csoda, ha ingerült.

3 gyerekes anyuka

2014. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem a telefon állítja be ébresztőnek? Jobb a lelkének, ha téged is ok nélkül zargat?
2014. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
35%

hát barátom 11-től reggel 6-ig talpon lenni és dolgozni napi szinten a gyerek neveléshez képest igen, lepke fing...


a gyerekek nevelése nem kényszer, természetesen fárasztó én elhiszem, van nekem is 2, de én szeretek velük lenni, oviban elvannak napközben már az az idő is kiesik, a házimunkát szerintem semmiképp ne hasonlítsuk össze a munkával, főleg olyannal ahol oda kell magának tenni magát az embernek mert én munka mellettmegcsinálom a fősét, mosást, takarítást mindent a gyerek neveléssel együtt, nem kell alábecsülni a másik ember munkáját és a morgás okára pedig sok ok lehet, tapasztalatból mondom... a magukat sértettnek érzett emberkék vagy nem látják át és alábecsülik a másik munkáját,vagy nem látják be a saját hiáikat

2014. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
87%
Nem jogos az biztos. De mit lehetne tenni, van valami megoldás amire gondolsz?
2014. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!