Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan cseszeget heti többszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan cseszeget heti többször a férjem?

Figyelt kérdés
Hajnali 6kor ér haza, és 11kor kell keltenem, hogy elérje a buszt. Na most egyre többször van olysn hogy miután felkeltem, nekem esik hogy én nem tudom milyen érzés ez stb... Ami nekem nagyon szarul esik, hisz nevelem a gyerekeit és bármennyire hihetetlen énis hulla fáradt vagyok. Nem értem attól jobban érzi magát ha aláz? Vagy akkor nem lesz fáradt?
2014. nov. 20. 19:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
75%
Én meg tudom érteni a férjed is , persze arra nincs mentség, ha paraszt valaki, de nem csodálom, hogy ki van készülve. És azért na az otthoni gyereknevelést ne hasonlítsuk már össze azzal, hogy konkrétan egész nap dolgozik 5 órát alszik és ebből áll az élete, ez elszomorító. Én megpróbálnám valahogy megoldani a helyzetet, elemehetnél dolgozni és esetleg akkor ő is tudna valami jobb munkalehetőség után nézni.
2014. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem elég gusztustalan irány a feleség gyereknevelését összehasonlítgatni a férje munkarendjével. Így lesz az, hogy majd furdalja a lelkiismeret, ha fáradt a 3 gyerek egyedül nevelésétől.

Kérdező: muszáj lenne kitalálni valamit a férjeddel, hogy ezt megoldjátok, mert ahogy írta is valaki: nem fogjátok így sokáig bírni.

2014. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
29%

Megtudlak érteni. Az én férjemnek két munkahelye van,egyik főállásban,másik részmunkaidős.. 13napot dolgozik,1napot van itthon. azaz kettő napot egy hónapban..

fél6kor kel,11re ér haza.. egyelőre nem kiabál velem,de nagyon kedvetlen szegény.. mondjuk soha nem mondta még,hogy én nem tudom milyen,stb,ő akarta,hogy így legyen,nem engedte,hogy legalább 7hónapos koromig dolgozzak,ahogyan kiderült 2hónaposan a terhességem kikönyörögte,hogy menjek táppénzre. attól félek,hogy ezt hosszú távon nem fogja bírni,és teljesen kikészül tőle a szervezete :(

2014. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 Bence_ ***** válasza:

Fáradtak, kimerültek vagytok.

Magne B6 nagyon sokat segít. Lényegesen nyugodtabbak lesztek.

2014. nov. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
63%

A férjednek NINCS ÉLETE.

Nem azért cseszeget mert felkelted, hanem valószínűleg megbánta az egészet. Az ő vállán nyugszik az egséz család sorsa, persze hogy nem mer a biztosból váltani, de így meg feláldozza magát értetek.

Ez téged nem zavar?

Nyilván, a gyereknevelés se lehet könnyű, de te legalább otthon vagy.

Ő hazaesik aludni, aztán megy dolgozni, ráadásul heti 6 napban. Így mi értelme élni egyáltalán?

Ha annyira jó feleség vagy, akkor segítesz neki normális munkahelyet keresni, kissé közelebb... a házasságotoknak sem értem mi értelme van így... Van a fejőstehén szerepnél már nem kell többre?

2014. nov. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pék a párom és 3 gyereket neveltünk fel és el kell hogy mondjam mint anya,hogy ahhoz a melóhoz képest ami egy pékségben van a gyereknevelés és a háztartás valóban rovarszellentés!Aki nem csinálta el se tudja képzelni,én is dolgoztam pékségben,de nem sokáig bírtam!

Sajnos vannak pasik akik alapból bután reagálnak az ébresztésre,még akkor is ha kipihenték magukat!

Az én párom már 20 éve nem aludta ki magát rendesen,mert az összevissza,nagyrészt éjszakai meló miatt a szabadság alatt se tud rendesen pihenni!Csak ő egy kedves ember akkor is ha álmából felkeltem!:)

A párod nem rád haragszik,hanem az egész rohadt helyzetre,az elcseszett életére aminek a döntő többségét a pékségben kénytelen tölteni!Minél előbb találjatok neki másik munkahelyet!

2014. nov. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim válasza:
0%
Igen.
2014. nov. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:
Szeretnék elnézést kérni hogy leírtam ezt a szörnyű, nagyhazugságot. Soha, SOHA nem voltam fáradt. Miért is lennék hisz egész nap ülök és lesek magam elé. Csupán arra szerettem volna rávilágitani, hogy én gyereketnevelek. Elnézést mégegyszer
2014. nov. 21. 06:41
 29/62 anonim válasza:
51%
Semmi gond, de többet ne forduljon elő.
2014. nov. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
86%
Elnézést, de szerintem nem az a lényeg, hogy te mennyire fáradsz el gyereknevelés közben - ez igencsak egyéni, van, akinek nem jelent megterhelést, vagy aki meg bele akar halni -, hanem az, hoyg a férjed a napi 5 óra alvással, több órás utazgatással meg a pékségben dolgozással (ami kimondottan nehéz fizikai munka!!!) teljesen tönkremegy mind fizikailag, mind pszichikailag, és rövidesen vagy testi-lelki roncs lesz, vagy halott.
2014. nov. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!